4D city puzzle Praha

Pojďte společně s dětmi přehledně zrekapitulovat nejznámější stavby a místa, které jste už společně v Praze navštívili. Nebo si pomocí tohoto puzzle a souboru karet Hravá Praha naplánujte svůj rodinný výlet do Prahy.

PUZZLE O PRAZE – 4D CITY PUZZLE PRAHA

4D City Puzzle vám umožní si sestavit podrobnou mapu Prahy včetně všech jejich historických i současných staveb, můžete tak poznávat, jak se metropole měnila v průběhu let.

Je jen na vás jestli si sestavíte, jak vypadala Praha za vlády Karla IV., Rudolfa II. nebo před první světovou válkou.

Puzzle má 2 části – historickou a novodobou, která je navíc doplněná o malé modely staveb.

Puzzle o Praze: Kam v Praze s dětmi?
Skladem v eshopu Pražských zkratek – TADY!

Podle fotografií na obalu se zdá, že ani jedna část nebude na složení jednoduchá a obě budou vyžadovat velkou dávku trpělivosti. Oficiálně je toto puzzle určené dětem od 14 let. 

Tahle věková hranice hodně podceňuje schopnosti menších školáků. Moje děti ve věku 13, 10 a 7 let se při skládání postupně vystřídaly a během 1 týdne složily obě části.

S rodičovskou či sourozeneckou pomocí tohle puzzle rozhodně zvládnou i šikovné děti od 7 let.

Puzzle o Praze: Kam v Praze s dětmi?

Čtvrtou dimenzí tohoto puzzle je čas. Díky plánku či svým znalostem postupujete chronologicky a přidáváte budovy tak, jak byly skutečně postaveny. Samotné stavby dokázala podle plánku doplnit i prvňačka.

Puzzle o Praze: Kam v Praze s dětmi?

Puzzle skvěle doplňuje i soubor 35 karet Hravé Prahy. Ty slouží ke ke zpřestření procházky, ale díky puzzle je využijete i doma. Dostatečně velké fotografie dětem připomenou, která místa v Praze už navštívily.

Puzzle o Praze: Kam v Praze s dětmi?
Více o kartách Hravá Praha – TADY!

Zajímají vás ověřené tipy kam v Praze s dětmi? 
Postupně zde přidávám tipy na výlety s dětmi, které vám zpestří odpoledne i celý den v Praze. Sledujte Pražské zkratky na Instagramu a buďte první, kdo se o nich dozví.

O Praze pro děti

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
UTAJENÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ V CENTRU PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM S DĚTMI – ZDARMA V PRAZE – KARLŮV MOST S DĚTMI – ČTEME DĚTEM O PRAZE – VYŠEHRAD S DĚTMI – NEJDELŠÍ SKLUZAVKA V PRAZE

Napsat komentář