Vyhraj den v coworkingu KC Jahoda

Potřebujete během rodičovské dovolené pracovat či studovat? Máte malé dítě, o které se nemá kdo postarat, když pracujete? Řešením může být coworkingové místo v Komunitním centru Jahoda, které najdete jen kousek od Karlova náměstí. Pojďte si zasoutěžit o dárkový poukaz, díky kterému strávíte den v coworkingu zdarma.

Nepřehlédněte: Adresář – Coworking v Praze pro rodiče s dětmi

S dětmi v Praze: Coworking v Komunitním centru Jahoda

Soutěž o 3 poukazy na den v coworkingu KC Jahoda

Komunitní rodinné centrum Jahoda najdete vedle Botanické zahrady Univerzity Karlovy, jen pár kroků od zastávky tramvaje Botanická zahrada. V docházkové vzdálenosti je i stanice na žluté trase metra – Karlovo náměstí.

Karlovo náměstí s dětmi

Najdete zde 3 plně vybavené místa určená pro coworking i s možností hlídání dětí. Příjemně vás překvapí nabídka občerstvení místní kavárny.

S dětmi v Praze: Coworking v Komunitním centru Jahoda

Děti rozhodně nadchne vybavení místní herny. Vyzkoušet si mohou i houpačku Utukutu. Znáte?

S dětmi v Praze: Coworking v Komunitním centru Jahoda

V coworkingovém prostoru je kromě příjemného prostředí k dispozici:

 • internetové připojení,
 • barevná multifunkční tiskárna se skenerem,
 • řezačka a laminovačka,
 • seminární místnost s dataprojektorem 
 • základní kancelářské vybavení.

 Ceny coworkingu: 
1. hodina v coworkingu ZDARMA, každá následující 50 Kč. 

Ceny hlídání dětí:
9:00 – 12:00, 150 Kč/h za dítě,
12:00 – 15:00, 100 Kč/h za dítě,
15:00 – 18:00, 150 Kč/h za dítě.

S dětmi v Praze: Coworking v Komunitním centru Jahoda

Chcete vyhrát poukaz na den v tomto coworkingovém centru? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Sdílejte svůj tip na výlet za poznáním či zábavou.
Kam vyrazit s dětmi v Praze a okolí s dětmi?

Své tipy sdílejte prostřednictvím komentáře k tomuto článku. Můžete je vkládat do 24. 1. 2022 do 22.00 hod.
Kvůli spamu podléhá každý komentář schválení, může zde být časová prodleva i několik hodin.

Náhodný generátor čísel vybere 3 výherce/výherkyně. Každý obdrží poukaz na den v coworkingu KC Jahoda.

Poukaz bude odeslán na e-mailovou adresu uvedenou u komentáře. Rezervaci místa je nutné provést předem na komunitni.centrum@jahoda.cz nebo na tel.: +420 737 901 098.

V rámci poukazu je možné využít pracovní místo v rámci coworkingového prostoru. Součástí výhry není služba hlídání dětí.

Výherci budou zveřejněni 25.1. 2022 v komentáři tohoto článku. Obratem je budu informovat prostřednictvím emailu.

Všeobecné podmínky soutěží

13 komentářů u „Vyhraj den v coworkingu KC Jahoda“

 1. Na Dívčí Hrady, kouknout na koně Převalského, projet se na kole nebo odrážedle a na podzim pouštět draka.

  Odpovědět
 2. Dobrý den, doporučuji Zoo Milíčov. Je to v Praze a přitom daleko od ruchu velkoměsta 🙂 Když Vás nebude bavit Zoo můžete jít do Hostivařského parku nebo Miličovského lesa. Dá se chodit celoročně 🙂

  Odpovědět
 3. Dobrý den, mohu vřele doporučit areál Vltavanů 229 v Braníku, kde je k dispozici obrovské venkovní hřiště pro všechny věkové kategorie a také vnitřní herna s kavárnou. Navíc je to přímo u cyklostezky, takže aktivní rodiče a děti sem mohou klidně doběhnout či dojet na kole/koloběžce/bruslích 😉

  Odpovědět
 4. Naše nejoblíbenější místo se synem je minizoo Kamýk. Koukneme na zvířátka, necháme jim tam staré pečivo a prohrajeme si na pěkném hřišti vedle. Procházkou domů se pak zastavíme na čaj v areálu Tempa, kde mají také malinkaté hřiště.

  Odpovědět
 5. Rozhodně jízda vláčkem a procházka zpět…my máme rádi jízdu motoráčkem z nádraží Praha – Zličín konečné tram 9,10 Sídliště Řepy (vláček jede už z Hlavního nádraží, lze nastoupit po cestě). Jedeme do Hostivice-Sadová a po cestičce zpět do Řep,cca 4km, lze s sebou vzít i kolo.

  Odpovědět
 6. Dobry den, v lete je naprosto neprekonatelna Gutovka ve Strasnicich, ktera ma hriste s vodnimy prvky. Deti muzou ovladat bagr, otevirat a zavirat hraze, brodit se kanaly, roztacet archimefovy srouby… hned vedle je opici lanova draha nebo standardni prolezacky. Lepsi detske hriste v Praze neznam. Je tam i socialni zazemi a moznosti obcerstveni.

  Odpovědět
 7. Doporučuji Ráj poníků – je zde možnost 5 min. jízd na ponících již pro děti od 2 let, zkoušeli jsme s dcerkou i dříve – fungují i některé měsíce v zimě

  Odpovědět
 8. Jedna z našich nejoblíbenějších výletních tras je vlakem do Světic. Je to první zastávka za Říčanami a jízda trvá slabou půlhodinku. Potom jdeme pěšky zpátky směrem k Praze. Velká část cesty vede po cyklostezce a dobře se tam tedy jezdí i s kočárkem nebo na odrážedle. Po cestě jsou různá zábavná zastavení pro děti, rybníky, výletní restaurace s hřištěm u rybníku Marvánek, dalších několik hřišť je pak přímo v Říčanech. Většinou pokračujeme ještě dál a dojdeme i do Kolowrat, dohromady je to asi 8 kilometrů. Doporučujeme 🙂

  Odpovědět
 9. Máme doma třináctiměsíční miminko, které ještě nechodí, takže náš tip je takový více kočárkový a je i pro rodiče. Málokdo ví, že na Novém světě, kousek od Pražského hradu je fantastické dětské hřiště. Je to naše nejoblíbenější procházka – vzít to přes Letnou nahoru na Hrad, stavit se na dětském hřišti na Novém světě, poblíž v kavárně na Novém světě si dát dobrou kávu a pak Nerudovkou anebo přes Petřín zase dolů. Dělá to šťastnými rodiče a (zatím?) i naše miminko. Cestou domů na kočičích hlavách zaručeně usíná. Tak třeba tenhle tip bodne i někomu dalšímu…

  Odpovědět
 10. My si letos moc uzili vylet vlackem motorackem Posazavskym pacifikem k Medniku, tam jsme si obesli naucnou stezku, posvacili na Trestiboku, vybehli na vrcholek, cestou zpatky se vyrachali v Sazave, na zastavce si dali dobre cepovane a cestou do Prahy jsme se opet kochali nadhernym vyhledem 🙂

  Odpovědět
 11. Zdravím, děkuji za krásné tipy. Generátor náhodných čísel vybral komentáře paní Martiny, Šárky a Evy. Výherkyním jsem právě odeslala e-mail včetně dárkového poukazu. Gratuluji!

  Odpovědět

Napsat komentář