Kam jít v Praze bobovat?

Konečně jsme se dočkali a i Prahu pokryla sněhová nadílka. Kam chodíte s dětmi sáňkovat? Pojďte se inspirovat a sdílejte svůj tip na nejlepší svah v Praze.

SÁŇKOVÁNÍ A BOBOVÁNÍ V PRAZE

Děti zcela určitě ocení sáňkování na pořádném kopci. Nemusíte kvůli němu nikam daleko, najdete je i v Praze.

Petřín nabízí nejen ideální místo na procházku a parádní výhled na Prahu, ale také svahy pro děti všech věkových kategorií. Na své si zde přijdou nejen velmi malé děti, ale i děti starší 10 let. Nahoru vás navíc může vyvézt lanovka. Ideální je vystoupit hned na první zastávce – Nebozízek.

Kam s dětmi v Praze: Kam jít s dětmi bobovat v Praze

Procházkou a chvílemi i jízdou můžete dojít až do zahrady Kinských. Před letohrádkem Kinských (Národopisné muzeum) najdete dostatečný prostor pro bludiště ve sněhu i stavění sněhuláků.

U východu ze zahrady Kinských je navíc další svah na sáňkování. Tenhle rozhodně patří k těm rychlejším svahům v Praze.

Kam s dětmi v Praze: Kam jít s dětmi bobovat v Praze

Hledáte-li svah mimo centrum, zamiřte do blízkosti vlakového nádraží Praha – Holyně. Na okraji Prokopského údolí najdete hned 3 místa, kde to i v případě malé sněhové nadílky frčí krásně dolů.

Kam s dětmi v Praze: Kam jít s dětmi bobovat v Praze
Pojedete-li autem, parkovat můžete v ulici Za Knotkem.

A kam chodíte sáňkovat v Praze s dětmi vy? Sdílejte svůj tip v komentáři.

Zajímají vás další tipy kam v Praze s dětmi? Postupně zde přidávám tipy na výlety s dětmi, které vám zpestří odpoledne i celý den v Praze. Sledujte Pražské zkratky na Instagramu a buďte první, kdo se o nich dozví.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
UTAJENÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ V CENTRU PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM S DĚTMI – ZDARMA V PRAZE – KARLŮV MOST S DĚTMI – ČTEME DĚTEM O PRAZEVYŠEHRAD S DĚTMINEJDELŠÍ SKLUZAVKA V PRAZE

Napsat komentář