Nákupy v Praze

Vítejte v sekci „Nákupy v Praze“, kde vás provedeme těmi nejzajímavějšími obchody, které naše krásné hlavní město nabízí. Praha je plná skrytých pokladů, ať už hledáte něco speciálního pro sebe, nebo dárek pro své blízké. Naše tipy vám pomohou objevit místa, která udělají radost nejen vám, ale i vašim dětem.

Praha není jen městem historických památek, ale i místem, kde najdete neuvěřitelnou rozmanitost obchodů. Od malebných butiků v starobylých uličkách po moderní nákupní centra nabízející nejnovější trendy – Praha má pro každého něco. Pro vás – pro rodiny s dětmi jsme připravili výběr obchodů, které kombinují kvalitu, originalitu a zábavu.

V této sekci najdete tipy na:

  • Obchody s dětským oblečením a hračkami: Kvalitní a originální kousky, které potěší jak malé parádníky, tak jejich rodiče.
  • Knihkupectví a papírnictví: Místa, kde se vaši malí čtenáři ztratí v kouzelném světě knih a kde najdete vše pro kreativní tvoření.
  • Gastro a delikatesy: Speciální obchody s lahůdkami, které si můžete vychutnat doma s celou rodinou.
  • Designové obchody a butiky: Stylové a jedinečné produkty, které zkrášlí váš domov a dodají mu osobitý šmrnc.

Každý obchod v našem výběru má něco unikátního – příběh, atmosféru nebo výjimečný sortiment. Ať už plánujete rodinný výlet do centra nebo si jen chcete udělat radost při procházce městem, naše tipy vás zavedou na ta nejzajímavější místa.

Přejeme vám příjemné nákupy a spoustu krásných zážitků v srdci Prahy!

E-shop Pražských zkratek

E-shop Pražských zkratek nabízí to nejkrásnější o Praze nejen pro děti. Kamennou prodejnu momentálně nemá, ale váš nákup doručíme i na recepci hotelu či penziónu. V nabídce najdete nejen knihy, panoramatické mapy, samolepky, omalovánky, ale i zajímavé suvenýry s motivem Prahy. Nepřehlédněte e-magazín Léto v Praze, který vám pomůže naplánovat prázdninový program pro děti v každém věku.


Kamennou prodejnu e-shopu Pro malé dobrodruhy najdete na Praze 9. Je to dětská outdoorová speciálka a vybaví vaše malé dobrodruhy do každého počasí do přírody, na výlety a cestování od hlavy až k patě. Navíc provozují i půjčovnu krosen spolehlivých značek jako je Deuter a Osprey.


Jejich nabídka dětské obuvi je natolik široká, že si u nich vyberete obutí pro děti v každém věku a do každého počasí. Dlouhodobě (roky) oceňuji jejich vstřícnost v kamenné prodejně a rychlost odeslání v e-shopu. Kamennou prodejnu najdete v Holešovicích i ve Strašnicích. Nákup ve Strašnicích tak můžete zkombinovat s výletem do areálu Gutovka (vstup je zdarma), kde najdete vodní svět, lanový park, lezeckou stěnu a hřiště pro dítě v každém věku.

Pražské zkratky: Nákupy v Praze - Gutovka

Více info i přesné umístění areálu Gutovka najdete na mapě Pražských zkratek – TADY!

Napsat komentář