Nejkrásnější pexeso o Praze

Pexeso je tradiční hra, která spojuje generace. Procvičuje nejen paměť a soustředění, ale při otáčení lístečků se trénuje i jemná motorika. Pojďte si prohlédnout Prahu tentokrát z tepla domova a zahrajte si pexeso s motivem Prahy. Našla jsem to nejkrásnější pexeso o Praze, pojďte nahlédnout.

O PRAZE DĚTEM: NEJKRÁSNĚJŠÍ PEXESO O PRAZE

Autorem nejkrásnějšího pexesa s motivem Prahy je Ivan Svatoš. Neznáte-li jeho tvorbu, mrkněte při procházce Prahou do výlohy jeho galerie na Jungmannově ulici. A brzy snad už i dovnitř.

Více info o tvorbě Ivana Svatoše najdete – TADY!

Dětem o Praze: Nejkrásnější pexeso o Praze


Nás nadchlo nejen pexeso, ale i kalendář Prahy, který nám každý měsíc určuje místo, kudy musíme projít při naší pravidelné procházce Prahou.

Hra obsahuje 28 párů kartiček, které jsou vytištěny na papíře 350g/m2.

Dětem o Praze: Nejkrásnější pexeso o Praze
Přímo od autora si pexeso můžete koupit TADY!


Zajímají vás tipy kam v Praze s dětmi? Postupně zde přidávám tipy na výlety s dětmi, které vám zpestří odpoledne i celý den v Praze. Sledujte Pražské zkratky na Instagramu a budte první, kdo se o nich dozví.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
UTAJENÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ V CENTRU PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM S DĚTMI – ZDARMA V PRAZE – KARLŮV MOST S DĚTMI – ČTEME DĚTEM O PRAZE

Chcete se projít centrem Prahy svým vlastním tempem, bez průvodce a zároveň seznámit děti s historií Prahy? Hledáte předem připravenou trasu procházky včetně tipů na kavárny či hřiště? 

Pojďte s námi na procházku od Národního muzea k Prašné bráně. 

Napsat komentář