O MNĚ

Procestovala jsem svět, abych zjistila, že nejkrásnější město na světě je Praha. Mým cílem je zjednodušit plánování rodinného výletu do Prahy a ukázat, že Praha je cenově dostupná pro každou sociální skupinu. Výlet s dětmi do Prahy nemusí ohrozit rovnováhu rodinného rozpočtu a přesto nadchne celou rodinu.

Jen je třeba vědět, kudy kam…

Posledních 10 let denně procházím Prahou společně se svými 3 dětmi a objevujeme její kouzlo. Nejsem (zatím) certifikovaný průvodce Prahou, jsem především máma, pro kterou je důležité, aby její děti znaly místo, kde se narodily a vyrůstají.

Absolvovala jsem kurz Průvodce Prahou a připravuji se na závěrečnou zkoušku.

Moje ověřené tipy „kam v Praze s dětmi“ vám usnadní a zjednoduší plánování výletu do Prahy. Čím méně budete hledat na internetu, tím více budete mít času na společné zážitky s dětmi.

Pražské zkratky v čase:

duben 2021 – jsem otevřela e-shop – O Praze pro děti. Postupně přidávám nejkrásnější dětské knihy i hry o Praze. Nákupem v e-shopu můžete podpořit provoz webu Pražských zkratek.

červen 2021 – vyšla první procházka Pražských zkratek v sešitovém vydání – Od Muzea k Prašné bráně

září 2021 – každý první den v měsíci posílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti, k jeho odběru se můžete přihlásit ZDE!
– v prodeji jsou nové samolepky o Praze

říjen 2021 – finále 2. ročník soutěže eŽena, kterou organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci projektu „Podnikavá žena“. Pokud vás baví Pražské zkratky, budu moc ráda za váš hlas. Hlasovat můžete do konce října tady. Děkuji.

Máte jakékoli dotazy či nápady na spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat na info@prazskezkratky.cz nebo mi nechte vzkaz.

IČO: 66922933

Pražské zkratky v médiích

Pražské zkratky je zdroj inspirace pro rodiny s dětmi, které nechtějí při plánování výletu ztrácet čas brouzdáním na internetu. Připravuji nezapomenutelné vycházky, ověřujeme restaurace, kavárny i hřiště. Intenzivně hledám utajená zákoutí Prahy bez davů. Upozorním Vás na krásná divadelní představení, koncerty či výstavy.

Chcete si užít rodinný výlet do Prahy, aniž by jste trávili hodiny přípravou? Pomůžu vám naplánovat váš rodinný výlet do Prahy. Mrkněte na mou nabídku itineráře na míru.

Ráda vám připravím i speciální sadu na téma Výlet do Prahy. Veškeré nabízené produkty jsem osobně postupně během let ověřila se svými 3 dětmi. Nabídku dárkové sady najdete TADY!