O Praze pro děti: Áďa spadla do kanálu

Hledáte knihu o Praze pro společné čtení s předškoláky či pro začínající čtenáře? Pojďte nahlédnout. Dětská kniha Áďa spadla do kanálu vyšla už v roce 2018, stále však patří k těm nejkrásnějším dětským knihám o Praze.

Áďa spadla do kanálu aneb putování dávnou Prahou

Kniha hravou formou přibližuje dětem gotickou i renesanční architekturu, staré židovské město i legendu o Golemovi a vypráví dětem o sochách světců na Karlově mostě. Vyprávění, které je vedeno veselou a hravou formou, je doplněno celostránkovými ilustracemi, které nadchnou bez rozdílu děti i dospělé.

O Praze pro děti: Áďa spadla do kanálu

Malá Áďa dočasně opustila nemocnou „dvojčecí ségru“ a vklouzla kanálem do základů Prahy. Návrat hrdinky do dnešní doby sice nebude bez bloudění, ale holčička je nakonec ráda, co se dole dozvěděla, a zase se těší domů k sestře.

V eshopu Pražských zkratek ji najdete – TADY!

Chcete přiblížit dětem jedinečnou krásu našeho hlavního města? Možná se vám bude hodit – dárková sada na míru. Ta obsahuje na míru vybrané hračky a knihy, které hravou formou seznámí děti s Prahou. Získají tak představu, na co všechno se mohou během výletu těšit.
Podrobnosti o sadě na míru – TADY!

Nepřehlédněte:

První knihy o Praze ✓Naučné knihy o Praze ✓Příběhy z PrahyPanoramatická kniha o Praze

Napsat komentář