Panoramatická kniha o Praze

Znáte panoramatické knihy pro děti od Niny Cosford? Kromě New Yorku, Londýnu, Římu či Paříži, existuje i jedna o Praze. Pojďte nahlédnout.

PANORAMA POP UP – PRAGUE

Tento nádherně ilustrovaný kapesní průvodce se dá rozložit na délku 1, 5 m. Obsahuje nejdůležitější místa v Praze: Pražský hrad, katedrálu sv. Víta, Staronovou synagogu, Zlatou uličku, Staroměstské náměstí, Staroměstský orloj, Obecní dům, Národní divadlo, Tančící dům, Václavské náměstí.

Dětská kniha o Praze: Pop up panorama pro děti

Popisy slavných památek a míst v Praze jsou krátké a jednoduché. Nevadí, že kniha je dostupná pouze v angličtině. Naopak, je to ideální příležitost procvičit angličtinu jinak než obvykle.

Dětská kniha o Praze: Pop up panorama pro děti

Ke každému místu je uvedeno pouze několik základních informací, max. 3 až 4 věty, které s malou pomocí zvládnou přeložit i děti s pokročilejší znalostí angličtiny. Moje nejmladší, jejíž angličtina nedosahuje takových znalostí, jen hledala slova v nadpisech, která už zná. Uběhla chvilka a rozšířila si slovní zásobu o několik slov.

Dětská kniha o Praze: Pop up panorama pro děti

Složit se dá do pevného pouzdra. Je to ideální dárek nebo suvenýr, pro každého, kdo si chce připomenout či naplánovat výlet do Prahy a zároveň si trochu procvičit angličtinu.

Akční cena 115 Kč – TADY!

Sdílejte tipy pro Prahu s dětmi a inspirujme se navzájem.

Právě teď je ve hře velkoformátové leporelo Pojďme objevovat Česko! Více o soutěži – TADY!

Dětská kniha o Praze: Leporelo o Praze


Nepřehlédněte:

První knihy o PrazeNaučné knihy o PrazePříběhy z Prahy

Napsat komentář