Soutěž o rodinnou vstupenku

Láká vás rodinný festival Bambule, který se v květnu koná v Praze? Sdílej svůj tip, kam v Praze s dětmi a můžeš vyhrát vstupenku pro celou rodinu.

Festival Bambule: 14. – 15. května 2022, Výstaviště Praha

Hračkářství Bambule pořádá v Praze na Výstavišti festival, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Těšit se můžete na vystoupení populární skupiny Lollipopz, Kája a Bambuláček, Karol a Kvído nebo Ben&Mateo.

Součástí festivalu budou také soutěže a různé zóny nabízející zajímavé doprovodné aktivity jako je například Potter zóna, setkání s Gumpem, exhibice Fantazie na kolečkách, Tary a jeho škola parkuru, relaxační zóna nebo foodzóna.

Program festivalu

Soutěž o rodinnou vstupenku na Festival Bambule (platnou pouze 14. května 2022)

Chcete vyhrát rodinnou vstupenku (2+2) v hodnotě 1300 Kč na Festival Bambule? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Kam vyrazit s dětmi v Praze a okolí s dětmi?
Sdílejte svůj tip na výlet za poznáním či zábavou.

Své tipy sdílejte pouze prostřednictvím komentáře k tomuto článku.
Komentáře na Facebooku či Instagramu nebudou zařazeny do soutěže.

Můžete je vkládat do 10. 5. 2022 do 22.00 hod.
Kvůli spamu podléhá každý komentář schválení, může zde být časová prodleva i několik hodin.

Náhodný generátor čísel vybere 1 výherce. Výherce bude zveřejněn 11.5. 2022 v komentáři tohoto článku. Obratem jej budu informovat prostřednictvím e-mailu.

Vstupenka na festival platná pouze 14. 5. 2022 bude odeslána na e-mailovou adresu uvedenou u komentáře.

Všeobecné podmínky soutěží

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

32 komentářů u „Soutěž o rodinnou vstupenku“

 1. Areal Vltavanu 229, skvele vyziti jak pro male, tak i vetsi. Blizko cyklostezky, reky, v letnich mesicich se muze clovek i svlazit😶

  Odpovědět
 2. ::: Dětské hřiště a relaxační zóna v parku Maxe van der Stoela, Praha 6 (U tramv. zastávky Hládkov) ::: Děti potěší vodní radovánky na potoku Brusnice se zajímavými herními prvky. Často zde děti pouštějí např. lodičky. Dále se mohou zabavit na dřevěné šplhací sestavě, lanové pyramidě, kyvadlovém kolotoči, houpačkách, kladinách atd. Vhodné od 1+. Bonusem krásné prostředí parku, jezírko s kačenkami, žábami a potkali jsme zde dokonce volavky…..

  Odpovědět
 3. U nás teď nejvíc frčí lanovka na Petřín. Od horní stanice pak podel hvězdárny a kresleného bludiště na klouzačky na Horním hřišti v Kinského zahradách. V týdnu se to dá absolvovat i bez davů na lanovce. Na hřišti je vždy klid a dostatek prostoru na vše. Velké plus je zázemí s WC a vodou.

  Odpovědět
 4. Dobrý den,

  moc ráda chodím do Obory Hvězda. Je to kousek od metra (Petřiny), cestou lze koupit dobrou kávu (nebo pak přímo v letohrádku) a v Oboře najdou zábavu jak ti nejmenší (klacíky, kamínky, tráva) tak větší děti (3 hřiště, spoustu prostoru na běhání, ježdění na kole atp.).

  Další prima výlet je do Břevnovského kláštera na jejich spešl pívo (i muž půjde rád, značka ideál 😅), lze si tam dát deku či posedět na lavičce. Níže je pak krásná procházka kolem rybníků, kterou lze zakončit na hřišti dole v parku.

  Odpovědět
 5. Perfektní vyžití, kde se děti mohou vyblbnout je hřiště Park Zahrádky. Spousta průlizáček, skluzavek, tobogán, lanové centrum, lanové houpačky, zemní trampolína, pískoviště atd. – to své si vybere dítě v každém věku, od prcka až po puberťáka. Je zde i občerstvení a WC.

  Odpovědět
 6. Papilonia, moc se nám líbí v motýlkovém domě, to je místo, kde se s takovým krasavcem můžete i vyfotit, když si vás vybere a chvílí posedí. =)

  Odpovědět
 7. Protože nejsme z Prahy, většinou proběhne nějaká procházka centrem, ale nedávno jsme dali Svět meduz a pak rovnou do Déčko světa 🙂

  Odpovědět
 8. Super je výstava Včela v Roztokách. Je koncipovaná jako hra s úkoly. A pak se tam ještě dá využít přívoz na druhou stranu řeky, kde je hřiště a hospůdka.
  A jako přímo pražský tip bych doporučila všechny přívozy v Praze. Pro děti je to něco nového, obvykle chtějí přejíždět tam a zpátky několikrát. A jízdenka je v režimu pražské MHD, takže s dítětem do tří let 1 dospělý zdarma.

  Odpovědět
 9. Juu, to je zas super soutez, diky za ni a hlavne diky za stale stejnou, ale velmi praktickou otazku, protoze diky odpovedim v predchozich soutezich mame plno tipu na dovolene v Praze 🙂

  Za nas to tentokrat budou konici na Cisarskem ostrove. Povozenim na nich muze zacit prima program na jednu i druhou stranu 🙂

  Odpovědět
 10. Bezva dětská hřiště jsou v Centrálním parku v Kbelích. Teče tam Vinořský potok, kde plavou kačenky i nutrie. Něco dobrého na zub se najde v Zastávce U Srubu. Kousek je i Letecké muzeum Kbely. Vystaveno 275 letadel! Vstup zdarma. A něco pro tatínky a maminky – Pivovar Kbely. Mezitím vám děti pohlídají v lego herně Brick by Brick :o) Nebo běžte do ekocentra Prales. Výlet do Kbel je na celý den a nudit se určitě nebudete, obzvlášť přijedete-li 28.5. od 13 na Den dětí aneb princové jsou na draka.

  Odpovědět
 11. Naposledy jsme byli v Zooparku Milíčov. Areál je sice malinký, ale je tam dost zvířat. Nejzajímavější jsou samozřejmě surikaty. 😍 A dceru nejvíce zajímaly kozy, ke kterým je volný přístup a děti si s nimi můžou zařadit. Pokud milujete kontakt se zvířaty, tak stačí vyjet pár kilometrů za Prahu do Zelčína, kde je obří kontaktní Zoo.

  Odpovědět
 12. Doporučuji hernu toboga na Zlicine:)
  Vyhrají si tam i menší deti, dopoledne i nižší vytíženost herny…
  Když je hezky tak vyhlídku u letiště, sledování letadel deti miluji a tady jsou vidět krásně!

  Odpovědět
 13. Zvláště v tomto období stojí za návštěvu Dendrologická zahrada v Průhonicich. Jsou čerstvě nakvetlé TULIPÁNY a stale kvete dost narcisů. Pomalu začínají rozkvétat i kosatce, záhon je poblíž KAVÁRNY.
  Poblíž vchodu / východu je DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, ale když vezmete okruh nejprve vpravo, hřiště je schované a lze ho nechat na konec.

  Odpovědět
 14. Dětem se hodně líbilo na šlapadlech na Vltavě, kde jsme obšlapali střelecký ostrov. V centru Prahy určitě zaujme muzeum smyslů, případně pro menší jsou na Praze 9 každou středu pohádky na Dvorečku od 16:00 hod.

  Odpovědět
 15. Mám pocit, že se moje dcera zabaví úplně všude, teď jsme třeba byly na Žofíně, kde je super hřiště, výhled na Vltavu (a kachny a labutě!) mašinka pro děti. A další tip z města, díky této stránce, mohu doporučit střechu Lucerny. Jsou tam dvě ovečky a kůzlátka a víno pro rodiče 🙂

  Odpovědět
 16. Pokud se člověk chce užít trochu přírody, doporučuji Hostivařský lesopark. Dětské hřiště doporučím v Běchovicích nebo u Vinohradské vodárny.

  Odpovědět
 17. Ráda chodím s vnoučaty do areálu Gutovka – hezká zábava pro děti i výborná restaurace s věrnou.

  Odpovědět
 18. Vesmírné hřiště
  Malé, ale hned 3 trampolíny najdete na krásném hřišti pod Rapidem. Výlet na hřiště opět můžete spojit s návštěvou knihovny. Kousek odtud je pobočka Městské knihovny Praha – Dům čtení na Ruské ulici. Pro zmrzlinu se zastavte na ulici Průběžná, kde najdete i pobočku Ovocného Světozoru.

  Kam s dětmi v Praze? Veřejně dostupné trampolíny v Praze, dětská hřiště s trampolínou.

  Odpovědět
 19. Já bych doporučila sportovní areál Hamr Záběhlice. Najdete zde restauraci se širokým výběrem jídel, zmrzlinu, grilované maso… Můžete se projít kolem rybníku, nakrmit kachny a labutě a cestou určitě najdete i dětské hřiště.

  Odpovědět
 20. Doporučuji navštívit dětské hřiště a park Malinová – Chrpová v Praze 10. Je zde spousta travnatých ploch k posezení, běhání a válení se ve stínu vzrostlých stromů. Součástí je oválná asfaltová dráha ideální pro jízdu na kole, koloběžce, in-linech. Najdete tady také pískové hřiště se skluzavkami a velkou lanovou prolézačku.

  Odpovědět
 21. Děkuji za všechny tipy. Generátor náhodných čísel vybral komentář Kateřiny C.
  Gratuluji! Vstupenku jsem právě odeslala na e-mail.

  Chcete-li pravidelně soutěžit o rodinné vstupenky, rozhodně se přihlaste k odběru Zpravodaje o Praze pro děti. Rozesílám jej vždy první den v měsíci. Získáte nejen tipy na zajímavé akce v Praze pro rodiny, ale také šanci vyhrát zajímavé ceny.

  Odpovědět

Napsat komentář