Soutěž o vstupenky – DIVADLO BRAVO!

Znáte Divadlo BRAVO? Možná si jej vybavíte pod názvem Branické divadlo. Populární novocirkusová skupina Losers Cirque Company zde vybudovala unikátní scénu nového cirkusu a pantomimy. A v programu nechybí ani představení pro malé i větší děti.

Kouzelné nedělní pohádky v dětech probouzí touhu něco nového vyzkoušet a podívat se na svět z jiného úhlu.

Pražské zkratky - Kam s dětmi do divadla - Divadlo BRAVO!
16. října – MIMJOVÉ (6+)
Pražské zkratky - Kam s dětmi do divadla - Divadlo BRAVO!
23. října – HNÍZDO NA NITKÁCH (4+)
Pražské zkratky - Kam s dětmi do divadla - Divadlo BRAVO!
6. listopadu – POHÁDKY Z KROSNY (Damúza) (5+)
Pražské zkratky - Kam s dětmi do divadla - Divadlo BRAVO!
20. listopadu – NINA PLETE SLONA (4+)

Starší děti nadchne večerní představení NEBESA. Úspěšný akrobatický muzikál byl k vidění v gotických zahradách Anežského kláštera po celé léto a většina termínů byla beznadějně vyprodaná. 

Kompletní program divadla BRAVO! najdete – TADY!

Divadlo BRAVO! Soutěž o vstupenky na nedělní představení MIMJOVÉ

Pro 3 z vás mám připraveny 2 vstupenky na rodinné představení MIMJOVÉ (neděle 16. října 15.00). V dobrodružném příběhu boje dobra proti zlu nechybí akrobacie, pantomima a humor. Jak název napovídá, v inscenaci jde o spojení bojových umění s pantomimou. Oficiálně doporučený věk je od 6+.

Zlá panovnice si díky svým nadpřirozeným schopnostem podmanila už skoro celou zemi. Její snažení se pokusí zvrátit Mimja, bojovník ovládající starodávné bojové umění. Sám to ale nezvládne. Proto přijímá do učení tři výrostky, kteří mu pomůžou královnu porazit. Jedině společně mají šanci do země navrátit klid a mír. Podaří se jim to?

Chcete vyhrát vstupenky na toto představení v neděli 16. října?
Stačí odpovědět na tuto jednoduchou otázku.

Kam vyrazit s dětmi v Praze a okolí s dětmi?
Sdílejte svůj tip na výlet za poznáním či zábavou.

Své odpovědi na otázku sdílejte prostřednictvím komentáře k tomuto článku. Nezapomeňte vyplnit e-mailovou adresu. Komentáře na Facebooku či Instagramu nebudou zařazeny do soutěže.

Své tipy můžete vkládat do 13. 10. 2022 do 13.10 hod. Každý komentář musím schválit, tj. nebojte se, že se ihned neobjeví na webu. Je to ochrana proti spamu.

Náhodný generátor čísel vybere 3 výherce/výherkyně. Každý soutěžící může vyhrát pouze 2 vstupenky.

Výherci budou zveřejněni 13.10. 2022 v 20.00 v komentáři tohoto článku a obratem informováni prostřednictvím e-mailu.

Všeobecné podmínky soutěží

26 komentářů u „Soutěž o vstupenky – DIVADLO BRAVO!“

 1. Naším oblíbeným tipem a zaručeným místem je DOX. Víkendové dílny pro děti (a rodiče) nás nikdy nezklamaly. Vyrážíme pravidelně a určitě je doporučujeme všem, kteří se nebojí ušpinit se od barev či lepidla, popustit uzdu fantazii a být spontánní a kreativní. Třeba hned tuto sobotu:
  https://www.dox.cz/program/postav-treba-chleba

  Odpovědět
 2. V případě pěkného počasí doporučujeme Krouzky na Vltave v Braníku, Zámek Loučeň a jeho bludiště, Skalní bludiště Mšeno, Miličínské minizoo, Rozhlednu Doubravka..našlo by se toho spoustu 😉

  Odpovědět
 3. Hezký den, doporučuji výlet na Děvín na Praze 5, kde je možné vidět i koně Převalského. Nyní je možné si tam zahrát i hru, na které spolupracovala Městská část Prahy 5 s organizací Velká dobrodružství.

  Odpovědět
 4. Když je pěkně, tak nejraději trávíme čas venku a hrajeme různé hry – naposledy například pátrací hra Poprask ve Hvězdě, kterou připravila Městská knihovna v Praze. A když prší, vyrážíme do muzeí (Národní muzeum, výstava o včelkách v muzeu Roztoky apod.) nebo na hrad (např. Staré Hrady) a moc rádi máme i různá divadla (často chodíme do divadla Bez zábradlí nebo do Minoru, případně do KC Kaštan, kde je každý víkend pro děti nějaké představení a často i zajímavý workshop). Rádi také využíváme nabídku akcí DDM – tento víkend např. Cirkusový workshop pro děti 😀.

  Odpovědět
 5. Moznosti je spousty, prima jsou i ruzne zriceniny, kde se deti vyblbnou-napr.zricenina Zviretice, Kamyk nad Vltavou nebo ruzne rozhledny, lesni hriste a zoo koutky, napr.lesni zoo v Chuchli. Kdyz pocasi nepreje, tak napr.Ricanske muzeum a aktualni vystava Lego nebo zemedelske muzeum, ruzna divadelka Minor apod. nebo kombinace napr.Vlasim-krasny zamecky park s hernimi prvky a para zoo Vlasim 😉

  Odpovědět
 6. Zdravím, v tomto období doporučuji Botanickou zahradu Praha v Tróji a její výstavu dýní. Začíná 14. A je až do 30.10. kdy je i halloweenská akce. Botanická na podzim je moc fajn a výstavu dýní mají vždy moc hezkou.

  Odpovědět
 7. Co tu ještě nezaznělo…syn byl nadšený z nového pumptracku blízko metra Opatov – https://www.facebook.com/events/401882582016930. A na jedné z komunitních akcí v Nuslích jsme poznali super sympatickou pražskou skupinu TamTam Batucada, která cestuje po celé ČR (a možná i dál) a jistojistě potěší srdce každého fanouška brazilských rytmů a perkusí :). Jejich aktuální plány lze sledovat na jejich FB stránce – https://www.facebook.com/tamtambatucada/posts/pfbid0VMjYBMpULtKFk3PBtL94L6njZfjjCBYiTUgXWCwtXMtnR8hGLURzq5xoMxqkSqFKl.

  Odpovědět
 8. Ja doporucuji prirodu uvnitr mesta. Treba zahradu Ztracenka u Botanicke zahrady na Albertove. Ma krasny vyhled na Prahu.

  Odpovědět
 9. My se teď chystáme do ČNB na interaktivní expozici.
  Milujeme muzea, divadla, různé naučné stezky, rozhledny, lesní zoo…
  Fajn je aktivní lesopark v Řepích.
  A pak samozřejmě nejvíce výletujeme u nás kolem Berounky, Český kras, Brdy…

  Odpovědět
 10. Rádi chodíme do PARK Riegrovy sady -> pro děti je tam skvělé hřiště, pro rodiče a bezdětné kamarády výborné občerstvení. Psí kamarádi také vítáni.

  Odpovědět
 11. U nás ( syn 5,5 let ) stále vede Mirákulum a jakýkoli les/lesopark ( průzkum, sběr čehokoli, vykopávání pokladu, stopování zvěře, učení se „přežití v přírodě“ ), líbilo se nám i v Kunsthalle.

  Odpovědět
 12. Cyklohrackem na Okor. Vlacek ma prakticky jizdni rad, ze se prochazka v mezicase jeho cesty tam a zpet stihne pekne akorat 🙂

  Odpovědět
 13. Za přírodou vyrážíme do Krčského lesa , za kulturou někdy do KC Zahrada (v sobotu 15.10. zde probíhá Hraní bez hranic), někdy do centra. Doporučujeme Kunsthalle, Dox i dílničky ve Veletržním paláci!

  Odpovědět
 14. Přímo v Praze určitě DOX a rodinné dílny. Kasárna Karlín, programy pro děti Národní galerie, Kolbenka a její programy pro rodiny. Na Kobylisích přímo u metra je bezva kavárna a palačinkárna s vnitřním a venkovním koutkem. Z hřišt milujeme dřevěná „lesní“ v Čimickém háji. Jedno naše oblíbené je také u říčky Rokytka, přímo u zastávky „Libeňský zámek“. Je trochu stranou, oplocené, mezi stromy, je tam báječný klid. Atrakce prima, i když ničím speciální – několik skluzavek, písek, kolotoč a několik houpaček nechybí.
  Na Chvalském zámku mívají často pěkné výstavy, teď i bojovku pro děti.

  Mimo Prahu doporučím stezku lesem a okolo starých hamrů ve Staré Huti u Dobříše, která začíná v muzeu Karla Čapka a kde děti dostanou vlastní pracovní list s úkoly. Prima je i vlastní muzeum s malou kavárničkou a překrásnou zahradou.

  Odpovědět
 15. Gratuluji! Generátor náhodných čísel vybral komentáře Terezy S., Petry D. a Barbora B. Informace o výhře byla právě teď odeslána na e-mail. Prosím o odpověď nejpozději do 24 hodin, aby vstupenky mohly být odeslány včas. Děkuji.

  Odpovědět

Napsat komentář