Vánoční soutěž o rodinnou vstupenku

Věřím, že rodinná vstupenka je ideálním společným dárkem pro celou rodinu. Sdílená radost je dvojnásobná radost, a proto jsem ve spolupráci s 9 partnery připravila velkou vánoční soutěž o rodinnou vstupenku. Jsem si jistá, že návštěva každého místa nadchne nejen děti, ale i dospělé.

Vyhrát může celkem 13 z vás, neboť někteří z partnerů věnovali více než 1 rodinnou vstupenku. Podrobnější informace najdete u každého z nich.

Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Jakou rodinnou vstupenku byste si přáli vyhrát a pro koho?

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku

Ve hře je:

Rodinná vstupenka pro 2 + 2 do Čokoládového Zážitkového centra – CHOCOTOPIA

Zajímá vás, jak probíhá výroba čokolády? Na okraji Prahy v Průhonicích se můžete společně s dětmi v Chocotopii seznámit s příběhem čokolády. Podíváte se, jak se kakao pěstuje a ochutnáte i Májský kakaový nápoj. Malé i větší děti ocení na závěr herní zónu, kde najdete skluzavky, labyrint s prolézačkami a řadu dalších aktivit. V rámci workshopů si můžete vyrobit i čokoládové lízátka podle vlastních představ.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Vydejte se na cestu výroby čokolády, podrobnosti najdete – TADY!
3x rodinná vstupenka pro 2 + 3 do Muzea šlapacích autíček Pedal Planet

Nové muzeum Pedal Planet najdete na Kampě v areálu Hergertovy cihelny, jen kousek od Karlova mostu. Objevte svět šlapacích autíček – prohlédnout si zde můžete výběr více než stovky exklusivních exponátů. V největším exponátu PORSCHE 356 od německého výrobce Gunske se můžete i vyfotit.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Více info o Muzeu Pedal Planet najdete TADY!
Rodinná vstupenka pro 2 + 3 do Domu U Zlatého prstenu

Muzeum Hlavního města Prahy zde otevřelo už v roce 2016 stálou expozici s názvem Praha Karla IV. – středověké město, která zaujme nejen školáky, ale i dospělé. Od září 2021 je ve sklepních prostorách domu U Zlatého prstenu výstava Město jako přízrak – pražské inspirace Jaroslava Foglara, kterou ocení milovníci foglarovek všech věkových kategorií.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Dům U Zlatého prstenu – více info TADY!
2 x rodinná vstupenka pro 2 + 3 na Neviditelnou výstavu

Výstava se nachází v 2. patře Novoměstské radnice a je vhodná pro děti od cca 5 let. Pro rodiče s dětmi je připravena i speciální víkendová Pohádková prohlídka. Děti ve tmě plní pohádkové úkoly a prožívají kouzelné dobrodružství, což jim pomáhá překonat strach ze tmy. Při prohlídce potkají Popelku, Zlatovlásku či různá zvířátka.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Více o Neviditelné výstavě najdete TADY!
Rodinná vstupenka pro 2 + 3 do Muzea Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Je ideální zastávkou při procházce vedoucí přes Karlův most. Pro děti v každém věku jsou zdarma připraveny tematické hry.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Podrobnosti o Muzeu Karla Zemana najdete – TADY!
Rodinná vstupenka do zábavního centra TOBOGA Fantasy Praha

Dětské centrum Toboga Fantasy najdete v Praze na Zličíně. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé. V hale na ploše přes 6 000 m2  vás uvítá obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Přehled všech atrakcí v Toboga Fantasy najdete TADY!
Rodinná vstupenka 2 + 3 do Muzea ocelových figurín

Už jste si spolu s dětmi prohlédli Galerii ocelových figurín? Ještě ne? Pojďte nahlédnout. Galerie je prvním místě na světě, kde můžete vidět sochy z recyklovaných součástek. A nejen vidět! Můžete se všeho dotýkat nebo se vyfotit se svým oblíbeným hrdinou. Sochy jsou inspirované pohádkami, komiksy, sci-fi a auto-moto světem.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Informace o Galerii ocelových figurín najdete – TADY!
Rodinná vstupenka pro 2 + 2 do Planetária Praha

Víte, že pražské planetárium s průměrem promítací kopule 23,5 metru patří k největším planetáriím na světě? Najdete zde interaktivní výstavu, 4D simulátory a pořady pro děti i dospělé.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Více informací o programu v planetáriu najdete TADY!
2 x rodinná vstupenka 2 + 3 na prohlídku a výstavu na Chvalském zámku

Chvalský zámek je dominantou Horních Počernic, které jsou z Masarykova nádraží dostupné vlakem za cca 15 minut. Pravidelně se zde konají nejen zajímavé výstavy, ale i akce pro děti i dospělé.

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku
Aktuální výstavy na Chvalském zámku – TADY!

Jakou rodinnou vstupenku byste si přáli vyhrát a pro koho?

Své odpovědi na otázku sdílejte prostřednictvím komentáře k tomuto článku.

Můžete je vkládat do 18. 12. 2021 do 22.00 hod.

Výherce vybere náhodný generátor čísel. Obsah odpovědi neovlivňuje jakou vstupenku výherce obdrží. Každý soutěžící může vyhrát pouze 1 rodinnou vstupenku.

Zasílací adresa musí být v České republice. Některé ze vstupenek budou zasílány přímo na e-mailovou adresu výherce.

Výherci budou zveřejněni 19.12. 2021 v komentáři tohoto článku a obratem informováni prostřednictvím emailu.

Všeobecné podmínky soutěží

Pražské zkratky: Velká vánoční soutěž o rodinnou vstupenku

231 komentářů u „Vánoční soutěž o rodinnou vstupenku“

 1. Dobrý den,
  kvůli dceři bych chtěla vyhrát vstupenky do Domu U Zlatého prstenu, chtěli bychom na výstavu Město jako přízrak, o které jsem slyšeli jen to nejlepší.

  Odpovědět
 2. Vstupenky bych si přála vyhrát pro naši rodinu a to do muzea šlapacích autíček, protože moji kluci milují šlapací autíčka

  Odpovědět
 3. Líbilo by se mi Muzeum Karla Zemana nebo Planetárium či Neviditelná výstava, děti by určitě ocenily i Toboga Fantasy. Je z čeho vybírat 🙂

  Odpovědět
 4. Ráda bych vyhrála vstupenku do zábavního centra TOBOGA Fantasy Praha, pro sebe a svojí sestru a naše děti. Aby se děti vyřádily a my si v klidu mohly pokecat 😀 Jinak by se mi líbilo Planetárium nebo Ocelové figuríny, ale na to je syn ještě maličký, třeba za rok.

  Odpovědět
 5. Přála bych si vyhrát rodinnou vstupenku na prohlídku a výstavu na Chvalském zámku v Horních Počernicích. A darovala bych jí kamarádce, která se do Horních Počernicích už před nějakou dobou přistěhovala (říká jim moc hezky „Hočopočo“), ale na zámku tam ještě nikdy nebyla. Určitě bych jí udělala radost.

  Odpovědět
 6. Chtěla bych pro dceru vyhrát vstupenku do centra Toboga Fantasy. To je asi jediné, které by ji vzhledem k věku zajímalo.

  Odpovědět
 7. Zajímala by mě výstava v Domě U Zlatého prstenu a myslím, že i syna. Do muzeí nechodíme a tohle by mohlo být přesně to, co by nás zaujalo všechny.

  Odpovědět
 8. Ráda bych pro své tři děti vyhrála vstupenku do zábavního centra TOBOGA Fantasy Praha, určitě by si to tam moc užily.

  Odpovědět
 9. Synovi by se určitě moc líbilo v muzeu šlapacích autíček, moc zajímavě vypadá i planetárium, kam bych se s dětmi řada někdy podívala 🙂

  Odpovědět
 10. Dobrý den, společně s dětmi bych ráda navštívila výstavu Město jako přízrak v domě U Zlatého prstenu. Renata

  Odpovědět
 11. Dobrý den, nejvíce by nás potěšila vstupenka do Muzea Karla Zemana či Planetária. Šli bychom celá rodina. Děkujeme za soutěž. Krásný den.

  Odpovědět
 12. Syn s dcerou si moooc přejí navšťívit planetárium …. Nedávno jsme byly ve Štefánikově hvězdárně…. Byl by to pro ně krásný dárek 🙏

  Odpovědět
 13. Dobrý den. Chtěli bychom vyhrát vstupenky do zážitkového centra Chocotopia. Myslím že naše milovníky čokolády by to mohlo zaujmout.

  Odpovědět
 14. Teda, to je těžké si vybrat. Já myslím, že to vezmu postupně a navštívíme s dětmi každý víkend něco. Každopádně, asi nejvíc mne láká to planetarium. Díky za výbornou inspiraci.

  Odpovědět
 15. Ráda bych naše děti vzala na Neviditelnou výstavu, protože to bude nejen nevšední zážitek, ale určitě je i důležité, aby si uvědomili, že kolem nás je spousta lidí s handicapem, kteří to nemají v životě tak lehké jako my zdraví.

  Odpovědět
 16. Myslím, že dcera by si to již užila v Muzeu Karla Zemana, Planetáriu a hlavně v Toboga Fantasy Praha.

  Odpovědět
 17. Moc by se nám líbila vstupenka do Muzea Karla Zemana, kterou bychom velice rádi navštívili s manželem a našimi syny.

  Odpovědět
 18. Jelikož dcera (3,5 roku) miluje Vesmír, chce být kosmonautkou a létat denně v raketě na Měsíc (cituje mi to denně:-)
  tak volba je jasná – prosila bych o rodinnou vstupenku pro 2 + 2 do Planetária Praha.

  Děkuji předem 🙂

  Odpovědět
 19. Dobrý den, srdečně zdravíme, ráda bych vyhrála vstupenku na Neviditelnou výstavu. Dcera se bojí tmy, mohla by to pro ni být motivace. Děkuji 🙂 Ale jinak řada těch dalších výstav je také lákavých. Např. Dům U zlatého prstenu. Mějte se hezky

  Odpovědět
 20. Dceru moc zaujala neviditelná výstava hlavně kvůli Zlatovlásce a Toboga Praha. Když byla malá, ujela v Toboga Praha babičce na tobogánu a doteď z toho má hroznou legraci.

  Odpovědět
 21. Pro naši rodinu bych chtěla vyhrát vstupenku do Muzea ocelových figurín. Určitě by zaujalo obě děti i nás, dospělé 🙂

  Odpovědět
 22. Syn je fascinován vesmírem, planetami atp….takže naše radost by byla maximální z výhry vstupenek do Planetária .o) Hezký den přeji .o)

  Odpovědět
 23. Přála bych si vyhrát vstupenky do planetária pro svého 5letého syna. Vesmír je teď pro něj celý jeho vesmír.

  Odpovědět
 24. Syn miluje vesmir a vse co se okolo nej toci, tak bychom si prali vyhrat rodinnou vstupenku do Planetaria😊😉. Mne, synovi a babicce s dedou by udelala ohromnou radost😁👍.

  Odpovědět
 25. Dobry den,
  Chteli bysme zkusit se synem vyhrat vstupenku : Rodinná vstupenka pro 2 + 2 do Planetária Praha 🙂

  Odpovědět
 26. Děti by si určitě vybraly Toboga Fantasy. Ale ať vyhrajeme cokoliv, určitě si to užijeme.
  Díky za soutěž

  Odpovědět
 27. Dobrý den,
  moc bych chtěla udělalat radost vnučkám výhrou vstupenek do Čokoládového Zažitkového centra ☺️

  Odpovědět
 28. Syn miluje čokoládu, byl by to pro něj skvělý dárek, vidět jak se dělá a vyzkoušet si to. Celá rodina by byla nadšená z tohoto dárků😃

  Odpovědět
 29. Celé rodině by se líbila Chocotopia, protože jezdíme často okolo ní. A také Planetárium, kde syn kvůli nemoci se školou nebyl a moc by si to přál.

  Odpovědět
 30. Já bych si pro svoji rodinu přála vyhrát vstupenky do Muzea ocelových figurín, protože to bude bavit i naše taťku. Figuríny jsou úžasné, viděli jsme jen pár exponátů, které byly vystaveny jako lákadlo někde jinde

  Odpovědět
 31. Nejlepší dárek je zážitek a společně prožítý čas s rodinou. Proto bych vzala tátu, syna a sestru na výstavu Karla Zemana

  Odpovědět
 32. Krásný den. Moc by mě potěšilo muzeum šlapacích autíček. Šel by muž, táta a synové.jsou to všechno chlapi a miluji autíčka. Věřím že by si to užili 🚙😍

  Odpovědět
 33. Radost by mi udělala rodinná vstupenka do nového dinosauřího muzea v POP outletu, protože naši kluci milují dinosaury, ale cena vstupného je tak vysoká, že se peníze vždy hodí na něco jiného pro děti. Ze stejného důvodu bych brala jakoukoliv rodinnou vstupenku 😉

  Odpovědět
 34. Přála bych si vyhrát pro své dcery rodinnou vstupenku do Planetária. Tam by se jim určitě líbilo.

  Odpovědět
 35. Dobrý den, moc bych si přála vyhrát vstupenky do planetária, pro naše děti. Vesmir a vše s tím spojené je moc zajímá. Proto vím, ze by byli nadšený.

  Odpovědět
 36. Touzila bych vzit rodinu do Planetaria, uz dlouho mam vyhlidnuty film „Polaris“ – slysela jsem na nej jen same dobre reference ☺️ A po Polarisu to vidim na prochazku po Stromovce, krmeni kachen, hledani kesek a hriste u Vozovny! 😀

  Odpovědět
 37. Ráda bych pro moje holčičky vyhrála vstupenku do Toboga Fantasy, určitě bychom si tam celá rodiny užili bezva den

  Odpovědět
 38. Rádi bychom zašli s dětmi do Chocotopie. Určitě by se jim ve světě čokolády moc líbilo, a komu ne?

  Odpovědět
 39. Děti by jistě uvítali návštěvu Chocotopia nebo Toboga Fantasy, ale jakýkoliv výlet by jim udělal radost.

  Odpovědět
 40. Dobrý den, nejraději bych napsala, že chci všechny, odměny jsou prostě báječné. Nakonec po dlouhém rozhodování volím Neviditelnou výstavu a budu si držet palce 🙂 Díky

  Odpovědět
 41. Chtěla bych vyhrát rodinnou vstupenku do Muzea šlapacích autíček Pedal Planet. Syn s manželem by byli nadšeni.

  Odpovědět
 42. Ráda bych vyhrála Rodinnou vstupenku do zábavního centra TOBOGA Fantasy Praha pro mě a mou dcerku + pro kamarádku a jejího klučíka 😀

  Odpovědět
 43. Dobrý den, se synem bych šla na autíčka. Miluje je nejvíc na světě, takže by mu to udělalo obrovskou radost. A jelikož je to dva plus tři, vzali bychom mou kamarádku a její dva syny 😉 teď už jen doufat, že to vyjde 🚗

  Odpovědět
 44. Vzhledem k věku a nevybité energii mých kluků 3 a 1,5 roku bych ráda vyhrála vstupenky do Toboga arény🤸‍♂️🤸‍♂️. Jinak všechny ceny jsou moc krásné a potěšily by jakékoliv vstupenky 😊

  Odpovědět
 45. Měli bychom radost z jakékoli vstupenky, momentálně by se nejvíc uplatnila do Tobogy, pro naše nejmenší děti. 🙂

  Odpovědět
 46. Myslim si ze syn by se hodne tesil z Rodinne vstupenky pro 2 + 3 do Muzea Karla Zemana. Ted ma obdobi na dinozaurysy, mamuty a prales. A jecho tatinek skoro okolnosti miluje film o te ceste 🙂

  Odpovědět
 47. Se synem bych sla na auticka nebo do Tobogy, manzelovi by se libilo v muzeu Karla Zemana nebo planetariu. Je tezke vybrat jen jednu, vsechny vypadaji moc krasne 😉

  Odpovědět
 48. Dobrý den, přála bych si asi nejvíce vyhrát vstupenky do Planetária Praha pro 5letou dceru Elišku, která se hodně zajímá o vesmír a planety a ráda si o něm povídá s tatínkem. Ale líbila by se nám všechna místa a určitě je postupně v budoucnu navštívíme. Děkujeme.

  Odpovědět
 49. Přála bych si pro naši rodinu vyhrát vstupenky do Planetária Praha nebo na výstavu Město jako přízrak.

  Odpovědět
 50. Přála bych si pro své dva syny vyhrát vstupenku do muzea šlapacích autíček. Byl by to pro ně opravdový silný zážitek spojený s krásným výletem do Prahy.

  Odpovědět
 51. Dobrý den,
  ráda bych s rodinou navštívila zábavní centrum Tobogu,protože jsem o něm slyšela jen samou chválu a určitě by se tam synovi moc líbilo. Děkujeme.

  Odpovědět
 52. Z nabízených míst mě nejvíce zaujala Neviditelná výstava či Čokoládové zážitkové centrum. To nemáme daleko od domova, ale ještě jsem o něm neslyšela. Pokud nějaké lístky vyhrajeme, vyrazíme určitě celá rodina.

  Odpovědět
 53. Pro zabavení celé rodiny by bylo skvělé navštívit buď Chocotopii nebo Neviditelnou výstavu. Protože čokolády není nikdy dost a neviditelná výstava slibuje nevšední zážitek .

  Odpovědět
 54. Dobrý den,
  moc ráda bych vyhrála pro své dva kluky vstup do TOBOGA Fantasy Praha. Jsou to dva aktivní skřítci, tak třeba by se tam utahali 🙂

  Odpovědět
 55. Mě oslovilo čokoladove centrum tam bych se ráda podívala i děti by byly pro možná větší nadšení by bylo pro To bohužel tam to má dcera ráda.

  Odpovědět
 56. Dobry den. Rada bych vyhrala vstupenku do Toboga Fantasy Praha pro syna a dceru. Spolecne i s tatinkem se vsichni poradne vyradime!

  Odpovědět
 57. Rádi by jsme se podívali do Chocopotia na výrobu cokolady a ochutnání. Cokoladu milujeme a byl by to pro nás určitě hezky zážitek.

  Odpovědět
 58. Dobrý den,
  Chtěla bych vyhrat vstup do toboga fantasy. Dala bych to svagrovi a jeho rodine a urcite by jsme sli s nimi.

  Odpovědět
 59. Dobry den, chtela bych vyhrat vstupenku do Toboga fantasy, hlavne pro moje dve deti a ja s manzelem jim budem delat doprovod:)

  Odpovědět
 60. Všecho je krásné a malého objevitele by to moc potěšilo. Nejvíce ale asi planetárium, nebo Toboga – ještě v tak veliké herně nebyl.

  Odpovědět
 61. Dobrý den,
  moc bychom si přáli vstupenku do Toboga fantasy. Máme 2 kluky – 5 a 2 roky a milují veškeré řádění na hřištích, a kdyby se mohli podívat tam, kde je vše o čem zatím jen slyšeli bylo by to úžasné.
  Navíc má syn 22.12.svátek, tak by to pro něj byl dokonalý dárek. 🙂
  A věřím, že i my rodičové, bysme se tam s nimi parádně vyřádili 🙂

  Odpovědět
 62. Dobrý den,
  moc ráda bych pro sebe a své dva malé neposedy vyhrála lístky do zábavního parku TOBOGA Fantasy. Ještě jsme tam nikdy nebyli a kluci by byli nadšeni 🙂

  Odpovědět
 63. Dobrý den, máme 2 syny na 1. stupni ZŠ a jako rodina si nejvíce užíváme společné zážitky. Poukázka např. do exotické Chocotopie nebo na Neviditelnou výstavu by nám pod stromečkem udělala radost. Děkuji za inspiraci 👍

  Odpovědět
 64. Zdravim, chtela bych vyhrat Rodinnou vstupenku do zábavního centra TOBOGA Fantasy Praha, progoze holky nikdy jeste v takove herne nebyly a oci by valily a mooooc bychom si to spolecne uzili 😉

  Odpovědět
 65. Rada bych vyhrala pro nasi rodinku – Rodinná vstupenka pro 2 + 2 do Čokoládového Zážitkového centra – CHOCOTOPIA

  Odpovědět
 66. Moc by se nám, po rodinné poradě, líbila rodinná vstupenka do Toboga Fantasy. Celá rodinka by se tam pěkně vyřádila a ta horolezecká stěna – prostě paráda

  Odpovědět
 67. Dobry den, mne oslovila vstupenka do zabavniho centra Toboga i kdyz chocotopie zni take velice zajimave 🙂 syn by ale ocenil behani a prekazky 😀 takze soutezim o vstupenky do zabavniho centra Toboga 😉

  Odpovědět
 68. U nás by děti byly moc rádi za vstupenky do Toboga fantasy. Běžně do takových center nechodíme a tak je to pro ně vždy svátek. Děkuji za soutěž a vše co dělate

  Odpovědět
 69. Pro naši rodinu bych si přála vyhrát vstupenku do Muzea Karla Zemana, jsme fanoušci jeho skvělých filmů 🙂

  Odpovědět
 70. Dobrý den, líbilo by se nám vyhrát vstupenky do Planetária Praha, dcera se o planetách učí ve škole a i mladšího syna to zaujalo 👍😁

  Odpovědět
 71. Dobry den,
  rada bych s nasima holcickama (vnoucatka) do Toboga fantasy.
  Byla tam zatim jen starsi, mladsi se tam kvuli covidu zatim nedostala a hrooooozne by tam chtely spolu. Dekujeme.
  🙂

  Odpovědět
 72. Celá rodina bychom si přáli podívat se do muzea ocelových figurín a naše dětičky by si přáli vyzkoušet Toboga fantasy.

  Odpovědět
 73. Nejraději bychom navštívili zábavný park Toboga nebo svět čokolády .. ale hráli bychom o vstup do parku Toboga

  Odpovědět
 74. Muzeum ocelových figurín málokdy je rodinná vstupenka pro pět a takto by se pobaila celá rodina i manžel by měl radost a hlavně bychom nemuseli neodržovat, prosím, nesahat, protože jakmile se to někam napíše, děti rády dělají opak, to známe jako své boty. =D

  Odpovědět
 75. Dobrý den, naše dvě dcerky se zajímají o všechno. Ráda bych je potěšila návštěvou planetária 😊

  Odpovědět
 76. Přála bych si vyhrát vstupenku do Muzea ocelových figurín. Pro mě a přítele. ❤️ V létě se chystáme na trip po Praze, a muzeum oceláku, chceme navštívit též.

  Odpovědět
 77. Přála bych si vyhrát vstupenky pro kamarádku a její děti. Jsou v rozvodovém řízení a špatné finanční situaci. Je úplně jedno jakou vstupenku, vše je krásné a pro ně by to byl úžasný zážitek a přišli by na jiné myšlenky.

  Odpovědět
 78. Nám by asi největší radost udělalo čokomuzeum nebo Toboga fantasy. Planetária a muzea máme docela prochozená, ale tady jsme ještě nebyli. Díky za hezkou soutěž a pěkné svátky.

  Odpovědět
 79. Mým synům by se líbilo, kdybychom vyhráli vstupenky do Toboga Fantazy zábavního centra. Jsou velmi živí a rady skáčou, lezou, běhají… 🙂

  Odpovědět
 80. Dobrý den, s rodinou bychom si užili výstavy v Domě u Zlatého prstenu nebo v Planetáriu. A proč? Protože obě nabízí skvělou příležitost prozkoumat interaktivní formou zajímavé věci a krásně poučit o historii i vědě jak děti, tak i nás dospělé.

  Odpovědět
 81. Čokoládové muzeum v Táboře už moc dobře známe, ale poznat nové v Praze by byl skvělý zážitek nejen pro děti a Rodinná vstupenka pro 2 + 2 do Čokoládového Zážitkového centra – CHOCOTOPIA by byl skvělý dáreček.

  Odpovědět
 82. Ráda bych syna vzala na výstavu šlapacích autíček, ale mám trochu strach, že se nevydrží jen dívat. Možná by byla lepší vstupenka do zábavného centra. 🏎️🤸‍♂️

  Odpovědět
 83. Dobrý den,vstupenky bych chtěla vyhrát pro sousedku,která je se třemi dětmi sama. Děkuji a přeji krásné prožití svátků

  Odpovědět
 84. Moje dvojcata jsou zvidava a miluji muzea a vystavy, takze bychom meli radost ze vstupenky na kteroukoli akci 😀

  Odpovědět
 85. Zaujala mě celá nabídka. Doufám, že mezi svátky již budou mé 3 děti zdravé a užijeme si to, když jsme adventní čas museli trávit v nemocnicích a v posteli.

  Odpovědět
 86. Planetárium, protože já ty planety dceři vysvětlit neumím…. A chocotopia… protože čokoláda:)

  Odpovědět
 87. Dobrý den
  Rádi bychom vyhráli rodinnou vstupenku do herny Toboga . Šly by jsme tam s manželem a dvěma dcerkami které by si to tam určitě moc užili .

  Odpovědět
 88. Dekuji za tipy, ne vsechny jsem znala.:) S detmi se uz delsi cas chystame do Muzea Karla Zemana, ale lakala by nas i Chocotopia nebo Muzeum ocelovych figurin. 😉

  Odpovědět
 89. U nás by děti nejvíc ocenily navštívit tobogu,protože jsou od malička oba hodně aktivní 🙂

  Odpovědět
 90. Hezký den, máme 3 syny a rádi bychom vyrazili do Muzea ocelových figurín. Myslím, že by to byl fajn zážitek pro celou rodinu. Ale všechny vaše návrhy vypadají zajímavě 😃

  Odpovědět
 91. Dobrý den,
  nejraději bychom s rodinou kouknuli na expozice domu U Zlatého prstenu. Ale i všechno ostatní zní skvěle!

  Odpovědět
 92. Zdravím,
  děkuji všem za velkou účast. Z 214 komentářů jsem z losování musela odstranit 4 komentáře, které byly napsány až po 22. hodině.

  Náhodný generátor čísel vybral 13 komentářů, jejichž autorkám jsem odeslala e-mail o výhře a zároveň jsem na každý vítězný komentář odpověděla.

  Rodinnou vstupenku ve vánoční soutěži vyhrála: Monika, Petra, Andrea, Dita, Zdena, Martina, Ywetta, Jitka, Katka, Jana, Sandra, Tereza, Zdeňka.

  Gratuluji!

  Odpovědět

Napsat komentář