VYHRAJ KNIHU O PRAZE!

Sdílejte tipy pro Prahu s dětmi a inspirujme se navzájem. Jednoho z vás odměníme krásnou dětskou knihou o Praze. Právě teď je ve hře velkoformátové leporelo PRAHA HA HA!

Našli jste při procházce s dětmi skvělé hřiště v Praze?
Máte tip na úžasnou kavárnu či restauraci?
Těšíte se na rodinný výlet do Prahy, co plánujete?

Sdílejte svůj tip prostřednictvím fotky na Instagramu a nezapomeňte nás v příspěvku označit. Na Instagramu nás najdete pod uživatelským jménem @prazskezkratky.
Přidejte #prazskezkratky #familyfriendlyprague.

Sdílejte svůj tip na Facebooku v komentáři pod příspěvkem o soutěži.

Nemáte Instagram ani Facebook? Nevadí, sdílejte svůj tip v komentáři tohoto článku.

Své tipy může vkládat do 10.1. 2021 do 22.00 hod. Jednoho výherce vybere náhodný generátor čísel. Bude zveřejněn v komentáři tohoto článku a obratem informován prostřednictvím emailu nebo zprávou na IG.

Soutěž o leporelo PRAHA HA HA!

Velkoformátové knížkové leporelo s dvoustránkovými barevnými ilustracemi z prostředí Prahy je unikátní knihou na českém trhu. Hledací knížka seznámí vaše děti s nejznámějšími budovami a lidmi, děti pobaví komické situace i řada detailů. V této bohatě ilustrované knize ocení krásy hlavního města i ti nejmenší!

Všeobecné podmínky soutěží

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

16 komentářů u „VYHRAJ KNIHU O PRAZE!“

 1. Není to sice úplně Praha, ale Úvaly u Prahy, kde je rozhledna Vinice a cestou krásné hřiště. Pro Pražáky krásný výlet 😉

  Odpovědět
 2. V květnu jsme s osmiletou dcerou byli v Praze a zapojili se do Putování po pražských věžích (tak nějak se to jmenuje), které patří pod Muzeum hl. m. Prahy )Petřínská rozhledna, Staroměstská mostecká věž, Malostranská mostecká věž, zvonice Sv. Mikuláše, Novomlýnská vodárenská věž a Prašná brána. Dcera si to ohromně užívala a i když jsme ne vždy všechny pracovní listy vyplnili bez chyby (opravdu práce i pro rodiče:-), nakonec jsme získali odměnu – speciální klíč. Dcera měla ohromnou radost a hrdě si klíč pověsila na svůj svazek a všem ukazovala, že má klíč od Prahy:-) 🙂 Super akce, naučná i zábavná!

  Odpovědět
 3. My máme rádi Ctěnice, Vinoř. Je tam skvělá stezka od zříceniny Jenštejn do Ctěnic. Ve Ctěnicích je krásné hřiště a když není zavřeno mají tam i hezké, interaktivní výstavy.
  Prima je také Chvalský zámek, tam bývá spousta interaktivních výstav pro děti.
  Do třetice je skvělá nová bojovka divadla Spejbla a Hurvínka. Prošli jsme si Dejvice a děti si to moc užili. Doporučuji

  Odpovědět
 4. Plánuji projít Kampu, zastavit se U Modré lišky jestli nese v hubě zelenou ratolest podle pohádky, mrknout jestli nezahlédneme vltavského vodníka. Potom Karlův most a tam je spoustu pražských legend a pověstí. Už aby za námi byl covid a vrátil se svět do normálu.
  Přeji všem pevné zdraví

  Odpovědět
 5. Doporučuji outdoorové hry divadla Minor a vůbec návštěvu tohoto divadla na nějaké představení, včetně herny a obchůdku před vstupem.

  Odpovědět
 6. Na kampe, hned vedle materskeho centra, kousek od ujezda je schovane nadherne detske hriste. Urcite stoji za vyzkouseni!

  Odpovědět
 7. Které dítě nebylo v zrcadlovém bludišti, jako by nebylo v Praze. A dítě, které nejelo na bruslích nebo koloběžce Stromovkou, taky o hodně přišlo.

  Odpovědět

Napsat komentář