Zpravodaj o Praze pro děti

Lámete si hlavu, kam v Praze s dětmi? Už nemusíte. Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti. Přímo na váš e-mail dorazí zajímavé tipy, kam vyrazit v Praze společně s dětmi. Přihlaste se k jeho odběru!

E-mailový Zpravodaj o Praze pro děti

Mým cílem je zjednodušit plánování programu v Praze pro děti.

Jak?

Upozorním vás na zajímavé akce pro rodiny s dětmi. Připomenu vám divadelní představení, koncerty či výstavy. Opět začínám ověřovat restaurace i kavárny, kde jsou rodiny s dětmi vítaným hostem.

Není mým cílem zahltit vás komerčními aktivitami, které naruší rodinný rozpočet. Naopak! Řada zajímavých akcí se v Praze pro děti koná zdarma.

Kam v Praze s dětmi? Zpravodaj O Praze pro děti

Víte, že pravidelně aktualizuji seznam šifrovaček (hledaček) zdarma v Praze pro rodiny s dětmi?

Proč právě Zpravodaj Pražských zkratek?

Žiju v Praze společně s 3 dětmi. Je pro mě důležité, aby znaly město, kde se narodily a žijí. Zajímavý program v Praze pro ně hledám neustále. Ráda sdílím své vlastní zkušenosti s poznáváním Prahy společně s dětmi za každého počasí a v každé roční době.

Věřím, že Praha je vstřícná vůči rodinám s dětmi a je cenově dostupná i pro vícedětné rodiny. Pouze se to občas o některých místech neví. Zpravodaj Pražských zkratek vás nasměruje „kudykam“.

Kam v Praze s dětmi? Zpravodaj O Praze pro děti
Kam s dětmi, když v Praze prší? – TADY!

Těšit se můžete na pravidelné i nepravidelné rubriky, jejichž hlavním motivem je život v Praze s dětmi.

Nechcete ztrácet čas brouzdáním na internetu? Chcete vědět, co se děje v Praze? Přihlaste se k odběru Zpravodaje o Praze pro děti!

Archív Zpravodaje o Praze pro děti

Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

1 komentář u „Zpravodaj o Praze pro děti“

  1. Dobrý den.Děkujeme za Váš zpravodaj a doporučení kam se v naší krásné Praze podívat.My doporučujeme výstavu v České Národní bance.Marie

    Odpovědět

Napsat komentář