SLEVY V PRAZE PRO RODINY S DĚTMI

Jak ušetřit v Praze? Díky slevovým akcím a kupónům můžete v Praze s dětmi ušetřit výraznou část rozpočtu na výlet či procházku. Ty nejlepší tipy pro rodiny s dětmi ukládám na tuto stránku.

S dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi

Tipy, jak ušetřit v Praze sdílím i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze – slevy na vstupné, zdarma v Praze pro děti.

 Nepřehlédněte ► ► ►Zdarma v Praze pro děti

Sleva na vstupné do kavárny LA CRAVATTA

Na pódiu kavárny se pravidelně konají také zábavná představení a akce, např. zde můžete vidět populárního dětského kouzelníka Pana Kravatu. V nabídce najdete varianty se vstupem do kavárny i různým občerstvením jako je džus, cappuccino, vafle nebo domácí limonáda.
►►►Sleva na vstupné do kavárny La Cravatta

Sleva na vstupné do Trabant Muzeum

Trabant Muzeum v Motole určitě nadchne malé i velké moto-nadšence. Kromě několika vystavených vozů, které jsou v původním dochovaném stavu, je tu i několik trabantů, které si můžou malí návštěvníci sami vyzkoušet a osahat. 

Nejvíce rušno je u závodní dráhy, kde děti mohou závodit s maketou trabanta (k zapůjčení na pokladně). Je tu také sbírka miniaturních trabantů a jezdící model vláčku, který převáží trabanty. Dospělí pak mohou třeba nostalgicky zavzpomínat nad nejrůznějšími předměty původem z bývalé NDR – jsou tu k vidění hračky, elektronika, ale třeba i potraviny. ►►►Sleva na vstupné do Trabant Muzea

Pouze během prázdnin je vstup do Muzea Policie ČR zdarma pro děti i dospělé

Muzeum Policie ČR najdete v areálu pražského Karlova. Pokračovat pak můžete procházkou do parku Folimanka, kde najdete parádní hřiště.

Pražské zkratky: Zdarma v Praze pro děti
Více info – TADY!
Vstupy do muzea čokolády s ochutnávkou či workshop s výrobou vlastní čokolády

Poznejte čokoládu skutečně zblízka. V Muzeu Choco Story v Celetné ulici máte na výběr vstupenku na prohlídku s ochutnávkou nebo totéž ještě s čokoládovým workshopem navíc. Samotná prohlídka trvá cca 30–45 minut, workshop navíc 90 minut.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Více info – TADY!
Minigolf + vstup na Žižkovskou věž

Co takhle se pobavit hrou minigolfu a pokochat krásami Prahy pěkně z výšky? Na hřišti v Mahlerových sadech projdete celkem 18 jamek, a to klidně několikrát, a pak se výtahem necháte vyvézt do 93 metrů nad zemí, kde je observatoř s 360° výhledem.

Nyní je sleva nejen pro jednotlivce, ale i pro rodinu 2+3. Oba zážitky si můžete užít v jeden den nebo voucher rozdělit a přijít dvakrát! Speciální cena (2 + 3) je 549 Kč, platná až do konce prázdnin.
Více info – TADY!

Interaktivní výstava hologramů na Pražském hradě pro děti i dospělé

Pojďte si s rodinou užít zábavné chvíle na výstavě hologramů přímo v areálu Pražského hradu. Čeká vás zde zcela nová expozice až 30 hologramů. Ponořte se do fascinujícího světa hologramů – 3D obrazů na skle, které rozvinou vaši představivost a porozumění technologii.

Pozor, výstava je opravdu malá. Jedná se o jednu místnost. Hologramy jsou výrazně menší než je prezentováno na oficiálních fotografiích. Jsou vystaveny poměrně vysoko. Pro děti jsou připravené stoličky. Interaktivní v tomto případě znamená, že si každý sám nasvítí hologram baterkou. Hologramy nejsou popsány.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Speciální cena pro děti i dospělé – TADY!
Historická show v Krčmě U Pavouka + bohaté tříchodové menu a neomezené nápoje

Vraťte se o stovky let zpátky do doby dávného středověku, ze které si vezmete jen to nejlepší – skvělou zábavu ve velkém stylu a hostinu v ještě větším. To vše vás čeká v Krčmě U Pavouka, kterou ve středu, v pátek a o víkendu od 17:00 otřásá historická show. V nabídce je voucher pro 1, 2 nebo 4 osoby.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Děti do 5,99 let jsou zdarma, děti nad 6 let platí 450 Kč. Více info o speciální ceně najdete – TADY!
Celodenní rodinný vstup na Hostivařskou přehradu

Uprostřed Hostivařského lesoparku jen pár minut z centra najdete přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze. Sbalte si plavky a opalovací krémy a vyrazte sem třeba na celý den. V nabídce jsou rodinné vstupenky pro 1 či 2 dospělé se 2 dětmi (od 100 do 140 cm).

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Speciální cena platná do konce prázdnin – TADY!
Parkour pro rodiče s dětmi ve věku 6 až 10 let

Společně vyzkoušíte 2 hodiny úvodního tréninku a pod vedením zkušených lektorů zjistíte, co tato aktivita obnáší.

Více info – TADY!
Sleva na 16 jízd v dětském vláčku na Žofíně

Není vláček jako vláček. Ten, který upouští páru na Slovanském ostrově, Český lvíček, je opravdu unikátní. A navíc hned vedle je parádní hřiště.

Více info – TADY!
Sleva na vstup do Tanzania parku v Horních Měcholupech

V tomto parku na vaše malé poklady čeká ta správná zábava – na ploše 1200 m² najdou přes 30 atrakcí, na kterých se dosyta vyřádí. Stoprocentně je zaujme velký herní labyrint s dlouhou dvouskluzavkou a spousta dalších atrakcí.

Vstupné pro děti do 3 let stojí v této slevové akci 119 Kč, pro starší 159 Kč – TADY!
Sleva na celodenní vstup do zábavního parku Superland

Na ploše velké 2500 m² je v zábavním parku Superland nespočet atrakcí pro nejmenší caparty, ale i pro ty odrostlejší raubíře.

Více info – TADY!
Sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami ve dnech pondělí až čtvrtek

Plavbu na lodi si užijete i za aprílového počasí. Na cestu budete vybaveni občerstvením a žádná zajímavost vám neunikne díky audiovýkladu. Před či po plavbě můžete navštívit také Muzeum Karlova mostu.

Pražské zkratky: jak ušetřit v Praze - sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami
Sleva pro děti i dospělé – TADY!
Sleva na virtuální realitu – středověká Praha

Teleportujte se do středověké Prahy za vlády Rudolfa II., kde rabín Löw nastražil řadu hádanek, aby ukryl místo vzniku bájného golema. Podaří se vám je překonat a legendárního golema oživit? Čeká vás nejen práce s magickou hmotou a řadou kouzelných zařízení, ale sami nakonec sílu kouzel ovládnete.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - slevy - sleva na virtuální realitu - Golem
Hra je vhodná pro děti 7+. Sleva na vstup – TADY!
10% sleva na vstupné do Majalandu a Dinosauria v POP Airport SLEVOVÝ KÓD 8356

Sleva platí pouze při uplatnění v informačním centru POP Airport. Nefunguje na nákup on-line. Je třeba se osobně dostavit do informačního centra, kde požádáte o 10% slevu na vstupné do Majalandu, Dinosauria Museum Prague nebo na outletové nákupy. Nahlásíte slevový kód 8356.

Dinosauria Museum Prague je světový unikát, který boří představy o muzeu. Na 4000 m2 můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, neuvěřitelně věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. 

Majaland Praha je největší krytý zábavní park v Česku s plochou 9000 m2, kde se nacházejí impozantní atrakce pro malé i velké děti včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů.

20% sleva do Muzea Lega

20% sleva platí na všechny předem zakoupené vstupenky na konkrétní datum do Muzea Lega.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Sleva na vstupenky do Muzea Lega
Více info – TADY!
10% sleva na jízdenku u Leo Express

Po zadání slevového kódu CJAFFLEO na webu Leo Express platí sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje do 30. 11.

10% sleva do Muzea pražských pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Sleva 10% do Muzea pražských pověstí a strašidel platí při rezervaci vstupu předem. Kdykoliv před začátkem lze změnit či zrušit rezervaci.

500 Kč sleva na únikovou hru Magický orloj

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit! Hra je vhodná pro děti 10+.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Úniková hra Magický orloj - slevy v Praze
Více info – TADY!
10% sleva na vstup do Muzea ocelových figurín

Více než 100 soch vytvořených z recyklovaných ocelových součástek. Inspirovány jsou světem sci-fi, fantasy, komiksu, pohádek, pop kulturou a motoristickými hity. To vše v samém srdci Prahy!

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi - Muzeum ocelových figurín
Více info – TADY!

Všechny zajímavé akce na slevy v Praze sdílím nejen tady, ale i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze, Jak ušetřit v Praze
Více info – TADY!

Napsat komentář