Slevy v Praze pro rodiny s dětmi

Jak ušetřit v Praze? Díky slevovým akcím a kupónům můžete v Praze s dětmi ušetřit výraznou část rozpočtu na výlet či procházku. Ty nejlepší tipy na slevy i slevové kódy pro rodiny s dětmi ukládám na tuto stránku.

S dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi

Tipy, jak ušetřit v Praze sdílím i ve FB Jak ušetřit v Praze -B slevy na vstupné, zdarma v Praze pro děti.
► ► ►Zdarma v Praze pro děti

Sleva na vstup pro jednotlivce i rodiny: DinoLive

Při procházce nedaleko Divoké Šárky po bezbariérové stezce o délce cca 1,2 km, kterou snadno zdoláte i s kočárkem, uvidíte po levé i pravé straně různé druhy dinosaurů. Dohromady se můžete těšit na 29 stanovišť se 70 zvířaty.

Slevy v Praze: DinoLive
Více info – TADY!
10% sleva na vstupné do Majalandu, Dinosauria i na nákupy v POP Airport SLEVOVÝ KÓD 8356

Sleva platí pouze při uplatnění v informačním centru POP Airport. Nefunguje na nákup on-line. Je třeba se osobně dostavit do informačního centra, kde požádáte o 10% slevu na vstupné do Majalandu, Dinosauria Museum Prague nebo na outletové nákupy. Nahlásíte slevový kód 8356.

Dinosauria Museum Prague je světový unikát, který boří představy o muzeu. Na 4000 m2 můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, neuvěřitelně věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. 

Majaland Praha je největší krytý zábavní park v Česku s plochou 9000 m2, kde se nacházejí impozantní atrakce pro malé i velké děti včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů.

Sleva na šlapadla u Karlova mostu

V Klubu Lávka u Karlova mostu vám na hodinu zapůjčí žluté šlapadlo až pro 4 osoby –dokonce s sebou můžete vzít i svého psa. Společně si užijete nejen spoustu zábavy, ale i výhledy na Pražský hrad a další perly pražské architektury.

Rezervaci nepotřebujete – jednoduše přijďte s kódem voucheru a hurá na palubu! Otevírací doba se řídí dle počasí: v létě vám tu šlapadlo půjčí minimálně od 11:00 do 20:00 (za hezkého počasí do západu slunce).

Kam s dětmi v Praze? Sleva na šlapadla u Karlova mostu
Více info – TADY!
Sleva 200 Kč na venkovní zážitkovou hru Magická zvířata

Je připravena ve Stromovce pro 2 až 5 kouzelníků a podporuje rozvoj kreativního a logického myšlení, ideální i jako program na venkovní narozeninovou oslavu.

Sleva 200 Kč jen pro sledující Pražských zkratek platí po zadání slevového kódu: PRAZSKEZKRATKY

Platnost je do 20. října 2024. Více info na webu Gate to game.

Sleva na vstup do interaktivního muzea Story of Prague

Najdete jej jen kousek od Karlova mostu. Projdete se třemi patry a ocitnete se jak ve středověku, tak i v době druhé světové války a tuhého komunismu. Na závěr vystoupáte do části, která vás seznámí s naší nedávnou historií, současností a světovými úspěchy.

Svého průvodce budete mít po celou dobu při ruce – ve svém mobilním telefonu. Stačí si stáhnout aplikaci.
Více info – TADY!

16 jízd v dětském vláčku na Žofíně včetně svačiny jen za 259 Kč

Není vláček jako vláček. Ten, který „upouští páru“ na Slovanském ostrově, je opravdu unikátní! Permanentka je přenosná a není problém na ni svézt i více dětí najednou. A vy jako dospělý dozor můžete jet s dítětem do 3 let zdarma.

Pražské zkratky: Sleva na vláček na Žofíně
Více info – TADY!

Platnost voucheru je do konce září 2024. Pozor, v pondělí vláček nejezdí. Ostatní dny od 10.00 do 12.00 a pak od 14.00 do 18.00 hod.

E-magazín Léto v Praze
Trabant muzeum Praha Motol: Sleva na vstup

Tohle muzeum určitě nadchne malé i velké moto-nadšence. Kromě několika vystavených vozů, které jsou v původním dochovaném stavu, je tu i několik trabantů, které si můžou malí návštěvníci sami vyzkoušet a osahat.

Sleva na vstupné pro jednotlivce i rodiny

Nejvíce rušno je u závodní dráhy, kde děti mohou závodit s maketou trabanta (k zapůjčení na pokladně). Je tu také sbírka miniaturních trabantů a jezdící model vláčku, který převáží trabanty. Dospělí pak mohou třeba nostalgicky zavzpomínat nad nejrůznějšími předměty původem z bývalé NDR – jsou tu k vidění hračky, elektronika, ale třeba i potraviny.

Chocotopia: Sleva na vstup + workshop pro děti i dospělé

Zajímá vás, jak probíhá výroba čokolády? Na okraji Prahy v Průhonicích se můžete společně s dětmi v Chocotopii seznámit s příběhem čokolády. Podíváte se, jak se kakao pěstuje a ochutnáte i Májský kakaový nápoj.

Malé i větší děti ocení na závěr herní zónu, kde najdete skluzavky, labyrint s prolézačkami a řadu dalších aktivit. V rámci workshopů si můžete vyrobit i čokoládové lízátka podle vlastních představ.

Kam s dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi - Chocotopia - sleva na vstup
Sleva na vstup i workshop – TADY!
The Playground: VR Středověká Praha

Teleportujete se do středověké Prahy za vlády Rudolfa II., kde rabín Löw nastražil řadu hádanek, aby ukryl místo vzniku bájného golema. Podaří se vám je překonat a legendárního golema oživit? Čeká vás nejen práce s magickou hmotou a řadou kouzelných zařízení, ale sami nakonec sílu kouzel ovládnete.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze
Více info – TADY!
Novoměstská radnice: Neviditelná výstava

Prostory vás provedou nevidomí či částečně nevidomí lidé, kteří návštěvníky překvapují samozřejmostí, s níž se ve tmě orientují, a také nadhledem a pozitivním přístupem. Ve speciálně vybavených a zcela zatemněných místnostech si s nimi zkusíte, jak se pohybovat v ruchu města i tichu lesa, jak se umýt, zapnout mikrovlnku nebo správně ochutit oběd.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze
Akční sleva na vstupenky pro dospělé i děti od 7 let – TADY!
Sleva na vstup do Muzea smyslu pro jednotlivce i rodiny
Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze

Vyrůst během vteřiny o jeden metr, vyměnit si obličej s manželem nebo neznámým návštěvníkem, položit hlavu na talíř, chodit po místnosti vzhůru nohama, zahrát viditelnou muziku nebo si ustlat na hřebících. Nesmysl? Naopak – smysl! To vše a mnohem více zažijete v interaktivním Muzeu Smyslů. V nabídce najdete vstupenky na všední dny, víkendy i svátky.
Více info – TADY!

Sleva na bowling pro celou rodinu

Užijete si tu hodinu plnou vykutálené zábavy a soutěžení. K dispozici jsou zde i šipky pro méně aktivní hráče. Bowling bar Phoenix nabízí čtyři dráhy profesionální prestižní americké značky Brunswick v příjemné atmosféře a s perfektním personálem, kde se budete cítit dobře.

Cena 169 Kč platí ve všední den i během víkendu v době od 13.00 do 15.00 pro skupinu max. 6 osob.
Více info – TADY!

Sleva na vstup do Muzea Policie ČR pro děti i dospělé

Muzeum Policie ČR najdete v areálu pražského Karlova. Pokračovat pak můžete procházkou do parku Folimanka, kde najdete parádní hřiště. Snížená cena je pro jednotlivce – děti, dospělé i rodinné vstupné (2+2), které je jen za 169 Kč.

Pražské zkratky: Zdarma v Praze pro děti
Více info – TADY!
Vstupy do muzea čokolády s ochutnávkou či workshop s výrobou vlastní čokolády

Poznejte čokoládu skutečně zblízka. V Muzeu Choco Story v Celetné ulici máte na výběr vstupenku na prohlídku s ochutnávkou nebo totéž ještě s čokoládovým workshopem navíc. Samotná prohlídka trvá cca 30–45 minut, workshop navíc 90 minut.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Více info – TADY!
Interaktivní výstava hologramů na Pražském hradě pro děti i dospělé

Pojďte si s rodinou užít zábavné chvíle na výstavě hologramů přímo v areálu Pražského hradu. Čeká vás zde zcela nová expozice až 30 hologramů. Ponořte se do fascinujícího světa hologramů – 3D obrazů na skle, které rozvinou vaši představivost a porozumění technologii.

Pozor, výstava je opravdu malá. Jedná se o jednu místnost. Hologramy jsou výrazně menší než je prezentováno na oficiálních fotografiích. Jsou vystaveny poměrně vysoko. Pro děti jsou připravené stoličky. Interaktivní v tomto případě znamená, že si každý sám nasvítí hologram baterkou. Hologramy nejsou popsány.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Speciální cena pro děti i dospělé – TADY!
Historická show v Krčmě U Pavouka + bohaté tříchodové menu a neomezené nápoje

Vraťte se o stovky let zpátky do doby dávného středověku, ze které si vezmete jen to nejlepší – skvělou zábavu ve velkém stylu a hostinu v ještě větším. To vše vás čeká v Krčmě U Pavouka, kterou ve středu, v pátek a o víkendu od 17:00 otřásá historická show. V nabídce je voucher pro 1, 2 nebo 4 osoby.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Děti do 5,99 let jsou zdarma, děti nad 6 let platí 450 Kč. Více info o speciální ceně najdete – TADY!
Parkour pro rodiče s dětmi ve věku 6 až 10 let

Společně vyzkoušíte 2 hodiny úvodního tréninku a pod vedením zkušených lektorů zjistíte, co tato aktivita obnáší.

Více info – TADY!
Sleva na vstup do Tanzania parku v Horních Měcholupech

V tomto parku na vaše malé poklady čeká ta správná zábava – na ploše 1200 m² najdou přes 30 atrakcí, na kterých se dosyta vyřádí. Stoprocentně je zaujme velký herní labyrint s dlouhou dvouskluzavkou a spousta dalších atrakcí.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze: Sleva v Praze
Vstupné pro děti do 3 let stojí v této slevové akci 119 Kč, pro starší 159 Kč – TADY!
Sleva na celodenní vstup do zábavního parku Superland

Na ploše velké 2500 m² je v zábavním parku Superland nespočet atrakcí pro nejmenší caparty, ale i pro ty odrostlejší raubíře.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze: Sleva v Praze
Více info – TADY!
Sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami ve dnech pondělí až čtvrtek

Plavbu na lodi si užijete i za aprílového počasí. Na cestu budete vybaveni občerstvením a žádná zajímavost vám neunikne díky audiovýkladu. Před či po plavbě můžete navštívit také Muzeum Karlova mostu.

Pražské zkratky: jak ušetřit v Praze - sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami
Sleva pro děti i dospělé – TADY!
20% sleva do Muzea Lega

20% sleva platí na všechny předem zakoupené vstupenky na konkrétní datum do Muzea Lega.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Sleva na vstupenky do Muzea Lega
Více info – TADY!
10% sleva na jízdenku u Leo Express

Po zadání slevového kódu LEOCJ24 na webu Leo Express platí sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje do 30. 11.

500 Kč sleva na únikovou hru Magický orloj

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit! Hra je vhodná pro děti 10+.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Úniková hra Magický orloj - slevy v Praze
Více info – TADY!
Sleva na vstup do Galerie ocelových figurín pro 1+1 i 2+3

Více než 100 soch vytvořených z recyklovaných ocelových součástek. Inspirovány jsou světem sci-fi, fantasy, komiksu, pohádek, pop kulturou a motoristickými hity. To vše v samém srdci Prahy!

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi - Muzeum ocelových figurín
Více info – TADY!

Všechny zajímavé akce na slevy v Praze sdílím nejen tady, ale i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze, Jak ušetřit v Praze
Více info – TADY!

Napsat komentář