SLEVY V PRAZE PRO RODINY S DĚTMI

Jak ušetřit v Praze? Díky slevovým akcím a kupónům můžete v Praze s dětmi ušetřit výraznou část rozpočtu na výlet či procházku. Ty nejlepší tipy pro rodiny s dětmi ukládám na tuto stránku.

S dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi

Tipy, jak ušetřit v Praze sdílím i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze – slevy na vstupné, zdarma v Praze pro děti.

Parkour pro rodiče s dětmi ve věku 6 až 10 let

Společně vyzkoušíte 2 hodiny úvodního tréninku a pod vedením zkušených lektorů zjistíte, co tato aktivita obnáší.

Více info – TADY!

Sleva na 16 jízd v dětském vláčku na Žofíně

Není vláček jako vláček. Ten, který upouští páru na Slovanském ostrově, Český lvíček, je opravdu unikátní. A navíc hned vedle je parádní hřiště.

Více info – TADY!
Sleva na vstup do Tanzania parku v Horních Měcholupech

V tomto parku na vaše malé poklady čeká ta správná zábava – na ploše 1200 m² najdou přes 30 atrakcí, na kterých se dosyta vyřádí. Stoprocentně je zaujme velký herní labyrint s dlouhou dvouskluzavkou a spousta dalších atrakcí.

Vstupné pro děti do 3 let stojí v této slevové akci 119 Kč, pro starší 159 Kč – TADY!
Sleva na celodenní vstup do zábavního parku Superland

Na ploše velké 2500 m² je v zábavním parku Superland nespočet atrakcí pro nejmenší caparty, ale i pro ty odrostlejší raubíře.

Více info – TADY!
Sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami ve dnech pondělí až čtvrtek

Plavbu na lodi si užijete i za aprílového počasí. Na cestu budete vybaveni občerstvením a žádná zajímavost vám neunikne díky audiovýkladu. Před či po plavbě můžete navštívit také Muzeum Karlova mostu.

Pražské zkratky: jak ušetřit v Praze - sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami
Sleva pro děti i dospělé – TADY!
Sleva na vstup do Galerie digitálního a audiovizuálního umění Lumia exhibition

Nechte se vtáhnout do světa digitální imaginace na interaktivní výstavě, která posouvá hranice vnímání a fantazie. Najděte svůj příběh světla ve tmě a hrajte si s ním. Zapojte všechny smysly a nechte se unášet současným audiovizuálním uměním.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Lumia Gallery
Sleva na vstupné – TADY!
Sleva na virtuální realitu – středověká Praha

Teleportujte se do středověké Prahy za vlády Rudolfa II., kde rabín Löw nastražil řadu hádanek, aby ukryl místo vzniku bájného golema. Podaří se vám je překonat a legendárního golema oživit? Čeká vás nejen práce s magickou hmotou a řadou kouzelných zařízení, ale sami nakonec sílu kouzel ovládnete.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - slevy - sleva na virtuální realitu - Golem
Hra je vhodná pro děti 7+. Sleva na vstup – TADY!
Sleva na vstupné do Trabant Muzeum

Trabant Muzeum v Motole určitě nadchne malé i velké moto-nadšence. Kromě několika vystavených vozů, které jsou v původním dochovaném stavu, je tu i několik trabantů, které si můžou malí návštěvníci sami vyzkoušet a osahat. 

Nejvíce rušno je u závodní dráhy, kde děti mohou závodit s maketou trabanta (k zapůjčení na pokladně). Je tu také sbírka miniaturních trabantů a jezdící model vláčku, který převáží trabanty. Dospělí pak mohou třeba nostalgicky zavzpomínat nad nejrůznějšími předměty původem z bývalé NDR – jsou tu k vidění hračky, elektronika, ale třeba i potraviny. ►►►Sleva na vstupné do Trabant Muzea

10% sleva na vstupné do Majalandu a Dinosauria v POP Airport SLEVOVÝ KÓD 8356

Sleva platí pouze při uplatnění v informačním centru POP Airport. Nefunguje na nákup on-line. Je třeba se osobně dostavit do informačního centra, kde požádáte o 10% slevu na vstupné do Majalandu, Dinosauria Museum Prague nebo na outletové nákupy. Nahlásíte slevový kód 8356.

Dinosauria Museum Prague je světový unikát, který boří představy o muzeu. Na 4000 m2 můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, neuvěřitelně věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. 

Majaland Praha je největší krytý zábavní park v Česku s plochou 9000 m2, kde se nacházejí impozantní atrakce pro malé i velké děti včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů.

20% sleva do Muzea Lega

20% sleva platí na všechny předem zakoupené vstupenky na konkrétní datum do Muzea Lega.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Sleva na vstupenky do Muzea Lega
Více info – TADY!

Slevový kód CESKO100 platí do 28. února, získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč.

10% sleva na jízdenku u Leo Express

Po zadání slevového kódu CJAFFLEO na webu Leo Express platí sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje do 30. 11.

10% sleva do Muzea pražských pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Sleva 10% do Muzea pražských pověstí a strašidel platí při rezervaci vstupu předem. Kdykoliv před začátkem lze změnit či zrušit rezervaci.

Slevový kód CESKO100 platí do 28. února, získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč.

500 Kč sleva na únikovou hru Magický orloj

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit! Hra je vhodná pro děti 10+.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Úniková hra Magický orloj - slevy v Praze
Více info – TADY!

10% sleva na vstup do Muzea ocelových figurín

Více než 100 soch vytvořených z recyklovaných ocelových součástek. Inspirovány jsou světem sci-fi, fantasy, komiksu, pohádek, pop kulturou a motoristickými hity. To vše v samém srdci Prahy!

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi - Muzeum ocelových figurín
Více info – TADY!

Všechny zajímavé akce na slevy v Praze sdílím nejen tady, ale i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze, Jak ušetřit v Praze
Více info – TADY!

Napsat komentář