SLEVY V PRAZE PRO RODINY S DĚTMI

Jak ušetřit v Praze? Díky slevovým akcím a kupónům můžete v Praze s dětmi ušetřit výraznou část rozpočtu na výlet či procházku. Ty nejlepší tipy pro rodiny s dětmi ukládám na tuto stránku.

S dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi

Tipy, jak ušetřit v Praze sdílím i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze – slevy na vstupné, zdarma v Praze pro děti.

 Nepřehlédněte ► ► ►Zdarma v Praze pro děti

10% sleva na vstupné do Majalandu, Dinosauria i na nákupy v POP Airport SLEVOVÝ KÓD 8356

Sleva platí pouze při uplatnění v informačním centru POP Airport. Nefunguje na nákup on-line. Je třeba se osobně dostavit do informačního centra, kde požádáte o 10% slevu na vstupné do Majalandu, Dinosauria Museum Prague nebo na outletové nákupy. Nahlásíte slevový kód 8356.

Dinosauria Museum Prague je světový unikát, který boří představy o muzeu. Na 4000 m2 můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, neuvěřitelně věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. 

Majaland Praha je největší krytý zábavní park v Česku s plochou 9000 m2, kde se nacházejí impozantní atrakce pro malé i velké děti včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů.

Chocotopia: Sleva na vstup + workshop pro děti i dospělé

Zajímá vás, jak probíhá výroba čokolády? Na okraji Prahy v Průhonicích se můžete společně s dětmi v Chocotopii seznámit s příběhem čokolády. Podíváte se, jak se kakao pěstuje a ochutnáte i Májský kakaový nápoj.

Malé i větší děti ocení na závěr herní zónu, kde najdete skluzavky, labyrint s prolézačkami a řadu dalších aktivit. V rámci workshopů si můžete vyrobit i čokoládové lízátka podle vlastních představ.

Kam s dětmi v Praze: Slevy v Praze pro rodiny s dětmi - Chocotopia - sleva na vstup
Sleva na vstup i workshop – TADY!
The Playground: VR Středověká Praha

Teleportujete se do středověké Prahy za vlády Rudolfa II., kde rabín Löw nastražil řadu hádanek, aby ukryl místo vzniku bájného golema. Podaří se vám je překonat a legendárního golema oživit? Čeká vás nejen práce s magickou hmotou a řadou kouzelných zařízení, ale sami nakonec sílu kouzel ovládnete.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze
Více info – TADY!
Novoměstská radnice: Neviditelná výstava

Prostory vás provedou nevidomí či částečně nevidomí lidé, kteří návštěvníky překvapují samozřejmostí, s níž se ve tmě orientují, a také nadhledem a pozitivním přístupem. Ve speciálně vybavených a zcela zatemněných místnostech si s nimi zkusíte, jak se pohybovat v ruchu města i tichu lesa, jak se umýt, zapnout mikrovlnku nebo správně ochutit oběd.

Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze
Akční sleva na vstupenky pro dospělé i děti od 7 let – TADY!
Sleva na vstup do Muzea smyslu pro jednotlivce i rodiny
Pražské zkratky: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Kam s dětmi v Praze

Vyrůst během vteřiny o jeden metr, vyměnit si obličej s manželem nebo neznámým návštěvníkem, položit hlavu na talíř, chodit po místnosti vzhůru nohama, zahrát viditelnou muziku nebo si ustlat na hřebících. Nesmysl? Naopak – smysl! To vše a mnohem více zažijete v interaktivním Muzeu Smyslů. V nabídce najdete vstupenky na všední dny, víkendy i svátky.
Více info – TADY!

Sleva na plavbu včetně výkladu a nápoje pro děti i dospělé

Už nyní jsou v prodeji za zvýhodněnou cenu plavby s výkladem a nápojem nebo rautovou večeří. Hodinová plavba pro děti do 150 cm stojí včetně nápoje jen 239 Kč. Více info – TADY!

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - SLEVY V PRAZE - Jak ušetřit v Praze

Sleva na bowling pro celou rodinu

Užijete si tu hodinu plnou vykutálené zábavy a soutěžení. K dispozici jsou zde i šipky pro méně aktivní hráče. Bowling bar Phoenix nabízí čtyři dráhy profesionální prestižní americké značky Brunswick v příjemné atmosféře a s perfektním personálem, kde se budete cítit dobře.

Cena 169 Kč platí ve všední den i během víkendu v době od 13.00 do 15.00 pro skupinu max. 6 osob.
Více info – TADY!

Sleva na vstup do Muzea Policie ČR pro děti i dospělé

Muzeum Policie ČR najdete v areálu pražského Karlova. Pokračovat pak můžete procházkou do parku Folimanka, kde najdete parádní hřiště. Snížená cena je pro jednotlivce – děti, dospělé i rodinné vstupné (2+2), které je jen za 169 Kč.

Pražské zkratky: Zdarma v Praze pro děti
Více info – TADY!
Vstupy do muzea čokolády s ochutnávkou či workshop s výrobou vlastní čokolády

Poznejte čokoládu skutečně zblízka. V Muzeu Choco Story v Celetné ulici máte na výběr vstupenku na prohlídku s ochutnávkou nebo totéž ještě s čokoládovým workshopem navíc. Samotná prohlídka trvá cca 30–45 minut, workshop navíc 90 minut.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Více info – TADY!
Interaktivní výstava hologramů na Pražském hradě pro děti i dospělé

Pojďte si s rodinou užít zábavné chvíle na výstavě hologramů přímo v areálu Pražského hradu. Čeká vás zde zcela nová expozice až 30 hologramů. Ponořte se do fascinujícího světa hologramů – 3D obrazů na skle, které rozvinou vaši představivost a porozumění technologii.

Pozor, výstava je opravdu malá. Jedná se o jednu místnost. Hologramy jsou výrazně menší než je prezentováno na oficiálních fotografiích. Jsou vystaveny poměrně vysoko. Pro děti jsou připravené stoličky. Interaktivní v tomto případě znamená, že si každý sám nasvítí hologram baterkou. Hologramy nejsou popsány.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Speciální cena pro děti i dospělé – TADY!
Historická show v Krčmě U Pavouka + bohaté tříchodové menu a neomezené nápoje

Vraťte se o stovky let zpátky do doby dávného středověku, ze které si vezmete jen to nejlepší – skvělou zábavu ve velkém stylu a hostinu v ještě větším. To vše vás čeká v Krčmě U Pavouka, kterou ve středu, v pátek a o víkendu od 17:00 otřásá historická show. V nabídce je voucher pro 1, 2 nebo 4 osoby.

Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Slevy v Praze - Pražské zkratky
Děti do 5,99 let jsou zdarma, děti nad 6 let platí 450 Kč. Více info o speciální ceně najdete – TADY!
Parkour pro rodiče s dětmi ve věku 6 až 10 let

Společně vyzkoušíte 2 hodiny úvodního tréninku a pod vedením zkušených lektorů zjistíte, co tato aktivita obnáší.

Více info – TADY!
Sleva na vstup do Tanzania parku v Horních Měcholupech

V tomto parku na vaše malé poklady čeká ta správná zábava – na ploše 1200 m² najdou přes 30 atrakcí, na kterých se dosyta vyřádí. Stoprocentně je zaujme velký herní labyrint s dlouhou dvouskluzavkou a spousta dalších atrakcí.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze: Sleva v Praze
Vstupné pro děti do 3 let stojí v této slevové akci 119 Kč, pro starší 159 Kč – TADY!
Sleva na celodenní vstup do zábavního parku Superland

Na ploše velké 2500 m² je v zábavním parku Superland nespočet atrakcí pro nejmenší caparty, ale i pro ty odrostlejší raubíře.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze: Sleva v Praze
Více info – TADY!
Sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami ve dnech pondělí až čtvrtek

Plavbu na lodi si užijete i za aprílového počasí. Na cestu budete vybaveni občerstvením a žádná zajímavost vám neunikne díky audiovýkladu. Před či po plavbě můžete navštívit také Muzeum Karlova mostu.

Pražské zkratky: jak ušetřit v Praze - sleva na vyhlídkovou plavbu Pražskými Benátkami
Sleva pro děti i dospělé – TADY!
20% sleva do Muzea Lega

20% sleva platí na všechny předem zakoupené vstupenky na konkrétní datum do Muzea Lega.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Jak ušetřit v Praze - Sleva na vstupenky do Muzea Lega
Více info – TADY!
10% sleva na jízdenku u Leo Express

Po zadání slevového kódu CJAFFLEO na webu Leo Express platí sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje do 30. 11.

500 Kč sleva na únikovou hru Magický orloj

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit! Hra je vhodná pro děti 10+.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Úniková hra Magický orloj - slevy v Praze
Více info – TADY!
Sleva na vstup do Galerie ocelových figurín pro 1+1 i 2+3

Více než 100 soch vytvořených z recyklovaných ocelových součástek. Inspirovány jsou světem sci-fi, fantasy, komiksu, pohádek, pop kulturou a motoristickými hity. To vše v samém srdci Prahy!

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi - Muzeum ocelových figurín
Více info – TADY!

Všechny zajímavé akce na slevy v Praze sdílím nejen tady, ale i ve Facebookové skupině Jak ušetřit v Praze.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze, Jak ušetřit v Praze
Více info – TADY!

Napsat komentář