O MNĚ

Procestovala jsem svět, abych zjistila, že nejkrásnější město na světě je Praha.

Kam s dětmi v Praze: Pražské zkratky, itinerář na míru - výlet s dětmi do Prahy

Posledních 10 let denně procházím Prahou společně se svými 3 dětmi a objevujeme její kouzlo. Nejsem (zatím) certifikovaný průvodce Prahou, jsem máma, pro kterou je důležité, aby její děti znaly místo, kde se narodily a vyrůstají.

Námi ověřené tipy „kam v Praze s dětmi“ vám usnadní a zjednoduší plánování výletu do Prahy. Čím méně budete hledat na internetu, tím více budete mít času na společné zážitky s dětmi.

Pražské zkratky je zdroj inspirace pro rodiny s dětmi, které nechtějí při plánování výletu ztrácet čas brouzdáním na internetu. Připravujeme nezapomenutelné vycházky, ověřujeme restaurace, kavárny i hřiště. Intenzivně hledám utajená zákoutí Prahy bez davů. Upozorním Vás na krásná divadelní představení, koncerty či výstavy.

Chcete si užít rodinný výlet do Prahy, aniž by jste trávili hodiny přípravou? Pomůžu vám naplánovat váš rodinný výlet do Prahy. Mrkněte na mou nabídku itineráře na míru.

Ráda vám připravím i speciální sadu na téma Výlet do Prahy. Veškeré nabízené produkty jsem osobně postupně během let ověřila se svými 3 dětmi. Nabídku dárkové sady najdete TADY!

30.3.2021 jsem spustila e-shop – O Praze pro děti. Postupně zde budu přidávat ty nejkrásnější knihy i hry o Praze.

Máte jakékoli dotazy či nápady na spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat na info@prazskezkratky.cz nebo mi nechte vzkaz.

Pražské zkratky v médiích

IČO: 66922933