Dětská oslava narozenin v Praze

Hledáte zajímavé místo pro uspořádání malé i velké narozeninové oslavy pro děti? Připravte dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou. Pojďte se inspirovat mým seznamem, kam postupně přidávám zajímavé tipy na oslavu narozenin v Praze.

Dětská oslava narozenin v Praze

Zábava na narozeninové oslavě se odvíjí od věku oslavence i počtu hostů. Oslavu lze uspořádat v řadě mateřských center i kavárnách s dětským koutkem. Do mého seznamu jsem vybrala méně obvyklá místa pro uspořádání narozeninové oslavy.

Narozeninová oslava ve Stromovce

Hledáte program na venkovní narozeninovou oslavu? Venkovní zážitková hra Magická zvířata je připravena ve Stromovce pro 2 až 5 kouzelníků a podporuje rozvoj kreativního a logického myšlení, ideální i jako program na venkovní narozeninovou oslavu.

Sleva 200 Kč na venkovní zážitkovou hru Magická zvířata: Sleva 200 Kč platí po zadání slevového kódu: PRAZSKEZKRATKY

Platnost je do 20. října 2024. Více info na webu Gate to game

Tip Pražských zkratek: Po oslavě pak můžete uspořádat piknik. Ve Stromovce najdete hned několik míst pro opékání, a to v blízkosti ulice Za elektrárnou (kde můžete i zaparkovat). Rezervace předem není možná. Poblíž piknikového místa je k dispozici i mobilní WC. 

Nerf Aréna pro 6

Prověřte svoje schopnosti a taktiku při „hře na válku“ v NERF areně! Slogan „NERF a nebo nic“ vám bude hned jasný. Tato populární hra je skutečně pro všechny věkové kategorie a v oblibě ji mají malý i velcí. Oproti paintballu nebo airsoftu je totiž bezbolestná. Hraje se s futuristickými blastery, které střílí pěnové šipky. Vzhledem k téměř nulovému riziku vůči věcem kolem je Nerf čím dál tím více populární také mezi dospěláky, a to jak v kancelářích, kde se pořádají „Office wars“, tak na různých akcích. Přijďte si k nám do Nerf Areny tuhle záležitost vyzkoušet na vlastní kůži.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Junior Paintball pro skupinu 6 hráčů

Tahle adrenalinová zábava není už jen pro dospěláky. Junior paintball pro šest je určen pro celou rodinu. Vaši nejmenší tak mohou zažít den plný zábavy a adrenalinu se svou partou anebo i s rodiči. Junior paintball zajišťuje maximální ochranu – samozřejmostí je celo-hlavová maska, ochranná vesta, kombinéza s ochranným krčním límcem a dětské paintballové rukavice. Hlavním prvkem, který zaručí bezbolestnou hru, jsou malé kuličky a menší a lehčí značkovače. Děti se tak mohou bez větší námahy pohybovat.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze

Narozeninová oslava v Národním muzeu
Zajímavý program připraví na pobočce Národopisného muzea, Českého muzea hudby, i Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur.

Úniková hra Star Wars pro 4 hráče

Vyzkoušejte únikovou hru inspirovanou vesmírnou sérii Star Wars. Ocitnete se v občanské válce a váš tým bojuje na straně povstalců. Vašim špehům se podařilo zmocnit tajných plánů nejdokonalejší zbraně Říše – Hvězdy smrti. Krásná princezna Leia, která je pronásledována agenty Impéria, plány nahrála do droida R2D2. Jeho cíl je dopravit se na Pouštní planetu – Tatooine. Vy musíte najít droida R2D2 a pomoci mu dostat se v záchranném modulu na Tatooine dříve, než vás zajmou vojáci Impéria. Nechť vás Síla provází!

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!
Dětský party balíček pro 5

Připravte se na zábavnou a aktivní oslavu narozenin v Action Park. Děti si vyzkouší lidský stolní fotbal, basket & golf connect, ale i fotbalové šipky a gigantický „beerpong“. V průběhu 3 hodinového programu bude čas také sfouknout svíčky a rozbalit všechny dárky.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!
Narozeninová oslava ve znamení čokolády

Narozeninovou oslavu můžete uspořádat i v čokoládovém zážitkovém centru Chocotopia v Průhonicích. Na programu je nejen komentovaná prohlídka centra s průvodcem, ale i čokoládový workshop (výroba vlastní tabulky čokolády nebo kolekce čokoládových lízátek). Více info – TADY!

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Narozeniny v muzeu

Chcete zažít netradiční oslavu narozenin, spojenou s návštěvou výstavy a tvůrčím programem? Uměleckoprůmyslové muzeum připravilo program pro děti ve výstavě Plejády skla zaměřený na vlastnosti a estetickou hodnotu skla, který je vhodný pro děti od 5 do 12 let. Skupinka je maximálně 10 dětí a 6 dospělých, program s lektorkou trvá 1,5 hodiny. Poté je v ateliéru muzea prostor pro oslavu 1,5 hodiny. Možnost občerstvení i dortu z naší restaurace Času dost i bez občerstvení nebo s vlastním.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!