Dětská oslava narozenin v Praze

Hledáte zajímavé místo pro uspořádání malé i velké narozeninové oslavy pro děti? Připravte dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou. Pojďte se inspirovat mým seznamem, kam postupně přidávám zajímavé tipy na oslavu narozenin v Praze.

Dětská oslava narozenin v Praze

Zábava na narozeninové oslavě se odvíjí od věku oslavence i počtu hostů. Oslavu lze uspořádat v řadě mateřských center i kavárnách s dětským koutkem. Do mého seznamu jsem vybrala méně obvyklá místa pro uspořádání narozeninové oslavy.

Nerf Aréna pro 6

Prověřte svoje schopnosti a taktiku při „hře na válku“ v NERF areně! Slogan „NERF a nebo nic“ vám bude hned jasný. Tato populární hra je skutečně pro všechny věkové kategorie a v oblibě ji mají malý i velcí. Oproti paintballu nebo airsoftu je totiž bezbolestná. Hraje se s futuristickými blastery, které střílí pěnové šipky. Vzhledem k téměř nulovému riziku vůči věcem kolem je Nerf čím dál tím více populární také mezi dospěláky, a to jak v kancelářích, kde se pořádají „Office wars“, tak na různých akcích. Přijďte si k nám do Nerf Areny tuhle záležitost vyzkoušet na vlastní kůži.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Junior Paintball pro skupinu 6 hráčů

Tahle adrenalinová zábava není už jen pro dospěláky. Junior paintball pro šest je určen pro celou rodinu. Vaši nejmenší tak mohou zažít den plný zábavy a adrenalinu se svou partou anebo i s rodiči. Junior paintball zajišťuje maximální ochranu – samozřejmostí je celo-hlavová maska, ochranná vesta, kombinéza s ochranným krčním límcem a dětské paintballové rukavice. Hlavním prvkem, který zaručí bezbolestnou hru, jsou malé kuličky a menší a lehčí značkovače. Děti se tak mohou bez větší námahy pohybovat.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze

Narozeninová oslava v Národním muzeu
Zajímavý program připraví na pobočce Národopisného muzea, Českého muzea hudby, i Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur.

Odpolední kurz pečení či vaření pro děti ve studiu Metlička

Ve Studiu Metlička se i z Vašeho dítěte jako mávnutím kouzelného proutku stane šéfcukrář či šéfkuchař. Kluci nebo holky, malí či velcí, poprvé v kuchyni nebo ostřílení borci, stydlíni či střeštiprdla, u nás se bude líbit všem! V profesionálně vybavené kuchyni a s kuchařskou čepicí na hlavě se děti naučí samostatně připravovat vybrané dobroty z celého světa, jako jsou makronky, donuty, dětské sushi, cake pops, tartaletky, domácí těstoviny a mnoho dalších. Záleží jen na vás, zdali pro děti vyberete kurz pečení anebo kurz vaření. Vše, co děti během kurzu vyrobí, si odnesou domů, a tak ani zbytek rodiny nebude o dobroty ochuzen.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Oslava narozenin v Metličce – více info TADY!

Úniková hra Star Wars pro 4 hráče

Vyzkoušejte únikovou hru inspirovanou vesmírnou sérii Star Wars. Ocitnete se v občanské válce a váš tým bojuje na straně povstalců. Vašim špehům se podařilo zmocnit tajných plánů nejdokonalejší zbraně Říše – Hvězdy smrti. Krásná princezna Leia, která je pronásledována agenty Impéria, plány nahrála do droida R2D2. Jeho cíl je dopravit se na Pouštní planetu – Tatooine. Vy musíte najít droida R2D2 a pomoci mu dostat se v záchranném modulu na Tatooine dříve, než vás zajmou vojáci Impéria. Nechť vás Síla provází!

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!
Dětský party balíček pro 5

Připravte se na zábavnou a aktivní oslavu narozenin v Action Park. Děti si vyzkouší lidský stolní fotbal, basket & golf connect, ale i fotbalové šipky a gigantický „beerpong“. V průběhu 3 hodinového programu bude čas také sfouknout svíčky a rozbalit všechny dárky.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!
Narozeninová oslava ve znamení čokolády

Narozeninovou oslavu můžete uspořádat i v čokoládovém zážitkovém centru Chocotopia v Průhonicích. Na programu je nejen komentovaná prohlídka centra s průvodcem, ale i čokoládový workshop (výroba vlastní tabulky čokolády nebo kolekce čokoládových lízátek). Více info – TADY!

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Narozeniny v muzeu

Chcete zažít netradiční oslavu narozenin, spojenou s návštěvou výstavy a tvůrčím programem? Uměleckoprůmyslové muzeum připravilo program pro děti ve výstavě Plejády skla zaměřený na vlastnosti a estetickou hodnotu skla, který je vhodný pro děti od 5 do 12 let. Skupinka je maximálně 10 dětí a 6 dospělých, program s lektorkou trvá 1,5 hodiny. Poté je v ateliéru muzea prostor pro oslavu 1,5 hodiny. Možnost občerstvení i dortu z naší restaurace Času dost i bez občerstvení nebo s vlastním.

S dětmi v Praze: oslava narozenin pro děti v Praze
Více info – TADY!