Sleva na přednášky a další důvody, proč navštívit festival RESPEKT K PORODU

Rodinný festival RESPEKT K PORODU je pro mámy, táty, děti i jejich prarodiče. Festival je tady pro všechny, kteří se chtějí vědomě informovat o dostupných možnostech a svobodně se rozhodovat. Je to místo, kde se bude cítit bezpečně a respektovaně každá (i ta teprve těhotná) máma.

Rodinný festival RESPEKT K PORODU

Těhotenství, porod a rodičovství s sebou přináší řadu otázek a taky důležitých rozhodnutí. Přinášíme vám nejen respekt, ale taky spoustu informací. Náš festival je tu od toho, abychom vám poskytli odborníky ověřené informace, na základě kterých si můžete vybrat svoji cestu. Je pro nás velmi důležité, aby témata, která na festivalu zazní, vycházela z EBM – tedy Evidence Based Medicine a byla v souladu s doporučením WHO (Světové zdravotnické organizace). Na přednáškách, workshopech a besedách uslyšíte témata týkající se nejen početí, těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení, raného mateřství, rodičovství jak malých, tak starších dětí. Navíc se zaměříme na důležitost partnerství a sebepéče, protože bez toho by to nešlo.

Program festivalu

Letos se můžete těšit třeba na jihoafrickou porodní asistentku Ruth Ehrhardt, cyklickou mámy Kateřinu Marešovou, gynekoložku Kristýny Leškovou, Kristýnu Leichtovou a její porodní asistentku Veroniku Štěchovskou a na mnoho dalších přednášejících.

Nově si můžete na vlastní kůži zažít i pohybové lekce. Vyzkoušíte si rozvoj tancem, hormonální jógu nebo fyzio cvičení a zjistíte, který pohyb sedí zrovna tomu vašemu tělu.

A taky! Záznamy. Přednášky budou streamované, takže nevadí, pokud jste zrovna na Kanárech – osobní zážitek sice není ničím nahraditelný, ale vše si budete moci pohodlně pustit i zpětně. Takže i pokud na festival dorazíte, ale najednou potřebujete zase čůrat (už potřetí během hodiny) nebo vaše dítě spustí hysterák a vy nechcete rušit ostatní, nemusíte se obávat, že byste přišli o cenné informace.

Festival běží celý týden od 13. – 19. května 2024.

Přednášky pro veřejnost budou od čtvrtka do neděle.

Pražské zkratky: Kam v Praze s dětmi: Rodinný festival Respekt k porodu
Festival je baby-friendly, děti vemte klidně s sebou.

Vstup na samotný festival je ZDARMA, prostě můžete přijít jen tak nakouknout, třeba když kolem půjdete s kočárkem. Můžete si projít obchůdky, navštívit poradny odbornic, užít si expozici porodního sálu a pokojíku. Připravujeme pro vás krásnou FOOD & RELAX zónu. Bude skvělé jídlo, pití, koncerty, vyžití pro vás i děti, včetně dětského hracího koutku.

VSTUPENKU potřebujete v momentě, kdy se vám zalíbí některá z přednášek a budete na ní chtít vyrazit:

  • vstupné pro jednu osobu na jednu přednášku – 200 Kč
  • vstupné pro dvě osoby na jednu přednášku – 300 Kč
  • vstupné pro jednu osobu na jeden den – 500 Kč
  • vstupné pro jednu osobu na dva dny – 750 Kč
  • vstupné pro jednu osobu na čtyři dny – 1250 Kč
Sleva pro fanoušky Pražských zkratek:

Sleva 15 % na zakoupení vstupenky při zadání slevového kódu: RESPEKTPRAZSKEZKRATKY

Vstupenky v prodeji

Pojďte mateřství a rodičovství užít, ne ho jen přežít.

Napsat komentář