Soutěž o vstupenku do Lumina Parku

Vyhrajte rodinnou vstupenku do Lumina Parku a užijte si dechberoucí procházku říší fantazie a milionů drobných světélek. Unikátní show je otevřena v Praze u nádrže Džbán už jen do 26. února 2023.


Soutěž o rodinnou vstupenku do Lumina Parku

Pro 3 z vás mám připravenou rodinnou vstupenku (2+2). Soutěžit o rodinnou vstupenku můžete na 3 místech – tady na webu a na Facebooku i Instagramu Pražských zkratek. Na každém místě je ve hře vždy 1 rodinná vstupenka.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Tady na webu otázka zní:

Kam vyrazit na rodinný oběd nebo na brunch společně s dětmi?
Sdílejte svůj tip, inspirujme se navzájem.

Své odpovědi na otázku sdílejte prostřednictvím komentáře k tomuto článku do 28. 1. 2023 do 20.23 hod.
Každý komentář musím schválit, nebojte se, že se ihned neobjeví na webu. Je to ochrana proti spamu.

Svůj tip můžete sdílet i u tohoto Facebookového příspěvku. Soutěžit mohou jen sledující Pražských zkratek.

Šanci vyhrát rodinnou vstupenku máte i na Instagramu. Soutěžit mohou jen sledující Pražských zkratek.

Náhodný generátor čísel vybere 3 výherce/výherkyně:

 • 1 z komentářů na webu,
 • 1 z komentářů na Facebooku,
 • 1 z komentářů na Instagramu.

Každý obdrží voucher na rodinnou vstupenku pro 2+2 do Lumina Parku. Voucher odešlu prostřednictvím ČP. Zasílací adresa musí být v ČR.

Výherce zveřejním 29.1. 2023 v komentáři tohoto článku, na Facebooku i na Instagramu. Informuji jej prostřednictvím e-mailu nebo SZ.

Všeobecné podmínky soutěží

Pozor! Poslední návštěvníci jsou do areálu vpuštěni ve 20:00 hod. V pondělí je park uzavřen.

85 komentářů u „Soutěž o vstupenku do Lumina Parku“

 1. Moc rádi chodíme na Gutovku. Hlavně v létě. Mají tam skvělý vodní svět, hezké dětské hřiště, občerstvení atd…

  Odpovědět
 2. Pizza Nuova u Kotvy na namesti republiky. Mivali tam hezky detsky koutek a pro deti myskim do tri let meli jidlo zdarma dokonce. Ale nevim,jestli je to stale aktualni.

  Odpovědět
 3. Dobrý den, mohu doporučit brunche v restauraci La Rotonde, kde je pro děti dětský koutek s personálem a vy si v klidu vychutnáte skvostné jídlo. Cenově to není zrovna na denní oběd apod. ale pro zvláštní příležitost jako výročí či oslava naprosto perfektní.

  Odpovědět
 4. Vřele doporučuji Namaste Himalaya, Nepálsko-indická restaurace v Jihlavě. Po výletě do ZOO jsme sem zašli na oběd. Perfektní servis a místnost pro rodiny s hracím koutkem a vlastní souciálkou stranou od ostatních. Takhle dobře a klidně jsem se dloooouho nenajedla.

  Odpovědět
 5. Restaurace Hamr v Záběhlicích. Opravdu velká dětská herna, je to v přírodě a můžete si tady i zasportovat.

  Odpovědět
 6. My rádi zajdeme do restaurace U Kašpárka či Carosello ve Strašnicích. V obou mají dětský koutek.

  Odpovědět
 7. Rodině s dětmi doporučuji vyrazit do Choco café v Liliové ulici v Praze, kde si můžete dát něco lehkého k jídlu (teplé slané koláče, bruschettu, salát), různé zmrzlinové poháry či dezerty a nápoje. Ale hlavně zde mají naprosto famózní husté vysokoprocentní horké čokolády z kakaových bobů z Ameriky a z Afriky. Vybírat můžete z více než padesáti druhů – mají jednodruhovou hořkou, mléčnou i bílou, nebo kombinovanou s ovocem, se šlehačkou, s ořechy či mandlemi, s mořskou solí či kořením (chilli, zázvor apod.), s kokosovým mlékem, se zmrzlinou, pro dospěláky i s kapkou alkoholu, s nádechem karamelu, květin či medu nebo s vůní citrusů a lékořice, aj.

  Odpovědět
 8. Rádi s dětmi chodíme do areálu Gutovka se spoustou skluzavek, pískovišť a dalších atrakcí pro děti a také s příjemnou restaurací s dětským koutkem.

  Odpovědět
 9. Restaurant no110 v Kolodějích. Výborná pizza přímo z pece, venkovní posezení, dětský koutek uvnitř. A při procházce po okolí se můžete vydat na koně nebo dojít do parku Skála a krásně se porozhlédnout po okolí.

  Odpovědět
 10. My rádi chodíme do MUSA restaurant v Radotíně. Venku dětské hřiště a o víkendech jsou rodinné víkendy s dílničkami.

  Odpovědět
 11. Radi s detmi chodime na running sushi, strasne je bavi ´lovit´ misticky. A kdyz restauraci, tak Letnanska terasa. Nosime si vzdy par legacku a auticek s sebou a deti se zabavi kdekoli. Zde ale maly detsky koutek je 😉

  Odpovědět
 12. Dobrý den, my máme rádi pivovar v Hostivaři, mají krásnou a rozlehlou zahradu s herními prvky. Děti to tam milují. A když se návštěva spojí s procházkou po lesoparku, je to ještě lepší!

  Odpovědět
 13. Když chceme spojit nákupy s jídlem, tak rádi chodíme do restaurace v obchodním domě IKEA nebo skvělé jídlo mají v Globusu. Pokud si chceme užít hlavně jídlo, tak Running sushi.

  Odpovědět
 14. Pardon za předchozí komentář. Moji kluci milují indickou restauraci u žiraf v Zoo.

  A restauraci Barabizna na Zbraslavi. Doporučuji spojit s projížďkou podél Vltavy a zajít si na jídlo nebo skvělý dezert Churos.

  Odpovědět
 15. Ve foodcourtu OC Stromovka je dlouhý dřevěný stůl mimo restaurace. Dá se tam sedět pohromadě ve větší skupině a vybrat si jídlo z různých podniků. Vedle je Cafe Panda.

  Odpovědět
 16. Žofín a nedělní brunch, zejména v létě je to tam skvěle včetně programu pro děti 😉 Dražší, šle na slavnostnejsi příležitost super. A pak hned hřiště a prochazka oo ostrově.

  Odpovědět
 17. Na brunch doporučuji restauraci Il Giardino toscano v hotelu NH, Praha 5. Do restaurace jedete lanovkou, tematické brunche pro dospělé a pro děti skvěle vybavena herna. A maly tip navíc-v prosinci mají ,,Mikulášský brunch” 😉

  Odpovědět
 18. Nejraději chodíme na Hamr do Záběhlic. Široký výběr jídel, dětské porce, zmrzlina, zákusky, pití. Na terase si můžete koupit grilované maso zeleninu, hranolky. A jako bonus nabízí nádherné prostředí.

  Odpovědět
 19. Libocky dvůr, moc dobře vaří, pro děti tam mají malý koutek s kobercem a nějakými hračkami. I psy jsou vítáni

  Odpovědět
 20. Milujeme chodit do zoo, tam je vždy něco nové. Často vyrážíme na různá dětská hřiště v Praze, moc rádi máme Gutovku, hřiště na Výtoni nebo Výtopnu ve Stromovce, hřiště Pod Kapličkou nebo Malešický park ❤️ A díky těmto stránkám nepropásneme žádnou zajímavou akci, takže aktuálně se chystáme na Imaginárium 🤩

  Odpovědět
 21. Rádi si zajedeme do Ikey, kde je možné využít herničku a v klidu si zajít nakoupit. U jídelny je dětský koutek, takže ideální 🙂

  Odpovědět
 22. Hamr Záběhlice – tolik věcí v jednom 🙂 Výlet, rybník, labutě, jídelna/restaurace za dost solidní ceny, venku hřiště, zmrzlá, nejlepší okruh pro malé bikery a odrážeče no a až zaprší, tak herna ❤️

  Odpovědět
 23. Národní zemědělské muzeum, trabant muzeum, království železnic, Superland, aquacentrum Šutka.

  Odpovědět
 24. Park Zahradky, v lete parky s vodnimi prvky: Malesicky park, park Maxe van der Stoela. Uvnitr Kralovstvi zeleznic a Zemedelske muzeum.

  Odpovědět

Napsat komentář