Soutěž: Namaluj Prahu!

Pražské zkratky vyhlašují I. ročník výtvarné soutěže pro děti. Cílem soutěže je snaha podpořit děti v poznávání Prahy a probudit v nich hlubší zájem o poznávání našeho hlavního města. Důležitý je moment samotné vzpomínky na výlet či procházku Prahou a jeho výtvarné zpracování jakoukoliv výtvarnou technikou. Výtvarné práce nebudou hodnoceny odborníky.

Téma: Namaluj, co tě napadne, když se řekne Praha.

Kategorie:
1. děti do 6 let
2. děti 6-8 let
3. děti 9-10 let
4. děti 11-12 let
5. děti 13-15 let

Výtvarná díla opatřená adresou a označením věku zasílejte na adresu info(zavináč)prazskezkratky.cz. Do soutěže budou zařazeny pouze kvalitní fotografie prací. Fotografii díla umístíme do galerie Namaluj Prahu na Facebooku Pražských zkratek. Vystaveny budou i na internetových stránkách www.prazskezkratky.cz a na Instagramu Pražských zkratek.

Pražské zkratky: Namaluj Prahu!

Autoři některých prací mohou být požádáni o zaslání díla poštou. Vybrané práce z každé soutěžní kategorie budou vystaveny na veřejném prostoru v rámci akce Pražských zkratek. Práce odevzdané do soutěže se účastníkům nevrací, o jejich dalším využití rozhodují vyhlašovatelé soutěže.

FB ALBUM – Namaluj, co tě napadne, když se řekne Praha

Každý měsíc odměníme 1 autora/autorku malým dárkem z nabídky e-shopu Pražských zkratek.

Soutěž probíhá do 15. listopadu 2022. Z každé kategorie generátor náhodných čísel pak vylosuje 1 autora/autorku, který obdrží dárkovou sadu o Praze, která bude připravena pro jeho/její věkovou kategorii. Informace o výhře bude odeslána 25. listopadu 2022 na e-mail účastníkům soutěže, zveřejněna v komentáři tohoto článku i na Facebooku Pražských zkratek.

3 komentáře u „Soutěž: Namaluj Prahu!“

Napsat komentář