Králíček/Kavárna pro všechny

Hledáte kavárnu s dětskou hernou? Na kafe a skvělý dortík společně s dětmi udělejte výlet do Radotína. Najdete zde rodinnou kavárnu s dětským koutkem, pojďte nahlédnout.

Králíček / Kavárna pro všechny

Kavárnu Králíček najdete v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží Praha – Radotín. Nejbližší autobusová zastávka je Nádraží Radotín nebo Prvomájová (244 ze Smíchovského nádraží, 120 z Poliklinika Barrandov).

Adresa: nám. Osvoboditelů 1371, Praha – Radotín
FB: Králíček/Kavárna pro všechny
Web
Vstupné je 99 Kč/den.

Herna funguje cca měsíc a je na místě, kde kdysi býval Veselý králíček. Noví majitelé hernu zrekonstruovali.

Vše je nové, čisté – většina hraček je dřevěná. Jednou větou, je to ráj pro děti. A nejen pro ně, rodiče si zde mohou posedětu u kávy a dortu, a to tak, že mají neustálý dohled nad svým dítětem.

Otevřeno je každý všední den od 9 – 18 hodin.

Za fotografie kavárny Králíček patří velký dík Michaele Friebelové. Kompletní nabídku jejích fotografických služeb najdete – TADY.

Další tipy na procházky Prahou s dětmi:

Areál Vltavanů Mirákulum v Praze Pražský hrad s dětmiVyšehrad s dětmi  ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most ✓V Praze pro děti zdarma ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Výlet vlakem v Praze: Kolovraty ✓ Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Národní muzeum s dětmi Po stopách Golema

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář