Soutěž o rodinné vstupenky do Oskarova světa

Děti, dospívající, dospělí i aktivní prarodiče, všichni jsou vítání v zábavním parku Oskarův svět ve Freitalu (kousek od Drážďan).

Zažijte v Oskarově nevšedním zábavním parku něco opravdu netradičního na rozloze 15.000 m2! Objevte více než 50 atrakcí, spoustu kolotočů, dobrodružství a dobrot uvnitř i venku.

Můžete se těšit na obří skluzavky, mlsnou továrnu, Oskarův skok volným pádem, truhlářskou dílnu, fotbalový kulečník, halu s trampolínami, cákací oázu a mnoho dalšího.

Více informací o parku najdete i v češtině na webu – Oskarův svět.

Jak soutěžit o rodinnou vstupenku do zábavního parku Oskarův svět?

Pomozte mi doplnit informace do mapy Kam na hřiště v Praze. V této chvíli už je na mapě 95 hřišť. U řady z nich na mapě chybí však podrobnější informace, např. o existenci houpačky pro nejmenší děti či kavárně pro rodiče s dětmi.

1️⃣ VYFOŤTE své oblíbené hřiště v Praze a okolí.

2️⃣ Do 25. července 2023 odešlete alespoň 2 fotky hřiště + adresu hřiště + krátký popis na e-mail hriste(zavinac)prazskezkratky.cz

3️⃣ SLEDUJ Pražské zkratky na Facebooku nebo Instagramu.

Nezáleží na tom, zda hřiště se už zobrazuje či nezobrazuje na mapě. Odesláním fotografií souhlasíte s jejich zveřejněním na mapě Pražských zkratek.

Pražské zkratky - Kam na hřiště v Praze

👌 TIP: Čím víc tipů na hřiště zašlete, tím větší máte šanci na výhru. Tip na 1 hřiště (minimum 2 fotky) je 1 šance vyhrát rodinnou vstupenku. Počet vašich tipů není omezen.

✅ 26. července 2023 náhodný generátor čísel vybere 3 výherce, kterým zašlu rodinnou vstupenku do Oskarova světa. Zasílací adresa musí být v ČR. Informovat o výhercích budu na Facebooku a v komentáři tohoto článku. Každému výherci odešlu 26. července e-mailem informaci o výhře.

Všeobecné podmínky soutěží

Napsat komentář