Jak ušetřit v Praze

I obyčejná procházka ulicemi Prahy umí být náročná na vaši peněženku. Připravila jsem malou ochutnávku z našeho seznamu tipů pro rodiny s dětmi, jak ušetřit na výletě v Praze.

VÝHODNÉ NABÍDKY, AKCE V PRAZE PRO RODINY S DĚTMI

Jedním ze způsobů, jak ušetřit je ubytovat se v Praze na správném místě. Ověřte si předem zda, poskytovatel ubytování poskytuje slevu na některou z aktivit pro rodiny s dětmi.

Slevy od ubytovatele

Pro hosty ubytované v kapucínském klášteře na Loretánském náměstí platí sleva 60% na vstupném do pražské Lorety.

Slevy v Praze pro rodiny s děmi: jak ušetřit v Praze
Více info – TADY!

Pražská Loreta nabízí zdarma pro žáky a studenty pracovní listy ke stálé expozici pražské Lorety. Dětský okruh nese název „Objevte svůj Loretánský poklad„. Je zpracován ve čtyřech věkových kategoriích od předškolních dětí až po středoškolské studenty.

Noc hotelů

29. ledna 2021 se otevřou unikátní pražské hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111 Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Více info – TADY!

Sleva s jízdenkou na vlak

Přijedete-li vlakem Českých drah, máme pro vás tip jak ušetřit na vstupném do Království železnic. Stačí si uschovat jízdenku a předložit ji v pokladně. Bližší info o slevě najdete tady.

Výlet vlakem do Prahy: Hlavní nádraží v Praze s dětmi
Více o Hlavním nádraží Praha – TADY!
Procházky Prahou pro rodiny s dětmi
Výlet do Prahy: Slevy, výhodné akce pro rodiny s dětmi - jak ušetřit v Praze

Baví Vás procházet městem podle plánku a nechat děti řešit zapeklité úkoly? Ať už je budeme nazývat únikovkou, šifrovačkou či hledačkou, pojďte nahlédnout na náš seznam pražských procházek s úkoly pro rodiny s dětmi, které jsou dostupné zdarma.
►►►Šifrovačky pro děti v Praze zdarma

Kde mají děti v Praze vstupné zdarma?
Pojďte se inspirovat, kde v Praze s dětmi ušetříte na vstupném. Našli jsme místa, které jsou přístupná veřejnosti zdarma.
►►►Kam s dětmi v Praze zdarma

MHD je pro děti v Praze zdarma

Děti do 10 let jezdí po Praze zdarma. Potkáte-li revizora, je však nutné u dětí ve věku 6 až 10 let prokázat jejich věk (OP, Lítačka). K vydání průkazky potřebujete fotografii dítěte (jakoukoliv, o velikosti průkazové fotografie) a rodný list dítěte.

Děti od 10 do 15 let jezdí zdarma, pokud prokáží nárok průkazkou či kartou zaregistrovanou v systému PID. O vydání Lítačky je nyní možné požádat online. Více info – TADY!

Zdarma cestuje v Praze i doprovod dětí do 3 let, který se musí prokázat průkazem dítěte do 3 let nebo občanským průkazem nebo cestovním pasem dítěte. Pozor tato sleva neplatí v příměstských vlacích v rámci Prahy a na lince AE (autobusová linka na letiště).

Máte-li zájem o skupinové slevy pro rodiny s dětmi v Praze, sledujte Fb skupinu JAK UŠETŘIT V PRAZE – slevy na vstupném, výhodné akce pro rodiny s dětmi. Budete první, kdo se o akční nabídce dozví.

Výlet do Prahy: Slevy, výhodné akce pro rodiny s dětmi - jak ušetřit v Praze
Odkaz na skupinu – TADY!


Víte o další slevě či výhodné nabídce? Sdílejte svůj tip. Díky.

Napsat komentář