ŠIFROVAČKY ZDARMA

Baví Vás procházet městem podle plánku a nechat děti řešit zapeklité úkoly? Jednu speciální procházku OD MUZEA K PRAŠNÉ BRÁNĚ pro vás připravujeme. Než bude připravena verze k otestování, našli jsme pro vás šifrovačky připravené k vytištění či stáhnutí zdarma.

Praha s dětmi: Únikovky zdarma

Ať už je budeme nazývat únikovkou, šifrovačkou či hledačkou, pojďte nahlédnout na náš seznam pražských procházek s úkoly pro rodiny s dětmi. Všechny jsou na internetu dostupné zdarma.

ÚNIKOVKY – ŠIFROVAČKY – HLEDAČKY
PRO DĚTI ZDARMA V PRAZE

Opravdu vydařené procházky Prahou mají Skryté příběhy. Stačí Vám pouze aplikace v telefonu. Audio má skvělou kvalitu. Věková kategorie je poměrně široká, zvlášť ve věkově smíšené skupině se dokážou zapojit všichni členové. Více info: TADY!

Únikovka Zmizelá sousedství: Anežský klášter – tato hledačka vás provede zahradami Anežského kláštera a okolím. Objevíte s ní věci, které zde kdysi byly a již nejsou.

Za mozaikami ve Vršovicích je venkovní výtvarná hra pro rodiny s dětmi ve věku 3 až 10 let.

Kunratický výlet – tuto úkolovou hru připravili žáci ZŠ Kunratice v rámci projektu Tajný život města.

PraHra Staroměstská – hravá trasa pro rodiny s dětmi zejména vhodná v období Adventu. Objevíte zajímavá místa města Pražského v nevšedním podání. 

Šifra krále Václava je doprovodná aplikace výstavy Václav IV. Král na rozhraní věků. Pojďte se toulat středověkou Prahou po stopách slavného krále.

Klíče k pražským věžím je hra pro rodiny s dětmi, která je spojená s návštěvou pražských věží. Zajímavé úkoly, jednoduché zpracování zcela určitě zpříjemní čas s dětmi v Praze. Pracovní listy jsou v české i anglické verzi. Navíc můžete získat volný vstup do Muzea města Prahy pro celou rodinu.