ŠIFROVAČKY ZDARMA

Baví Vás procházet městem podle plánku a nechat děti řešit zapeklité úkoly? Ať už je budeme nazývat únikovkou, šifrovačkou či hledačkou, pojďte nahlédnout na náš seznam pražských procházek s úkoly pro rodiny s dětmi, které jsou dostupné zdarma.

Praha s dětmi: Únikovky zdarma

ÚNIKOVKY – ŠIFROVAČKY – HLEDAČKY
PRO DĚTI ZDARMA V PRAZE

Opravdu vydařené procházky Prahou mají Skryté příběhy. Stačí Vám pouze aplikace v telefonu. Audio má skvělou kvalitu. Věková kategorie je poměrně široká, zvlášť ve věkově smíšené skupině se dokážou zapojit všichni členové. Více info: TADY!

Únikovka Zmizelá sousedství: Anežský klášter – tato hledačka vás provede zahradami Anežského kláštera a okolím. Objevíte s ní věci, které zde kdysi byly a již nejsou.

Za mozaikami ve Vršovicích je venkovní výtvarná hra pro rodiny s dětmi ve věku 3 až 10 let.

Kunratický výlet – tuto úkolovou hru připravili žáci ZŠ Kunratice v rámci projektu Tajný život města.

PraHra Staroměstská – hravá trasa pro rodiny s dětmi zejména vhodná v období Adventu. Objevíte zajímavá místa města Pražského v nevšedním podání. 

Klíče k pražským věžím je hra pro rodiny s dětmi, která je spojená s návštěvou pražských věží. Zajímavé úkoly, jednoduché zpracování zcela určitě zpříjemní čas s dětmi v Praze. Pracovní listy jsou v české i anglické verzi. Navíc můžete získat volný vstup do Muzea města Prahy pro celou rodinu.

Vánoční šifrovačky v roce 2020
Podrobnosti – TADY!

Více o hře – TADY!
Více info – TADY!
Podrobnosti o hře najdete TADY!