Netradiční ubytování v Praze

Hledáte méně tradiční způsob ubytování v Praze? Pojďte mrknout na tento přehledný seznam. Je seřazen od cenově nejdostupnější varianty k finančně nejnáročnější.

NETRADIČNÍ UBYTOVÁNÍ PRO RODINY S DĚTMI V PRAZE

Mám pro vás 6 tipů na netradiční ubytování v Praze, odlišující se od běžných prázdninových apartmánů zejména svou lokalitou. Našla jsem i cenově dostupné varianty pro 5 člennou rodinu.

Dominikánský hostel

Klášter v centru Prahy nabízí 2, 3, 4 a 5 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprcha, WC)
hosté mají vždy vlastní pokoj. Dětská postýlka je možná po předchozí dohodě. Více info – TADY.

Pražské zkratky: Karlův most s dětmi
Kapucíni u Lorety

Kapucinát na Hradčanech nabízí krátkodobé ubytování pro všechny, kteří hledají nocleh v centru Prahy za přijatelnou cenu. Podrobnosti najdete TADY! Navíc pro hosty ubytované v kapucínském klášteře platí sleva 60% na vstupném do pražské Lorety.

Pražské zkratky: Výlet do Prahy s dětmi: netradiční ubytování v Praze
Více info – TADY!

Dům pro hosty – Klášter benediktinek na Bílé Hoře

Každý pokoj má vlastní koupelnu (umyvadlo, sprcha, WC) a připojení na wifi. Pokoje jsou pojmenovány po osobnostech, které se podílely na výstavbě a uměleckém ztvárnění zdejšího poutního areálu.

Výlet do Prahy s dětmi: netradiční ubytování v Praze
Rezervace pokoje – TADY!
Botel Vodník – romantické ubytování na Vltavě

Ccca 15 min pěšky od Karlova mostu kotví botel Vodník. Najdete jej na levém břehu Smíchovského přístavu, u konce ostrova Císařská louka.

Výlet do Prahy s dětmi: netradiční ubytování v Praze
Rezervace na Bookingu – TADY!

Nabízí ubytování ve 28 moderně zařízených pokojích (kajutách) s klimatizací a vlastním sociálním zázemím o celkové kapacitě 93 lůžek a posezení na otevřené terase.  Pokoje jsou maximálně 4lůžkové.

Více soukromí najdete v krásném dřevěném hausbótě, který kotví v Holešovicích. Staroměstské náměstí je od něj vzdálené jen 3,3 km.
Výlet do Prahy s dětmi: netradiční ubytování v Praze
Rezervace na Bookingu – TADY!
Ubytování v Tančícím domě

Hotel Tančící dům je situován v proslulém Tančícím domě přímo u Vltavy, 300 metrů od nejbližší stanice metra. Cena za ubytování bude pro běžnou čtyřčlennou rodinu vysoká, ale zvažte některý z gastronomickýh zážitků, které nabízí restaurace v 7. patře Tančícího domu. Více info o večeři či snídani s výjímečným výhledem na Prahu najdete TADY!

Víkend s dětmi v Tančícím domě, sleva 2510 Kč  ► ► ► TADY!

Výlet do Prahy: ubytování pro rodiny s děmi
Rezervace na Bookingu – TADY!

Ubytování v Aquapalace hotel

Aquapalace Praha je největší krytý aquapark ve střední Evropě. Vstupné patří mezi nejvyšší v Evropě, ale pokud zvolíte správný čas návštěvy, rozhodně si akvapark užijí nejen děti, ale i dospělí. Jeho hotel nabízí ubytovaným hostům neomezený přístup do aquaparku, kam mohou hosté pohodlně vstupovat skrz chodbu spojující hotel a aquapark.

Při rezervaci je třeba si dávat pozor, jaký typ pokoje si objednáváte (zda se vstupem či bez vstupu do akvaparku). Cena se liší.

Výlet do Prahy s dětmi: netradiční ubytování v Praze
Rezervace na Bookingu – TADY!

Neomezený přístup do aquaparku vám umožní užít si aquapark i během víkendu bez davů. Stačí přijít ihned ráno nebo později odpoledne. Nevýhodou tohoto ubytování je jeho umístění na okraji Prahy. Bez auta se rozhodně neobejdete. Více o Aquapalace Praha najdete na webu – TADY!

Víte, o jiném netradičním ubytování pro rodiny s dětmi v Praze?
Sdílejte svůj tip v komentáři, inspirujme se navzájem.

Nepřehlédněte 9 tipů na hotelové ubytování pro rodiny s dětmi

Nepřehlédněte tipy pro výlety v Praze:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze pršíHravé procházky pro rodiny s dětmi

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze!


1 komentář u „Netradiční ubytování v Praze“

Napsat komentář