Hotely v Praze pro rodiny s dětmi

Hledáte ubytování v Praze pro rodinu s dětmi? Chcete strávit méně času hledáním? Prošla jsem aktuální nabídku ubytování v hotelech v Praze a okolí a připravila výběr těch nejzajímavějších nabídek.

Zaměřila jsem se na ubytování se snídaní, kde jsou rodiny s dětmi vítány. Upřednostnila jsem ubytování za nízkou cenu v rámci centra Prahy nebo nabídky, jejichž součástí je bazén či dětská herna. Nezapomněla jsem ověřit snadnou dostupnost do centra Prahy.

S dětmi v Praze: Ubytování pro rodiny s dětmi – HOTELY

Seznam budu pravidelně aktualizovat, ale neodpovídám za změny v nabídce poskytovatele ubytování. Tento seznam slouží pouze jako inspirace, není závaznou nabídkou ubytování. Ceny se odvíjí od aktuální obsazenosti a termínu.

PANORAMA HOTEL PRAGUE  ► ► ► 200 metrů od stanice metra, do centra cca 10 minut
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze

Čtyřhvězdičkový Panorama Hotel Prague nabízí rodinné pokoje, které mají oddělenou ložnici s manželskou postelí a pokoj s rozkládací pohovkou pro děti (každý s vlastní televizí a koupelnou).

Krytý střešní bazén s panoramatickým výhledem na Prahu nadchne nejen dospělé, ale i děti. K dispozici je i herna pro děti. Za poplatek můžete využít hotelové parkoviště.

🔴Speciální cena včetně snídaně i wellness

RESIDENCE BENE ► ► ► 100 metrů od Staroměstského náměstí
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze

Hledáte-li v centru Prahy cenově dostupný pokoj zvažte tříhvězdičkovou Rezidenci Bene. Rodiny s dětmi ji dávají vysoké hodnocení v poměru kvalita/cena.

Nenabízí bazén ani dětskou hernu, ale cenově dostupné pokoje včetně snídaně. Na každém pokoji je navíc k dispozici mikrovlnná trouba, lednička i varná konvice. V přízemí se nachází elegantní jídelna, kde se podává snídaně formou bufetu.

OREA HOTEL PYRAMIDA PRAHA ► ► ► 10 minut chůze od Pražského hradu
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze


Hotel Pyramida se nachází v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Malé Strany. Pobyt si můžete dětem zpestřit návštěvou bazénu, ale i přírody – Petřína, Ladronky nebo hřišť kolem hotelu. Hotel má pro děti připravenou vlastní stezku s úkoly.

Tramvajová zastávka Malovanka je vzdálená jen 100 metrů. Do centra města je to 15 minut veřejnou dopravou.

WELLNESS HOTEL STEP ► ► ► 10 minut chůze od stanice metra Palmovka
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze

Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Step je hotelový komplex s rozsáhlým sportovním a wellness zázemím.

Wellness centrum zahrnuje krytý bazén a různé sauny. Sportovní centrum nabízí tenisové, squashové a badmintonové kurty, bowling a kryté golfové centrum. Většina pokojů zahrnuje vstup zdarma do vodního nebo do saunového světa. Hosté hotelu mají navíc 50% slevu na tenis, badminton a squash.

HOTEL CLEMENT ► ► ► 5 minut chůze od Vltavy i dětského hřiště
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze


Hotel Clement se nachází v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Vltavy a nákupního centra Palladium.

Má snadnou dostupnost městské hromadné dopravy, je blízko Hlavního nádraží a v docházkové vzdálenosti je i historické centrum i dětské hřiště. K dispozici jsou nejen postýlky, ale i nočníky, redukce na toaletní sedátko, přebalovací podložky, plastové nádobí a příbory.

Stay with children in the Dancing House****
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v PrazeSpeciální balíček v Tančícím domě pro rodinu 2+3 obsahuje:

  • 2 noci v River Royal Suite (2 dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi s možností přistýlky pro 4-5 osob),
  • 2x bohatá snídaně s výhledem na Pražský Hrad
  • welcome drink v Ginger&Fred restauraci pro celou rodinu,
  • miska s ovocem a filtrovaná voda na pokoji,
  • vstup na vyhlídkovou terasu Tančícího domu 1x káva nebo domácí limonáda v kavárně s výhledem na řeku pro celou rodinu,
  • 1x rodinné vstupné do pražské ZOOHOTEL AXA ► ► ► 5 minut chůze od stanice metra Florenc
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze


Nově zrenovovaný tříhvězdičkový hotel AXA ve funkcionalistickém stylu v centru Prahy s tradicí již od roku 1932. Ubytování budete přímo v centru, v docházkové vzdálenosti cca 600 m od Prašné brány.

K dispozici je i 25 m bazén. Nevýhodou je parkování, hotel nemá vlastní parkoviště. Přijedete-li autem, doporučuji zaparkovat na odstavném parkovišti. Celodenní parkování na nejbližším parkovišti je 650 Kč.

HOTEL SALVATOR ► ► ► 2 minuty chůze od stanice metra Náměstí Republiky
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - Ubytování pro rodiny s dětmi v Praze


Velkou výhodou hotelu Salvator je jeho poloha. Najdete jej v centru, v docházkové vzdálenosti nejen od Hlavního nádraží, ale i Staroměstského náměstí i Vltavy.
Snídaně se podává v restauraci La Boca, kde je k dispozici i malý dětský koutek. Asi 600 metrů od hotelu je dětské hřiště, které ocení děti v každé věkové kategorii. Parkování je možné pouze v v podzemních garážích pod obchodním domem KOTVA, cca 2 minuty pěšky od hotelu.

HOTEL AQUAPALACE PRAHA ► ► ► Čestlice, na okraji Prahy, na trase D1

Ubytovaní hosté v hotelu Aquapalace Praha mají neomezený přístup do aquaparku, kam mohou pohodlně vstupovat skrz chodbu spojující hotel a aquapark. Můžete se tady svézt na nejdelším tobogánu v ČR.
Bazény i aktivity zde najdete pro děti v každém věku.
Dostupnost do centra MHD časově náročná, je třeba využít auto. Nechcete-li zajíždět autem do centra Prahy, můžete jej odstavit v Uhříněvsi a do centra Prahy pak pokračovat vlakem (cca 15 minut).

Nepřehlédněte ► ► ► Netradiční ubytování v Praze
Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze pršíHravé procházky pro rodiny s dětmi

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze

Napsat komentář