Adresář: Coworking pro rodiče s dětmi

Potřebujete během rodičovské dovolené pracovat či studovat? Máte malé dítě, o které se nemá kdo postarat, když pracujete? Řešením může být coworking. Víte, kde jej v Praze najdete? Připravila jsem další oddíl adresáře Pražských zkratek – Coworking v Praze pro rodiče s dětmi.

Praha 2

Rodinné a komunitní centrum JAHODA
Nabízí coworking včetně hlídání. V ceně je pronájem místa, hlídání dítěte je třeba objednat zvlášť. Součástí centra je i malá kavárna. Herna pro děti je krásná, je vybavena např. i houpačkou Utukutu.
Lokalita: tramvajová zastávka Botanická zahrada (tramvaj č. 1, 2, 14, 18, 24, 25), v docházkové vzdálenosti z Karlova náměstí
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi
Praha 8

Komunitní centrum Hrubého
Každé pondělí (14.00 až 18.00) nabízí celkem 8 míst u stolu přímo v prostorách herny. Zvládne-li vaše dítě pobyt v herně bez vás, k dispozici jsou další dvě místa u stolu mimo hernu. Hlídací tety mají možnost trávit čas s dětmi venku na dvorku, který je součástí centra a vy na ně vidíte.
Lokalita: 5 minut pěšky od stanice metra Ládví, ve vnitrobloku ulic Hrubého, Rajmonova, Kurkova a Kyselova.
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi
Praha 6

Centrum inspirace a tvořivosti
Nabízí sdílená pracovní místa i možnost využít celou kancelář jako zasedací místnost.
Lokalita: v docházkové vzdálenosti od stanice metra Dejvická
Web

Praha 9

Rodinné a komunitní centrum Mumraj, Praha – Horní Počernice
Nabízí coworking, v jehož ceně je pronájem nejen místa, ale i možnost půjčení notebooku či šicího stroje. K dispozici je i tiskárna. Prostory prošly rekonstrukcí v lednu 2021. Ceny jsou včetně hlídání dětí (bez ohledu na jejich počet), v nabídce jsou i výhodné permanentky.
Lokalita: autobusem 3 minuty z Černého Mostu (konečná metra B) do zastávky Chvaly nebo v docházkové vzdálenosti od vlakové stanice Praha – Horní Počernice (vlakem z Masarykova nádraží cca 17 minut)
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi

Máte tip na další coworking vhodný pro rodiče?

Prosím, sdílejte jej do komentáře a pomozte mi tak vytvořit aktuální seznam míst nabízející coworking pro rodiče s dětmi v Praze a okolí. Díky.

4 komentáře u „Adresář: Coworking pro rodiče s dětmi“

 1. není to sice Praha, ale těsně za, u nádraží v Řevnicích – coworking Meandr a hned vedle veliká hernička Městečko s možností hlídání.
  https://www.meandrrevnice.cz/
  https://www.nasemestecko.cz/
  I přímo v herničce jsou stoly umístěné tak, aby od každého bylo vidět na herničku a u každého stolu je pak zásuvka aby se dalo pracovat. Možnost hlídání je možné si objednat i pokud jsou rodiče v herničce přítomní a dítko je ještě malinké aby se zabavilo samo.

  Odpovědět
 2. Dobrý den, v kavárně s hernou Na Větvi na Barrandově, zatím každé první úterý dopoledne v měsíci, vždy ve spolupráci s Mumdoo, hlídání dětí zajištěno. 🙂

  Odpovědět

Napsat komentář