Adresář: Coworking pro rodiče s dětmi

Potřebujete během rodičovské dovolené pracovat či studovat? Máte malé dítě, o které se nemá kdo postarat, když pracujete? Řešením může být coworking. Víte, kde jej v Praze najdete? Připravila jsem další oddíl adresáře Pražských zkratek – Coworking v Praze pro rodiče s dětmi.

Praha 2

Rodinné a komunitní centrum JAHODA
JAHODA nabízí coworking včetně hlídání. V ceně je pronájem místa, hlídání dítěte je třeba objednat zvlášť. Součástí centra je i malá kavárna. Herna pro děti je krásná, je vybavena např. i houpačkou Utukutu.
Lokalita: tramvajová zastávka Botanická zahrada (tramvaj č. 1, 2, 14, 18, 24, 25), v docházkové vzdálenosti z Karlova náměstí
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi

Praha 6

Centrum inspirace a tvořivosti
Můžete využít nejen sdílená pracovní místa, ale i celou kancelář jako zasedací místnost.
Lokalita: v docházkové vzdálenosti od stanice metra Dejvická
Web

O Praze pro děti - Nejkrásnější samolepky o Praze

Praha 8

Komunitní centrum Hrubého
Každé pondělí (14.00 až 18.00) nabízí celkem 8 míst u stolu přímo v prostorách herny. Zvládne-li vaše dítě pobyt v herně bez vás, k dispozici jsou další dvě místa u stolu mimo hernu. Hlídací tety mají možnost trávit čas s dětmi venku na dvorku, který je součástí centra a vy na ně vidíte.
Lokalita: 5 minut pěšky od stanice metra Ládví, ve vnitrobloku ulic Hrubého, Rajmonova, Kurkova a Kyselova.
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi

Praha 9

Rodinné a komunitní centrum Mumraj, Praha – Horní Počernice
V ceně coworkingu je pronájem nejen místa, ale i možnost půjčení notebooku či šicího stroje. K dispozici je i tiskárna. Cena je včetně hlídání dětí (bez ohledu na jejich počet), v nabídce jsou i výhodné permanentky.
Lokalita: autobusem 3 minuty z Černého Mostu (konečná metra B) do zastávky Chvaly nebo v docházkové vzdálenosti od vlakové stanice Praha – Horní Počernice (vlakem z Masarykova nádraží cca 17 minut)
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi

Colben centrum, Praha – Vysočany
Cowork s hlídáním funguje každý všední den od 8h do 13hod. V rámci svého vstupu máte k dispozici klidnou a příjemně zařízenou sdílenou kancelář pro 6 osob se stabilním internetovým připojením. V kanceláři je vám k dispozici barevná multifunkční tiskárna se skenerem, papíry, kancelářské potřeby a místo na dokumenty. V kanceláři dále je k dispozici ovoce a pitná voda.

V místnosti přes chodbu se nachází hernička, která je vybavena hračkami pro děti různého věku. Hernička je od kanceláře dostatečně oddělená, ale je jednoduše dostupná, pokud své děti budete chtít vidět. Maximální kapacita herničky je 7 dětí. V herničce se o děti starají chůvy.
Lokalita: hned za metrem Kolbenova
Web

S dětmi v Praze: Coworking pro rodiče s dětmi

Praha – východ

Šestajovice

Odpolední klub s kroužky pro děti nabízí i možnost místa pro práci formou „coworkingu“ pro rodiče.
Více info – TADY!

Máte tip na další coworking vhodný pro rodiče?

Prosím, sdílejte jej do komentáře a pomozte mi tak vytvořit aktuální seznam míst nabízející coworking pro rodiče s dětmi v Praze a okolí. Díky.

Víte, že adresář Pražských zkratek obsahuje tematicky uspořádané odkazy na zajímavá místa a organizace, které vám usnadní život s dětmi v Praze? Pravidelně přidávám další užitečné oddíly.

Kam na bruch s dětmiHerny pro dětiKam k vodě v Praze a okolíKavárny pro rodiče s dětmiMuzea pro dětiRodinné foceníSamosběr jahod v Praze a okolíSociální podniky – kavárny, bistra a restauraceVeřejná ohništěVýlovy rybníků v Praze a okolí

Pražské zkratky: O Praze pro děti,
Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze

5 komentářů u „Adresář: Coworking pro rodiče s dětmi“

 1. není to sice Praha, ale těsně za, u nádraží v Řevnicích – coworking Meandr a hned vedle veliká hernička Městečko s možností hlídání.
  https://www.meandrrevnice.cz/
  https://www.nasemestecko.cz/
  I přímo v herničce jsou stoly umístěné tak, aby od každého bylo vidět na herničku a u každého stolu je pak zásuvka aby se dalo pracovat. Možnost hlídání je možné si objednat i pokud jsou rodiče v herničce přítomní a dítko je ještě malinké aby se zabavilo samo.

  Odpovědět
 2. Dobrý den, v kavárně s hernou Na Větvi na Barrandově, zatím každé první úterý dopoledne v měsíci, vždy ve spolupráci s Mumdoo, hlídání dětí zajištěno. 🙂

  Odpovědět
 3. V Praze-Radotíně máme Domškolácký co-work, který je určený pro domškoláky od 1. třídy a jejich mladší sourozence (od 3 let). Děti si v přízemí a na zahradě hrají volnou hrou spolu a se zkušenou průvodkyní, zatímco rodiče mohou v klidu pracovat v 1. patře. Co-work je primárně pro pravidelné členy, ale je možnost se zúčastnit i nárazově, když se pravidelní omluví. Všechny informace najdete zde: https://www.facebook.com/domskolackycowork

  Odpovědět

Napsat komentář