Adresář: Herny pro děti

Bude zima, bude mráz…pojďte se inspirovat, kam vyrazit s dětmi na celé dopoledne či odpoledne. Není herna jako herna. V tomto oddíle ADRESÁŘE najdete herny, které nadchnou nejen děti, ale i rodiče.

Bleší herna, Cirqueon, Vlastislavova 603/11

Od listopadu bude fungovat každé úterý (pro děti od 2 do 5 let) a každou středu (pro děti od 1 do 3 let) BLEŠÍ HERNA. Ta nabízí prostor pro rodiče a děti přijít si na 90 min pohrát do cirkusové herny. Nejen její vybavení, ale k dispozici je vám i zkušený lektor. Můžete si kutálet, prolézat, skákat, hopsat, houpat se, házet a vše co vás napadne. Lekce není vedena, lektor vám poradí a pomůže, ale dozor nad dětmi zajišťují sami rodiče. Cena je 150 Kč/dítě + rodič.

Pražské zkratky - ADRESÁŘ - Kam s dětmi v Praze? - HERNY PRO DĚTI V PRAZE
Více info – TADY!

Herny pro rodiče s dětmi (1,5 až 5 let), Národní galerie, Veletržní palác

Herna je každý týden (úterý, středa dopolední i odpolední termín) zaměřena na tvorbu jiného umělce či vybranou výstavu a nabízí 4 až 6 stanovišť s tvůrčími aktivitami pro společnou práci i hru dětí a rodičů. Program se odehrává ve velkorysém ateliéru Korza Veletržního paláce a nedílnou součástí vstupného je návštěva tematicky související výstavy. Cena je 80 Kč/osobu starší 1,5 let.

Pražské zkratky - ADRESÁŘ - Kam s dětmi v Praze? - HERNY PRO DĚTI V PRAZE
Více info – TADY!

Zajímavý program pro předškolní děti ve věku 2 až 7 let v doprovodu rodičů připravuje pravidelně CAMP. V únoru budete stříhat, lepit i malovat. Pro rodiče a doprovod jsou připravené zajímavé informace o bydlení v Praze. Na závěr si můžete projít novou výstavu. Praha zítra? Domy a byty.

Pražské zkratky - ADRESÁŘ - Kam s dětmi v Praze? - HERNY PRO DĚTI V PRAZE
Více info – Archihrátky
Králíček/Kavárna pro všechny

Na kafíčko a skvělý dortík si udělejte společně s dětmi výlet do Radotína. Dětský koutek v rodinné kavárně Králíček můžeme bez obav označit za hernu. Kavárnu najdete v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží Praha – Radotín. Nejbližší autobusová zastávka je Nádraží Radotín nebo Prvomájová (244 ze Smíchovského nádraží, 120 z Poliklinika Barrandov).

S dětmi v Praze: Králíček/Kavárna pro všechny
📷

Fotoreport z kavárny

Hravá herna, Rodinné a komunitní centrum Mumraj, Praha – Horní Počernice

Tradiční herna s programem funguje v Mumraji vždy v pondělí a ve středu dopoledne. Navíc 2x za měsíc mají v nabídce i speciální program, který představuje nové aktivity – létající jóga, Montessori nebo zajímavé přednášky o dětech. Celý program trvá cca 45 minut a po zbytek dopoledne je vám k dispozici herna. Dopoledne můžete zakončit (přineseným) obědem v místní mini kavárničce. Cena za dopoledne je 100 Kč/rodinu.

Pražské zkratky - ADRESÁŘ - Kam s dětmi v Praze? - HERNY PRO DĚTI V PRAZE
Více info – TADY!

Vydejte se s dětmi na největší pískoviště v Praze v Beachklub Ládví. K dispozici je zdarma každé úterý a čtvrtek až do 31. března 2023 vždy od 9:30 do 11:30. Pozor, hala v těchto časech není vytápěná. Slavnostní otevření největšího pískoviště se uskuteční v rámci akce Na pláž ve čtvrtek 3. listopadu od 9.30 do 13.00.

Pražské zkratky - ADRESÁŘ - Kam s dětmi v Praze? - HERNY PRO DĚTI V PRAZE
Více info – TADY!

Adresář Pražských zkratek obsahuje tematicky uspořádané odkazy na zajímavá místa a organizace, které vám usnadní život s dětmi v Praze. Každý měsíc přidávám další užitečné oddíly.

Coworking pro rodiče s dětmiDivadlo pro dětiKam k vodě v Praze a okolíKavárny pro rodiče s dětmiMuzea pro dětiRodinné foceníSamosběr jahod v Praze a okolíSociální podniky – kavárny, bistra a restauraceVeřejná ohništěVýlovy rybníků v Praze a okolí

O Praze pro děti

Napsat komentář