Areál Vltavanů

Víte, kde najdete v Praze největší lanový komplex se skluzavkami? Láká vaše děti opičí dráha se spoustou překážek? Chcete uspořádat narozeninovou oslavu pro školáky?To vše nabízí Areál Vltavanů. Pojďte nahlédnout.

Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Lokalita: v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží Praha – Braník, nejbližší tramvajová zastávka je Nádraží Braník (17, 2, 3, 21), auto můžete zaparkovat hned vedle vlakového nádraží.
Areál najdete u Modřanské cyklostezky, tj. na kole, koloběžce, bruslích i pěšky je dostupný i z centra Prahy (cca 5 km). Vstup do areálu je zdarma.

►►►SLEVY V PRAZE – Jak ušetřit s dětmi v Praze

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Otevírací doba: každý den, aktuální časy najdete na webu.
V areálu je kavárna s letní terasou.
Veřejné toalety jsou k dispozici zdarma.
WEB

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Výjimečnost areálu spočívá nejen v jeho poloze v blízkosti cyklostezky. Areál baví nejen děti a dospělé, neboť je připraven pro děti v každém věku. Nadšené budou i rodiny s větším věkovým rozdílem mezi dětmi. Herní prvky nadchnou školkáčky i školáky. Najdete zde i herní sestavu pro hru Lodě. Simulaci námořní bitvy zvládnete bez tužky a papíru.

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Nejmenší děti ocení bezpečné hřiště včetně skluzavek i houpaček.

Pozor, v letních měsících je areál často davovou záležitostí. Chcete-li si jej užít v klidu, oplatí se návštěva brzy dopoledne.

►►►MAPA KAM NA HŘIŠTĚ V PRAZE

Hledáte další inspiraci kam na hřiště v Praze?

Pravidelně přidávám i aktuální tipy na Instagram Pražských zkratek.

O Praze pro děti: Nejkrásnější samolepky o Praze
Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi ✓Pražský hrad s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radniceTrampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář