Areál Vltavanů

Víte, kde najdete v Praze největší lanový komplex se skluzavkami? Láká vaše děti opičí dráha se spoustou překážek? Chcete uspořádat narozeninovou oslavu pro školáky? Hledáte dětskou hernu pro školkáčky? To vše nabízí Areál Vltavanů. Pojďte nahlédnout.

Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Lokalita: v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží Praha – Braník, nejbližší tramvajová zastávka je Nádraží Braník (17, 2, 3, 21), auto můžete zaparkovat hned vedle vlakového nádraží.
Areál najdete u Modřanské cyklostezky, tj. na kole, koloběžce, bruslích i pěšky je dostupný i z centra Prahy (cca 5 km). Vstup do areálu je zdarma.

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Otevírací doba: každý den, aktuální časy najdete na webu.
V zimních měsících je každý den otevřena kavárna s hernou (od 10.00). Je ideální pro uspořádání narozeninové oslavy pro školkáčky. V nabídce kromě kávy a něčeho sladkého, najdete i zdravou svačinku (kelímek s ovocem).
Od jara do podzimu funguje v areálu je kavárna s letní terasou. Veřejné toalety jsou k dispozici zdarma.
WEB

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Výjimečnost areálu spočívá nejen v jeho poloze v blízkosti cyklostezky. Areál baví nejen děti a dospělé, neboť je připraven pro děti v každém věku. Nadšené budou i rodiny s větším věkovým rozdílem mezi dětmi. Herní prvky nadchnou školkáčky i školáky. Najdete zde i herní sestavu pro hru Lodě. Simulaci námořní bitvy zvládnete bez tužky a papíru.

S dětmi v Praze: Zdarma v Praze pro děti: Areál Vltavanů

Nejmenší děti ocení bezpečné hřiště včetně skluzavek i houpaček.

Pozor, v letních měsících je areál často davovou záležitostí. Chcete-li si jej užít v klidu, oplatí se návštěva brzy dopoledne.


Tipy na další dětská hřiště v Praze najdete ve FB album – Kam na hřiště v Praze.

Nepřehlédněte na webu další tipy na hřiště:
Areál VltavanůDětský ostrovVysočanské MirákulumKam na trampolínyUtajená dětská hřiště v centru Prahy ✓Hřiště ve stínu

Další tipy na procházky Prahou s dětmi:

Pražský hrad s dětmiVyšehrad s dětmi ✓Svatomikulášská zvoniceUtajená vyhlídka na PrahuDětská hřiště v centru Prahy  ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most ✓V Praze pro děti zdarma ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Výlet vlakem v Praze: Kolovraty ✓ Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Národní muzeum s dětmi Po stopách Golema

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář