Samolepky o Praze

Píšete si rodinný cestovní deník nebo deník vděčnosti? Chcete podpořit děti při psaní deníku či školního projektu o Praze? Tyto samolepky o Praze zaplní volné místo na stránce deníku a zároveň připomenou dětem, co v Praze viděly a zažily. Pojďte si je prohlédnout.

Samolepky o Praze – výlet do Prahy

Arch o velikosti A4 obsahuje 17 samolepek. Najde zde originální fotografie památek a míst, které při procházce Prahy společně s dětmi nemůžete minout. Nechybí zde Karlův most, Obecní dům, Staroměstská mostecká věž, Loreta, Lennova zeď, katedrála sv. Víta, Petřínská rozhledna, Václavské i Staroměstské náměstí, Národní muzeum, Staroměstský orloj, Národní divadlo, Strahovský klášter i socha sv. Jana Nepomuckého na Karlově mostě.

Každá samolepka je vyříznuta a lze ji tak snadno vyjmout z archu. Samolepky mají úzký bílý rámeček. V této chvíli jsou samolepky k dostání za zaváděcí cenu 55 Kč, a to jen do 19. 9. 2021.

Speciální cena je trvale připravena pro skautské družiny, pěstounské rodiny, školní kolektivy, dětské domovy a organizace pečující o osoby zdravotně postižené. Neváhejte mě kontaktovat.

V nabídce jsou i opakovaně použitelné samolepky pro nejmenší děti.


Inspirace k procházkám na místa ze samolepek:

Od Muzea k Prašné bráně Pražský hrad s dětmiJižní věž katedrály sv. VítaVěž Staroměstské radnice s dětmiStaroměstská mostecká věžNárodní muzeum s dětmi Karlův most  ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší ✓Utajená vyhlídka na Prahu