OD MUZEA K PRAŠNÉ BRÁNĚ

Chcete se projít centrem Prahy tak, aby to bavilo předškoláky i školáky? Jít svým vlastním tempem, bez průvodce a zároveň seznámit děti s historií Prahy? Hledáte předem připravenou trasu procházky včetně tipů na kavárnu či hřiště? Pojďte s námi na procházku od Národního muzea k Prašné bráně. 

První procházka Od muzea k Prašné bráně nabízí originální trasu vedoucí slavnými i dávno zapomenutými uličkami. Nezapomněli jsme ani na hřiště a zmrzlinu!

Na trase děti mohou plnit několik úkolů a šifer, které souvisí s křížovkou uvedenou na konci našeho průvodce. Budou potřebovat jen tužku a tvrdou podložku. Předškoláci a začínající čtenáři ocení občas pomoc dospělých. Vše ostatní je připraveno v kteroukoliv denní dobu.

Díky jednoduchým plánkům jsou to právě děti, které určují směr i tempo procházky. Součástí trasy jsou i praktické tipy na občerstvení, fontány s pitnou vodou, kojící koutky a toalety.

ČAS: minimálně 90 minut, bez spěchu v klidu i celé odpoledne. Záleží jen na Vás, jaké tempo procházky zvolíte.

Před vytištěním naší trasy ji pošleme v testovací variantě za zvýhodněnou cenu do světa k otestování. Chcete ji otestovat spolu s dětmi? 

Vaším úkolem bude během prosince a ledna projít trasu otestovat spolu s dětmi a následně emailem odpovědět na 10 našich otázek. Přesný termín testování zveřejníme na webu.

Chcete-li se dozvědět o spuštění testování jako první, zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje o Praze. Jednou za měsíc obdržíte zajímavé tipy o Praze pro celou rodinu! Vážíme si Vaší důvěry a emailovou adresu neposkytneme nikomu jinému. Ke zpravodaji se můžete přihlásit na odkazu v dolní části webu.