Víte, že i v Praze máme Mirákulum?

Znáte dětské hřiště v Praze, kterému se přezdívá vysočanské Mirákulum? Pokud ne, tak pojďte nahlédnout. Pro děti je připraven velký prolézací hrad ze dřeva a lanových prvků, jehož součástí je i tobogán a skluzavka. Nezapomněli ani na hřiště pro menší děti a lanový park.

Vysočanské Mirákulum

Oficiální název vysočanského Mirákula je park Zahrádky a naleznete jej v docházkové vzdálenosti od stanice metra Kolbenova. Nejbližší tramvajová zastávka je Podkovářská nebo U Elektry. Pojedete-li autem, je nejjednodušší zaparkovat u Möbelixu v ulici Smržových.

V parku Zahrádky jsou dětská hřiště pro všechny věkové kategorie. Na své si zde přijdou školkové děti i školáci. Je zde dostatek prostoru pro volný pohyb začínajících chodců, odrážedla i venkovní posilovna. Nezapomněli ani na malé trampolíny a lezecké stěny.

Tipy na dětské hřiště s trampolínou v Praze

Vzhledem k místní zástavbě je zde v odpoledních hodinách a během víkendu opravdu rušno. Ideálním výletním cílem bude tento areál v dopoledních hodinách všedního dne.

Pořádnou svačinu si vemte s sebou, protože dětem se odtud nebude chtít odejít. V nejbližším okolí hřiště bohužel není žádné občerstvení. Ve směru na tramvajovou zastávku Podkovářská najdete občerstvení v rámci klubu Edu Bubo, v jehož blízkosti je další malé hřiště i lezecká stěna. V nabídce mají domácí limonády i něco malého na zub.

Kam s dětmi v Praze: Vysočanské Mirákulum
Více o programu klubu Edu Bubo najdete na jejich webu – TADY!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
UTAJENÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ V CENTRU PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM S DĚTMI – ZDARMA V PRAZE – KARLŮV MOST S DĚTMI – ČTEME DĚTEM O PRAZE – VYŠEHRAD S DĚTMI – NEJDELŠÍ SKLUZAVKA V PRAZE – NAJDI A SPOČÍTEJ! (Valdštejnská zahrada) – VĚŽ STAROMĚSTSKÉ RADNICE – NA KOLE S DĚTMI V PRAZE

O Praze pro děti

Napsat komentář