Víte, že i v Praze máme Mirákulum?

Znáte dětské hřiště v Praze, kterému se přezdívá vysočanské Mirákulum? Pokud ne, tak pojďte nahlédnout. Pro děti je připraven velký prolézací hrad ze dřeva a lanových prvků, jehož součástí je i tobogán a skluzavka. Nezapomněli ani na hřiště pro menší děti a lanový park.

Vysočanské Mirákulum

Oficiální název vysočanského Mirákula je park Zahrádky a naleznete jej v docházkové vzdálenosti od stanice metra Kolbenova. Nejbližší tramvajová zastávka je Podkovářská nebo U Elektry. Pojedete-li autem, je nejjednodušší zaparkovat u Möbelixu v ulici Smržových.

V parku Zahrádky jsou dětská hřiště pro všechny věkové kategorie. Na své si zde přijdou školkové děti i školáci. Je zde dostatek prostoru pro volný pohyb začínajících chodců, odrážedla i venkovní posilovna. Nezapomněli ani na malé trampolíny a lezecké stěny.

Tipy na dětské hřiště s trampolínou v Praze

Vzhledem k místní zástavbě je zde v odpoledních hodinách a během víkendu opravdu rušno.

Ideálním výletním cílem bude tento areál v dopoledních hodinách všedního dne.

Občerstvení v parku: Café park Zahrádky (pořádají i zajímavé akci pro rodiny s dětmi)

Ve směru na tramvajovou zastávku Podkovářská najdete občerstvení v rámci klubu Edu Bubo, v jehož blízkosti je další malé hřiště i lezecká stěna. V nabídce mají domácí limonády i něco malého na zub.

Kam s dětmi v Praze: Vysočanské Mirákulum - Park Zahrádky
Více o programu klubu Edu Bubo najdete na jejich webu – TADY!

Hledáte další inspiraci kam na hřiště v Praze?

Pravidelně přidávám i aktuální tipy na Instagram Pražských zkratek.

Inspiraci najdete i v FB albu Pražských zkratek Kam na hřiště v Praze obsahuje už více než 50 tipů na hřiště v Praze a okolí.

Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi ✓Pražský hrad s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radniceTrampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář