Znáte dětské hřiště u letiště Točná?

Hřiště u letiště Točná se nachází mezi Komořany a Cholupicemi. Otevřeno má každý den od rána do večera (na noc se zamyká). Je tam spousta atrakcí pro malé i velké děti, přístřešek na posezení i toalety.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - dětské hřiště

Za pěkného počasí je tohle hřiště ideální místo na piknik nebo narozeninovou oslavu. Pozor, nevýhodou je nedostatek stínu.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - dětské hřiště u letiště Točná
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - dětské hřiště u letiště Točná

Hřiště je oplocené a nachází se přímo u Letiště Točná, které pořádá každou druhou sobotu v měsíci den otevřených dveří. Prohlédnout si můžete expozici unikátních historických letadel.

Kalendář Pražských zkratek

MHD na hřiště:
Autobus z Cholupic (Zastávka bus „Zálužická“ – 277, 341) či Komořan (Zastávka Bus „Komořany“ –  139, 117, 165) a dojít pěšky

Více informací o letišti i hřiště najdete na oficiálním webu – TADY!

Za fotoreport děkuji fotografce Michaele Friebelové.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - dětské hřiště
Další tipy pro výlety v Praze:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze pršíHravé procházky pro rodiny s dětmi

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze!

Napsat komentář