Hravé procházky Prahou

Došly vám nápady a vy nevíte, kam vytáhnout děti na procházku Prahou? Chcete zpestřit výlet do Prahy hravými úkoly? Vydejte se na dobrodružnou cestu Prahou díky těmto tipům Pražských zkratek.

S dětmi v Praze: Tipy na hravé procházky Prahou

👣 Kniha S Orlíkem Prahou – Malá Strana nabízí společnou aktivitu pro celou rodinu. Nemusíte nic připravovat předem – stačí jen tužka, podložka a velká svačina. Pozor, kniha bude brzy vyprodaná.

Hravé procházky Prahou: PRAŽSKÉ ZKRATKYS Orlíkem Prahou - Malá Strana
Cena je 299 Kč. Poslední kusy skladem jsou v e-shopu Pražských zkratek.
👣 Pojďte na procházku Prahou s dětmi i s omalovánkou!
Dozvíte se nejen odkud a kam vede Královská cesta, ale také dostanete odpovědi na otázky, co stávalo na místě Obecního domu i co je unikátního na Domě U Černé Matky Boží v Celetné ulici. Zjistíte, co znamenalo „ungelt“, nebo kde je pochovaný Tycho Brahe.
Hravé procházky Prahou: PRAŽSKÉ ZKRATKY Omalovánka o Praze: Královská cesta
Cena je 75 Kč. Zakoupit ji můžete v e-shopu Pražských zkratek.

👣 Chcete se projít Prahou vlastním tempem, bez průvodce a zároveň hravou formou seznámit děti s historií Prahy? První procházka Od Muzea k Prašné bráně nabízí originální trasu vedoucí slavnými i dávno zapomenutými uličkami.

Hravé procházky Prahou:  PRAŽSKÉ ZKRATKYKam s dětmi v Praze: Procházka centrem Prahy bez průvodce - Od Muzea k Prašné bráně
Už jen do konce srpna v e-shopu Pražských zkratek za akční cenu 249 Kč.

👣 Hravý průvodce Prahou obsahuje 19 výletů, které vás zavedou na Pražský hrad, Kampu, Hradčany, Petřín, Vyšehrad nebo do židovského a Starého Města. Nechybí hravé úkoly a kvízové otázky.

👣 Pražský zážitkový deník nabízí 30 výletů v Praze. U každého místa najdete krátký popis, 2 lehčí úkoly pro mladší děti a 2 těžší úkoly pro starší děti. Je zde i prostor pro nalepení turistické známky. V nabídce je i Středočeský zážitkový deník.

Hravé procházky Prahou: Pražský zážitkový deník
V prodeji v e-shopu Pražských zkratek. Jeho cena je 179 Kč.

👣 Znáte zvířata z pražských ulic či zahrad? Medvěd, tygr, velbloud, čáp v ulicích Prahy? Ano, v Praze jde najít až desítky zvířat, která trpělivě čekají, až si jich někdo všimne. V albu na Facebooku jsem shromáždila více než 100 fotografií zvířat. Nepřehlédněte jednoduchou hledačku, který vám připomene všechny zvířecí druhy, které můžete potkat v ulicích Prahy.

👣 Na webu najdete i pravidelně aktualizovaný seznam šifrovaček a venkovních her pro rodiny s dětmi, které jsou v Praze dostupné zdarma nebo za minimální poplatek. ► ► ► Seznam šifrovaček zdarma

👣 Návštěvu Valdštejnské zahrady vám, respektive dětem, zpříjemní hledačka Najdi a spočítej! pro školkáčky a malé školáky. Úkolem je projít zahradu, najít a spočítat všechny zvířecí druhy – živé i neživé.

Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze

Napsat komentář