Kam vyrazit s dětmi na Halloween 2022?

Na přelomu října a listopadu se v Praze koná řada zajímavých akcí ve znamení Halloweenu a Dušiček. Pojďte se inspirovat a vyberte si akci pro děti podle vašich představ. Na výběr máte hned z několika strašidelných akcí.

Poslední aktualizace: 24.10.2022 (odkaz přímo na akci je pod datem)

Středa 26. října, Čakovice – Po stopách strašidel
Vydejte po stopách strašidel a duchů v Čakovicích, kde na vás čeká několik stanovišť s různými úkoly.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - kam vyrazit na Halloween 2022?
Více info – TADY!
Sobota 29. října, Zahrady pod Pražským hradem – Dušičky pod Pražským hradem
Zapálit svíčku na památku svých blízkých můžete přijít do Zahrad pod Pražským hradem. Na chvíli se zastavit a zavzpomínat tak můžete v unikátní atmosféře s výhledem na pražské panorama. V sobotu zahrady osvítí lampy, louče i svíčky. Více o historii zahrad se dozvíte na připravených komentovaných prohlídkách s odborným výkladem, v čase 15.00, 17.00 a v 19.00 hodin.
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - kam vyrazit na Halloween 2022?
Více info – TADY!
Neděle 30. října, Botanická zahrada Praha – Halloween
Těšit se můžete na strašidelnou atmosféru, příšerky, duchy a dýně, kam se podíváte. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vyzkoušet dlabání a tvoření z dýní, nechat si strašidelně pomalovat obličej, užít hudební vystoupení, či vyzkoušet lukostřelbu. Dýně si můžete koupit přímo v zahradě. Pro děti budou do setmění připraveny soutěže a záludné úkoly. Vyvrcholením akce bude lampionový průvod podvečerní botanickou zahradou.
Neděle 30. října, Karlín Market – Halloween v Karlíně
Připraveno je pro vás tradiční vyřezávání dýní, pohádku, živou muziku, kreativní dílny a malování na obličej. Ti z vás, co dorazí v maskách se mohou těšit na odměnu a celý den bude zakončen lampionovým průvodem.
Středa 2. listopadu, Dušičkový průvod z Chodovské tvrze
Tradiční dušičkový průvod Jižním Městem z vyráží z nádvoří Chodovské tvrze a končí na hřbitově. Před průvodem se můžete těšit na výrobu lampionů ve výtvarné dílně, která bude otevřena už od 16:00 ve velkém sále Chodovské tvrze. Vstup zdarma. 

Středa 2. listopadu, DDM Slezská – Halloween
Přijměte pozvání do hrůzného městečka Halloween. Vstup je zdarma.

Čtvrtek 4. listopadu – Halloweenské odpoledne „Ať žijí duchové“
Pojďte se bavit, bát i smát, se strašídýlky si hrát. Těšit se můžete na známá strašidla i zábavná stanoviště v areálu DDM Stodůlky.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - kam vyrazit na Halloween 2022?
Sobota 5. listopadu, Libeňský zámek – Dušičkový večer na zámku
Dušičkový večer se odehraje na Libeňském zámku. Jeho součástí jsou prohlídky zámku se strašidly a tvořivé dílny pro děti na zámeckém nádvoří. Vstup je zdarma.
Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - kam vyrazit na Halloween 2022?
Více info – TADY!

Víte o další akci? Sdílejte svůj tip v komentáři.

Pražské zkratky: Kam s dětmi v Praze - kam vyrazit na Halloween 2022?

Líbí se vám tipy Pražských zkratek? Provoz portálu můžete podpořit nákupem v e-shopu Pražských zkratek, kde nabízím to nejkrásnější o Praze nejen pro děti.

Další tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

Víte, že každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze.

Napsat komentář