Na procházku Prahou s omalovánkou

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta
V prodeji – TADY!

Projděte si v omalovánce památky Prahy a vybarvěte je podle skutečnosti nebo zapojte fantazii a dejte jim barvy je podle svých představ. Navíc v tomto netradičním průvodci najdete 13 zajímavostí, podle kterých se můžete vydat na skutečnou procházku Prahou společně s dětmi. Pojďte nahlédnout.

Omalovánka o Praze: Královská cesta

Omalovánka má 16 stran o velikosti A4 a je vytištěna na pevném kvalitním papíře. Obrázky jsou sice oboustranně natištěné, ale papír snese i akvarelové malování. Nejsou vhodné pouze lihové fixy.

Jak už její název napovídá, zprostředkuje vám celou trasu Královské cesty. Dozvíte se nejen odkud a kam vede, ale také dostanete odpovědi na otázky, co stávalo na místě Obecního domu i co je unikátního na Domě U Černé Matky Boží v Celetné ulici. Zjistíte, co znamenalo „ungelt“, nebo kde je pochovaný Tycho Brahe.

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta
Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta

Dozvíte se něco „málo“ o staroměstském orloji i Staroměstské radnici či o kašně s pumpou stojící na Malém rynku. Pokračovat pak budete přes Karlův most, Malostranské náměstí až do Zlaté uličky.

Popisky jsou uvedeny v českém i anglickém jazyce. Na závěr najdete shrnutí trasy v obou jazycích.

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta

Omalovánka je v prodeji v e-shopu Pražských zkratek. Její cena je 75 Kč.

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta


V e-shopu Pražských zkratek najdete to nejkrásnější o Praze pro děti – knihy, samolepky, omalovánky, hry, mapy. To vše vám pomůže naplánovat výlet do Prahy společně s dětmi.

Zajímají vás ověřené tipy kam v Praze s dětmi? 
Postupně zde přidávám tipy na výlety s dětmi, které vám zpestří odpoledne i celý den v Praze. Sledujte Pražské zkratky na Instagramu a buďte první, kdo se o nich dozví.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
UTAJENÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ V CENTRU PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM S DĚTMI – ZDARMA V PRAZE – KARLŮV MOST S DĚTMI – ČTEME DĚTEM O PRAZE – VYŠEHRAD S DĚTMI – NEJDELŠÍ SKLUZAVKA V PRAZEVĚŽ STAROMĚSTSKÉ RADNICENETRADIČNÍ UBYTOVÁNÍ V PRAZE – TIPY NA UBYTOVÁNÍ PRO RODINY S DĚTMINAJDI A SPOČÍTEJ! Valdštejnská zahrada

Napsat komentář