Na procházku Prahou s omalovánkou

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta
V prodeji – TADY!

Projděte si v omalovánce památky Prahy a vybarvěte je podle skutečnosti nebo zapojte fantazii a dejte jim barvy je podle svých představ. Navíc v tomto netradičním průvodci najdete 13 zajímavostí, podle kterých se můžete vydat na skutečnou procházku Prahou společně s dětmi. Pojďte nahlédnout.

Omalovánka o Praze: Královská cesta

Omalovánka má 16 stran o velikosti A4 a je vytištěna na pevném kvalitním papíře. Obrázky jsou sice oboustranně natištěné, ale papír snese i akvarelové malování. Nejsou vhodné pouze lihové fixy.

Jak už její název napovídá, zprostředkuje vám celou trasu Královské cesty. Dozvíte se nejen odkud a kam vede, ale také dostanete odpovědi na otázky, co stávalo na místě Obecního domu i co je unikátního na Domě U Černé Matky Boží v Celetné ulici. Zjistíte, co znamenalo „ungelt“, nebo kde je pochovaný Tycho Brahe.

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta
Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta

Dozvíte se něco „málo“ o staroměstském orloji i Staroměstské radnici či o kašně s pumpou stojící na Malém rynku. Pokračovat pak budete přes Karlův most, Malostranské náměstí až do Zlaté uličky.

Popisky jsou uvedeny v českém i anglickém jazyce. Na závěr najdete shrnutí trasy v obou jazycích.

Kam s dětmi v Praze: Omalovánka o Praze: Královská cesta

Omalovánka je v prodeji v e-shopu Pražských zkratek. Omalovánka Královská cesta stojí 75 Kč.

Nepřehlédněte tipy na procházky Prahou s dětmi:

Pražský hrad s dětmiVyšehrad s dětmi ✓Svatomikulášská zvoniceUtajená vyhlídka na PrahuDětská hřiště v centru Prahy  ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most ✓V Praze pro děti zdarma ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Výlet vlakem v Praze: Kolovraty ✓ Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Národní muzeum s dětmi Po stopách Golema

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář