Největší trampolínové centrum v ČR

Pořádně unavit děti, i když v Praze prší, se vám rozhodně podaří v největším trampolínovém centru v České republice. Pojďte nahlédnout, co všechno tam mohou zažít děti v každé věkové kategorii.

Hop Aréna v Čestlicích

Největší trampolínové centrum najdete na okraji Prahy v Čestlicích. Zábavu si zde užije celá rodina, nebojte se vzít i nejmladší děti. Nejmenší děti ocení speciálně vyhrazený prostor jen pro ně.

Kam v Praze s dětmi: Když v Praze prší, Hop aréna v Čestlicích
Speciální prostor je určen pro batolata a nejmenší školkové děti.

Trampolínové centrum není jen o skákání na trapolíně. Ověříte pružnost a sílu celého těla. Hodina v trampolínovém centrum může být velmi intenzívní jen pro děti. Pro neskákající doprovod je zde dostatek prostoru v zázemí s výhledem na trampolíny. Můžete tak na chvíli vydechnout u kávy a zároveň mít děti na dohled.

Zdarma dostupné trampolíny pro děti v Praze

Začít skákat můžete kdykoliv, nikoliv jen v celou hodinu. Na pokladně obdržíte barevný papírový náramek. Po uplynutí hodiny vyhlásí barvu, která končí a musíte opustit trampolíny. Pak máte ještě 30 minut na převlečení či občerstvení. Věci si můžete odložit do uzamykatelné skříňky (záloha 10 Kč).

Kam v Praze s dětmi: Když v Praze prší, Hop aréna

Skákat můžete pouze v protiskluzových ponožkách, které lze koupit na pokladně za 50 Kč.

Zaskákat si můžete v několika sektorech včetně pěnového moře a lezecké stěny. Můžete si také zahrát přetlačovanou, basketbal, přehazovanou či vybíjenou.

Hop Aréna: Kam v Praze s dětmi, Když v Praze prší

Rychlost si můžete změřit při překonávání těchto překážek ve 3 různých drahách.

Hop Aréna: Kam v Praze s dětmi, Když v Praze prší

Návštěvu Hop Arény můžete spojit s procházkou v Dendrologické zahradě, která je hned vedle v Průhonicích. Najdete zde krásné dřevěné hřiště i kavárnu.

Kam s dětmi v Praze: DENDROLOGICKÁ ZAHRADA V PRŮHONICÍCH
Více o návštěvě Dendrologické zahrady si můžete přečíst – TADY!

Další tipy kam s dětmi v Praze, když prší ↓ ↓ ↓

Když v Praze prší: Kam s dětmi

Další tipy kam v Praze s dětmi:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓ Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma

Napsat komentář