Hop Aréna: Největší trampolínové centrum

Pořádně unavit děti, i když v Praze prší, se vám rozhodně podaří v největším trampolínovém centru v České republice. Připraveny jsou zde trampolíny pro školáky, ale i pro děti ve školkovém věku. Pojďte nahlédnout, co všechno tam mohou vyzkoušet děti v každé věkové kategorii.

Aktualizováno: 27. 11. 2022

Kam na trampolíny: Hop Aréna v Čestlicích

Největší trampolínové centrum najdete na okraji Prahy v Čestlicích. Zábavu si zde užije celá rodina, nebojte se vzít i nejmladší děti. Nejmenší děti (do 3 let) ocení speciálně vyhrazený prostor jen pro ně, které je zdarma.

Kam v Praze s dětmi: Když v Praze prší, Hop aréna v Čestlicích - kam na trampolíny v Praze
Speciální prostor (batoliště) je určen pro batolata a nejmenší školkové děti.

Trampolínové centrum není jen o skákání na trapolíně. Ověříte pružnost a sílu celého těla. Hodina v trampolínovém centrum může být velmi intenzívní jen pro děti. Pro neskákající doprovod je zde dostatek prostoru v zázemí s výhledem na trampolíny. Můžete tak na chvíli vydechnout u kávy a zároveň mít děti na dohled. Neskákající doprovod má vstup zdarma.

Zdarma dostupné trampolíny pro děti v Praze

Začít skákat můžete kdykoliv, nikoliv jen v celou hodinu. Na pokladně obdržíte barevný papírový náramek. Po uplynutí hodiny vyhlásí barvu, která končí a musíte opustit trampolíny. Pak máte ještě 30 minut na převlečení či občerstvení. Věci si můžete odložit do uzamykatelné skříňky (záloha 10 Kč).

►►►Vstup do Hop Arény Čestlice za speciální cenu

Kam v Praze s dětmi: Když v Praze prší, Hop aréna, trampolíny v Praze

Skákat můžete pouze v protiskluzových ponožkách, které lze koupit na pokladně za 50 Kč.

Zaskákat si můžete v několika sektorech včetně pěnového moře a lezecké stěny. Můžete si také zahrát přetlačovanou, basketbal, přehazovanou či vybíjenou.

Hop Aréna: Kam v Praze s dětmi, Když v Praze prší, trampolíny v Praze

Rychlost si můžete změřit při překonávání těchto překážek ve 3 různých drahách.

Hop Aréna: Kam v Praze s dětmi, Když v Praze prší, trampolíny v Praze

Pražské zkratky - Kam v Praze s dětmi - Hop Aréna Čestlice

Tip na dárek: Zážitkový poukaz na vstup do Hop Arény (cenově zvýhodněné vstupné oproti oficiální ceně u pokladny v Hop Aréně)

Kam pokračovat?

Návštěvu Hop Arény můžete spojit s procházkou v Dendrologické zahradě, která je hned vedle v Průhonicích. Najdete zde krásné dřevěné hřiště i kavárnu.

Kam s dětmi v Praze: DENDROLOGICKÁ ZAHRADA V PRŮHONICÍCH
Více o návštěvě Dendrologické zahrady si můžete přečíst – TADY!

Další tipy kam s dětmi v Praze, když prší ↓ ↓ ↓

Možná se vám budou hodit i tipy na procházku Prahou s dětmi:

✓ Vyšehrad s dětmi ✓Mirákulum v Praze ✓ Svatomikulášská zvonice ✓ Jižní věž katedrály sv. Víta ✓ Karlovo náměstí ✓ Botanická zahrada PF UK ✓ Karlův most ✓ V Praze pro děti zdarma ✓ Šifrovačky zdarma ✓ Hostivařská přehrada ✓ Výlet vlakem v Praze: Kolovraty ✓ Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Národní muzeum s dětmi Po stopách Golema

Stále si lámete hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi?

Každý první den v měsíci rozesílám e-mailový zpravodaj o Praze pro děti? Přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled, co se děje v Praze! ►►►Zpravodaj o Praze pro děti

Napsat komentář