Samolepky o Praze

Hledáte opakovaně použitelné samolepky o Praze? Pojďte se podívat na samolepkové album, které seznámí děti s Prahou.

Samolepky: Bav se a nalepuj! Praha

Samolepkové album obsahuje kouzelné samolepky, které fungují na bázi přilnavosti k většině povrchů. Samolepky tak můžete používat opakovaně.

Velikost alba je 365 x 4,3 x 280 mm, tj. je jen o něco menší než rozměry A3.

Obsahuje 4 barevná pozadí s motivem Prahy.

Samolepky o Praze: Bav se a nalepuj!

Děti se díky tomuto albu seznámí nejen s Prahou, ale trénují i jemnou motoriku. Čím mladší dítko, tím náročnější pro ně bude práce se samolepkou. Ideální věk je 4 a více let. Šikovný tříleťák zvládne velké samolepky bez pomocí, naopak u těch titěrných ocení pomoc dospěláka.

Samolepky o Praze: Bav se a nalepuj!

Každé pozadí má svůj vlastní arch samolepek. Nejčastějším motivem samolepek jsou lidé. Děti si tak mohou vytvářet své vlastní příběhy o výletu do Prahy. Najdete tam však i dopravní prostředky a významné památky Prahy.

Samolepky o Praze: Bav se a nalepuj!
Běžná cena je 189 Kč.

V e-shopu Pražských zkratek jej nyní koupíte za akční cenu 172 Kč.

Samolepkové album Bav se a nalepuj! Praha

Nepřehlédněte to nejkrásnější o Praze pro děti:

První knihy o PrazePuzzle o PrazeNejkrásnější mapy Prahy pro rodiny s dětiPříběhy z Prahy Omalovánka Královská cesta5 karetních her o PrazeNaučné knihy o Praze

Tipy pro procházku Prahou:

Národní muzeum s dětmi Vyšehrad s dětmi ✓Věž Staroměstské radnice ✓Trampolíny v Praze ✓Mirákulum v Praze ✓Valdštejnská zahrada ✓Karlovo náměstí ✓Botanická zahrada PF UK ✓Karlův most  ✓Šifrovačky zdarma ✓Hostivařská přehrada ✓Na kole s dětmi – Podléský rybník ✓Po stopách Golema ✓V Praze pro děti zdarma ✓Když v Praze prší

Napsat komentář